EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Perf_Queen00x
#1911409
Dobry wieczór wszystkim. Mam pewien problem z ego aio. Więc powiem krótko, liquid zaczął wylewać mi się na język. Nie są to duże ilości jednak bardzo się skrapla w ustniku. Grzałka jest nowa, a cała reszta wyczyszczona. Liquid marki tej samej co paliłam wcześniej i wszystko było dobrze do czasu gdy odstawiłam go na jakieś dwa tygodnie. Po tym czasie właśnie mam ten problem z liquidem. Wiecie jak na to zaradzić czy trzeba kupić nowego e-papierosa?
By Perf_Queen00x
#1911411
Tylko paliłam na starej i to samo się działo. Dlatego też kupiłam nową i znów to samo. Dodam, że stara działa bardzo dobrze. Nic się nie działo, aż do czasu. Zmieniłam grzałkę na nową i nic :(((
Awatar użytkownika
By pol
#1911412
Perf_Queen00x pisze:.... paliłam ... czy trzeba kupić nowego e-papierosa?

Perf_Queen00x pisze:Tylko paliłam na starej ...


Zacznij wapować/chmurzyć. W EIN nic się nie pali.

Perf_Queen00x pisze:...powiem krótko, liquid zaczął wylewać mi się na język. Nie są to duże ilości jednak bardzo się skrapla w ustniku....

Przyczyn może być kilka.
Tylko dopowiedz czy to liquid, czy jednak skropliny.
Perf_Queen00x pisze:...Liquid marki tej samej co paliłam wcześniej i wszystko było dobrze do czasu ....

Wapowałaś ten sam liqud czy nabyłaś nowy tej samej marki?

EIN Joyetech eGo AIO nie jest "super" sprzętem.
Nie mogę tu zaproponować zwiększenia mocy, bo nie ma tu takiej opcji.
Nie podałaś rezystancji grzałki, którą używałaś i którą używasz. Może grzałka o mniejszej rezystancji mogła by tu pomóc.
Aktualne liquidy i/lub premixy zawierają różnorodne czasem w dużej ilości słodziki, które osadzają się na języku podczas chmurzenia i sprawiają wrażenie nadmiaru skroplin.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.