EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By dudek
#1757882
Witam
Zostałem uraczony pewnym problemem, z którym wcześniej się nie spotkałem. Zawsze kupowałem bazę i aromat firmy ArtVape, kilka dni temu skorzystałem z oferty firmy Inawera (tylko aromat).
Zmieszałem to i okazało się, że po kilkudziesięciu minutach lub kilku godzinach liquid w zbiorniku robi się brązowy, na wacie zostaje ciemny osad, smakuje jak kotlet schabowy, ale nie jest to smak spalonej grzałki.
W buteleczce ten efekt nie występuje. Będąc zdania, że problem tkwi w starym systemie grzewczym lub wacie, zaopatrzyłem się w nowy drut, trzy rodzaje waty od tej najtańszej do najdroższej i twierdząc, że grzałka jest już dopasowana idealnie, wata również, czyli wszystko od strony technicznej w stanie 10/10 okazało się, że problem występuję w dalszym ciągu!

aromat: dragon fruit
baza: 50/50

Czy to mógł być stary aromat? Pudełko i butelkę wyrzuciłem po zmieszaniu, więc nie jestem w stanie sprawdzić jego daty ważności.
Jestem zaciekawiony przyczyną owego problemu.
Awatar użytkownika
By Amfi
#1757886
.....Czy to mógł być stary aromat? Pudełko i butelkę wyrzuciłem po zmieszaniu, więc nie jestem w stanie sprawdzić jego daty ważności.
Jestem zaciekawiony przyczyną owego problemu......

Wlałeś cały aromat do bazy? *BOJE SIE* Bez małej próbki na spróbowanie?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.