EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Alcobeen
#1599302
Cześć, kupiłem dzisiaj (ok 3h temu) Neboxa, od razu po zakupie go zalałem, włożyłem akus i trochę paliłem. Wróciłem do domu i podłączyłem go do ładowania. Po jakiś 1.5h ładowania odłączyłem go ale zaczął troche głośno charczeć. Sprawdziłem i po dokręcałem ale po tym liquid zaczął malutkimi ilościami wylewać się od dołu. Odwróciłem go i odkręciłem. Niby wszystko było ok ale okazało się, że teraz od strony ustnika wylewa się liquid. Teraz leży i co jakiś czas wycieram go od dołu bo nie wiem co robić. Wszystko jest dobrze dokręcone.
Awatar użytkownika
By ubuntu123
#1599309
On po prostu lubi na leżąco ...
I koniec :-)
Mój cały czas leży ... BEZ SKOJARZEŃ :-)
Odwróć, wykręć tą bazę, zwiń papier np. toaletowy w rulonik i przetrzyj wewnątrz "rurki".
A potem cały czas na leżąco i jest ok.
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1599869
Zobacz jak będzie się zachowywał kiedy będziesz wymieniał akusy zamiast ładować je w boxie. Podczas ładowania podnosi się temperatura sprzętu i dlatego zdarza mu się wylać. Mój egzemplarz zawsze stawiam i wycieków brak.
By may0420
#1839429
mam to samo i kolega mowi ze moze byc za duza przepustowosc na grzałce jeszcze nie sprawdzałem lae jak cos to napisze :) :) :) :) :D

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.