EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Łewap
#1869463
Obrazek
Czy moze ktos mi powiedziec czemu liquid barwi mi na ten kolor? Co ciekawsze nie jest to na stale,bo gdy wrocilem do domu to kolor wrocil do normy..
By Łewap
#1869472
Hipzz Freeze smak aloes/granat
Jednak wczesciej w sklepie wcisneli mi firme Virtus i bylo to samo
A az strach mi palic jak tak zmienia kolor
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869473
Też myślę że strach to palić, co innego jakbyś wapował.
By Krasnal45
#1869474
Odwrotnie. Strach wapować, palić spokojnie można :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869475
Jak widać zdania są podzielone :lol:
By Krasnal45
#1869476
Dyskusja powinna być konstruktywna i merytoryczna. Podzielone zdania są dobrym wstępem.
By Łewap
#1869477
No,pokąsaliście to moze teraz konkrety? Malo mnie interesuje jak to sie nazywa,dla mnie wazne tylko zeby nie palić analogów i jest to jedyne,co łączy mnie z e-papierosami ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869478
To radź se sam. Wybieram płyny z grzybami bo sezon teraz.
By Krasnal45
#1869479
Konkrety? Zmień liquid, producenta, dystrybutora......wyparz i wyczyść porządnie parownik...
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Normalne to nie jest...

P.S. Mnie też to mało interesuje. Idę palić wodę na herbatę.
By cbn
#1869501
A mi się wydaje że to zasługa aloesu i że to nic strasznego. Dziś zalalem aloes z maiart fakt faktem że to tak na próbę bo sie przegryza dopiero 2 dni. W atomizerze zyskał jakby niebiesko fioletowa barwę trochę delikatniejsza od pokazanej przez Ciebie, ale może Twoja wydaje się ciemniejsza przez czarny atomizer . Podobnie kiedyś zachowywała się poziomka z inawery (bardziej wpadała w róż) i liquid bodajże owoce leśne od Kinga. Wychmurzylem i żyje :) aczkolwiek wyżej wymienionego nie próbowałem. Ale nie przejmuj się na coś trzeba umrzec, szkoda by było opuszczać ten piękny świat będąc zdrów jak ryba ;)
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1869503
Aloes-winogrono (od Hipzz) ma taką samą przypadłość, ale widać to tylko w świetle dziennym.
By marzenka44
#1871659
fuu masz brudne paluchyy :p i potem dotykasz nimi ustanika i masz bakterie :o swoją drogą można jakoś dezynfekować ten ustnik? przemywać spirytusem czy coś :p
By Maskota
#1871666
Mozna. Kup sowie autoklaw i odkazaj swoj ustnik dowoli;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kamilrys
#1874955
Łewap pisze:Hipzz Freeze smak aloes/granat
Jednak wczesciej w sklepie wcisneli mi firme Virtus i bylo to samo
A az strach mi palic jak tak zmienia kolor

Rzeczywiście dziwne. Też używam Hipzz Freeze smak aloes/granat i Ijusta 3, ale nie mam tego problemu.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.