EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By marc66
#1903923
Cześć,
Zakupiłem iJusta 3 Ello Duro, to moje pierwsze urządzenie. Zakupiłem prócz tego też liquid DJDP Mentholowy no i premix o którym wspomnę niżej. No i cóż, przyszło wszystko dzisiaj, wlałem do niego liquid wg instrukcji... odczekałem ponad godzinę, żeby się porządnie nasączyło. No ale po włączeniu go tak dziwnie strzela, jakby trochę pryska, dziwnie wręcz się dymi - nie wiem co to oznacza, że grzałka się pali? Do tego para jest mocno ciepła... Mam lekkie obawy przed dłuższym zaciągnięciem się... i ogólnie obawy przed włączaniem go, aby coś się nie spaliło :/
Nie ma regulacji mocy itd.

Nie wiem co jest tego przyczyną? :/

a) opcja, że ja coś źle robię? tzn. odpalam go normalnie pięcioklikiem, naciskam przycisk i zaciągam? chyba większej filozofii nie ma...
b) czy może e-papieros jest walnięty? ale po czym to poznać?
c) a może po prostu liquid badziewny?
d) a może po prostu tak zawsze jest na początku?

Prócz tego kupiłem sobie bazę 70/30 i premix Hipzz, wlałem 10ml, ponoć bardziej polecany i znany niż ten DJDP - może być tak, że to kwestia liquidu i lepiej będzie jak wleję tego hipzza zamiast j/w ? Jeśli tak to jak to teraz wszystko wylać i oczyścić? :lol:

Wybaczcie, ale jestem kompletnym laikiem. Paliłem analogi, chciałem się przerzucić na vapowanie no ale cóż... inaczej sobie to wyobrażałem... i mocno mnie to zniechęciło. Dlatego wolę zapytać na forum niż coś dalej spieprzyć, heh
By Krasnal45
#1903924
Najpierw czytamy, potem pytamy, na końcu kupujemy. Ty zrobiłeś dokładnie od tyłu. Kupiłeś, teraz pytasz, więc teraz czas na czytanie....
Awatar użytkownika
By PucH2
#1903929
Na filmie działa jak powinien. Lepiej na tym szrocie nie będzie. Kup coś z klasą bo strach się bać widząc taki złom u kogoś co chce pozbyć się nałogu.
By marc66
#1903930
Masakra... no to teraz się zawiodłem :/

Przed zakupem oglądałem kilka filmików, np. tutaj chłopak normalnie się zaciąga i nie słychać tego pstrykania https://www.youtube.com/watch?v=Uep65VRNCM8 (min. 3:02)

Czyli póki co mam się bez obaw zaciągnąć i nie grozi to niczym w obecnej sytuacji? *SMOKEKING* jeszcze spróbuję z wymianą liquidu...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1903931
Oglądaj więcej sponsorowanych filmików. Świat jełoptuba :lol:
By marc66
#1903932
Ogólnie jest szansa na zwrot kasy za to? Tzn. jeśli odeślę. Czy taki sprzęt nie podlega raczej zwrotowi?

Co w takim wypadku kupić zamiast tego? Da radę coś w budżecie ok. 200 zł czy muszę wyłożyć więcej?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1903933
Poczytaj posty @Superlux. Jest zawsze na bieżąco z sprzętem i po zakupie się nie zawiedziesz.
By Maskota
#1903947
Powodem jest woda w liquidzie, możesz normalnie się zaciągać i prócz gorącej komety raczej nic innego się nie wydarzy. Fajnie że czytałeś forum, szkoda tylko że nie tematy w których stanowczo odradzane są wszelkiej maści smoki i ajdzasty bo jest to badziew ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Superlux
#1903963
PucH2 pisze:Poczytaj posty @Superlux. Jest zawsze na bieżąco z sprzętem i po zakupie się nie zawiedziesz.


Moi ? *BLUSH*



:drinkb
By mattoid1973
#1904147
Superlux pisze:
PucH2 pisze:Poczytaj posty @Superlux. Jest zawsze na bieżąco z sprzętem i po zakupie się nie zawiedziesz.


Moi ? *BLUSH*



:drinkb
Twoi
Awatar użytkownika
By Superlux
#1904161
mattoid1973 pisze:
Superlux pisze:
PucH2 pisze:Poczytaj posty @Superlux. Jest zawsze na bieżąco z sprzętem i po zakupie się nie zawiedziesz.


Moi ? *BLUSH*



:drinkb
Twoi


Mua - Twua :lol:




:drinkb
By marc66
#1904176
Hello ponownie!
Cóż, powiem, że uporałem się z tym dziadostwem - problemem był liquid tak jak pisała Maskota... był za rzadki więc nic dziwnego. Kupiłem inny, dużo gęstszy i jest ok. Nic nie strzela , nie pryska , normalnie można się zaciągnąć bez strachu.
I jeju, w ogóle różnica pomiędzy analogami a e-fajką to... no szok po prostu... jak się cieszę, że wpadłem na to, aby kupić to zbawienne urządzenie.. póki co zacząłem od 12 mg. Nie czuję jakoś chęci do powrotu do analogów...

W ogóle - jeszcze takie pytanko. Czy inni ludzie nadal mogą coś czuć jak się vapuje? tzn. czy e-papieros pozostawia jakiś zapach - osobiście wydaje mi się, że nie ale... Pomimo przerzucenia się na e-papierosa ze "śmierdziuchów" to rodzinka w domu nadal narzeka :roll: a że to śmierdzi, a że to i tak czuć, ba! nawet to gorsze świństwo niż zwykłe papierosy i śmierdzę bardziej niż wcześniej... bo taki epapieros "generuje więcej dymu" jak to oni określili... :lol: kurczę, serio to nie wiem o co im chodzi. Według mnie to już trochę przesada i przewrażliwienie i to kwestia psychiki, bo wydychanego liquidu właściwie praktycznie nie czuć... szczególnie, że zawsze paliłem na balkonie i teraz z e-fajką też wychodze na balkon, ale wg. mojej dziewczyny, brata i nawet teściów nadal ja sam śmierdzę :roll:
Ja sam czuję się o niebo lepiej, ubrania przede wszystkim jak i całe ciało nie cuchnie tak jak wcześniej... myślę że po prostu bardziej mówią mi tak na złość... no chyba, że to ja już po prostu jestem przyzwyczajony?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904177
Nie oszukujmy się, część liquidów też śmierdzi. Nie tak jak analogi ale jednak. Cześć osób ma awersje do pospolitych zapachów a część reaguje jak na dżumę. Uszanuj ich decyzję ale i też walcz o swoje prawa. Laska wychowuje cię na pantoflarza i dobrze jej to idzie :lol:
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1904187
@marc66 kwestia jakich liquidów używasz. Do zapachu analogów byłem przyzwyczajony, tym bardziej, że w robocie jest jedną palarnia. Sam jestem "owocowym chłopcem" i mi liquidy tytoniowe śmierdzą niemiłosiernie. Ale nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby waper później śmierdział liquidem :lol:
To chyba bardziej walka w imię zasad. Wiesz, są ludzie noszący na głowie folię aluminiową, bo fale 5G i Wi-Fi przejmują kontrolę nad wszechświatem.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1904662
mattoid1973 pisze:Serio myślisz, że nie wiedziałem?



Serio *COOL* ...a tak naprawdę to żart przeszedł w kolejny żart i nie ma się o co szczypać .



:drinkb
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.