EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By eror
#1750546
zakupiłem Melo III, Pico, oraz grzałkę aspire triton clapton 0,5 i niby wszystko ok, ale podczas wapowania do ust dostaje się wyraźnie zauważalna ilość liquidu.
wattage 33,5

Co robić?
By eror
#1750584
to jutro kupie nową, pytanie, kupować jakąś specjalną? co jest bardziej pożądane? tryb TC czy VW?
Awatar użytkownika
By miron52
#1750589
Najpierw opanuj zwykłe grzałki. Przynajmniej jeden parownik powinien działać poprawnie, a bawić się będziesz na innych, jak powiększysz kolekcję.
By eror
#1750591
to moja druga fajka, mam jeszcze Ijusta S i on działa wyśmienicie, także myślę że spokojnie mogę, chyba że naprawde nie
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1750594
Używam tych grzałek z tritonem ( clapton 0,5 ohma ) na 41 W. i jeszcze nigdy nie trafiła mi się jakaś ferelna. Bardzo dobre grzałki ( jak na kupne )
Awatar użytkownika
By miron52
#1750597
Jesteś ciekaw jak to działa :o . Możesz się pobawić, żeby zaspokoić ciekawość. Osobiście uważam, że TC jest dobre do tanków, w których nie widać lq i do driperów. Mam cztery mody z TC i nie używam aktualnie na żadnym. Z lenistwa. :lol:
By eror
#1750599
jak trochę słabiej ciągnę to ten liquid do paszczy się nie dostaje. może po prostu jako były klarnecista mam za dużo pary?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1750603
eror pisze:jak trochę słabiej ciągnę to ten liquid do paszczy się nie dostaje. może po prostu jako były klarnecista mam za dużo pary?


Tylko, że na klarnecie "dmuchałeś" a tu wciągasz :D Pomyśl sobie, że to jest mini klarnecik i będzie o.k. :mrgreen:

A jak wapujesz? Dopaszczowo czy dopłucnie?
By eror
#1750606
dopłucnie. ichmury dość syte. teraz lecę na 43 watach, trochę słabiej cisnę ciśnieniem i jest git. chyba nie muszę kupować nowej grzałki :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.