EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
By pyjter
A więc moje odczucia :)
Początkujący jestem to mało jeszcze próbowałem :)

WIŚNIA ( 40 ml )
18 mg/ml - na początku rewelacja, super itp.itd - w późniejszym czasie staje się mdły i tyle

M RED (MOCNE)
18 mg/ml - pierwsze zaciągnięcie i och, cóż za moc - potem człowiek się przyzwyczaja i rewelacyjnie się pali :)

Palone na kirkach z milda
Awatar użytkownika
By renneslechateau
Przed chwilą po raz pierwszy zapaliłam RM1 Xtreme Arbuz... OMG. To najsmaczniejszy liq jaki vapowałam jak do tej pory. Jestem zachwycona! :)
Awatar użytkownika
By Marcin_CK
Mlb Extreme - fajny tytoniowy smak, według mnie podobny do mlb milda (na CE-2, kartkach Mild Pure, Giant AP) 9/10.

Red Mlb - okropny ostry posmak vegety, wkopałem się z tym liqueedem (kupiłem 60ml), po zmieszaniu z jakimś owocowym albo miętą w proporcjach 30/70 jeszcze jakoś da się to palić ale i tak rewelacji nie ma (używane na CE-2 Tank by 2paczki) 2/10.

Truskawka - bardzo przyjemny smak, według mnie lepszy od ostatnio kupionej truskawki BOGE, przydałoby się jedynie więcej aromatu bo smak nie jest zbyt intensywny (CE-2 Tank, Giant AP) 7/10.

Blue Lagoon - Bardzo ciekawy smak gumy balonowej pomieszanej z cytrusami. Fajne od czasu do czasu ale nie dałbym rady tego inhalować cały czas (Giant AP, CE-3) 7/10.
By welwaruz
Smak czekolady mlecznej kupiłem dla żony (bez nikotyny) która nie paliła analogów - jej bardzo smakuje. Co ja mogę powiedzieć? Sam palę słabe liquidy - mid lub low - ale przy głębszym zaciągnięciu coś tam na płucach czuć. To możliwe. Uwierzcie mi:) Jeśli chodzi o smak - kiedyś byłem miłośnikiem czekolady więc szczerze polecam, aromat czekolady mlecznej jak najbardziej prawdziwy, dla miłośników absolutna gratka. Chociaż ja wolałbym solidnego schabowego albo chociaż pierogów ruskich;)

Szczerze polecam miłośnikom czekolady.
By welwaruz
Ostatnio zakupiłem też RM1 extreme menthol 18. Mając porównanie do milda menthol - jest gorszy. Lubię mocny, intensywny smak mięty a ten jest trochę zbyt słaby. Wolałbym coś bardziej aromatycznego. Sam płyn jest też chyba trochę rzadszy od rzeczonego milda. Generalnie ok ale za podobną cenę wybrałbym milda. I jeszcze uwaga: buteleczka jest nieprzezroczysta więc nie widać ile płynu jest w środku. Mała rzecz a po raz kolejny przemawia za mildem.
Awatar użytkownika
By renneslechateau
Z ciekawości zamówiłam pinacoladę i... nie wiem co powiedzieć. Z jednej strony okropny, z drugiej ma w sobie jednak coś co sprawia dziwną perwersyjną przyjemność. ;)
Awatar użytkownika
By renneslechateau
welwaruz pisze:właśnie chciałem zapytać o pinacoladę dla żony, nie czuć w niej nienaturalnych smaków? tzn czy smak nie zalatuje chemią?

Moim zdaniem właśnie zalatuje słodką zgniłą chemią. ;)
Tym niemniej jestem w stanie sobie wyobrazić, że komuś ten liq może smakować. Jest ciężki, słodki i mocny w smaku. Dziwny, bardzo dziwny.
Awatar użytkownika
By AdamiPL
Z RM1 polecam wiśnie, smakuje jak z MILDA. Miłe zaskoczenie.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
By White_Wolf
Pora na moją opinię dot. 2 smaków. Dziś do mnie dotarły. Pomijam fakt, że miały być 12mg i niestety zorientwałem się dopiero po pierwszym wapnięciu, że coś jest nie tak :D Zamiast 12mg - 2 x 18mg. Mój błąd - trudno.

Wiśniowe Cygaro - piękny różowy kolor, zapach też niczeo sobie....reszta jak pisał wyżej kolega. PORAŻKA. Ani cygara, ani wiśni. Jak dla mnie smak tabletek na gardło Cholinex a w tle nuta syropu klonowego :/ Dopiero po kilku mixach okazało sie, że jedyną możliwą mieszanką jest 50/50 z Ice Mint z LiQueen. Zaznaczam - MOŻLIWĄ DO WAPOWANIA. Jeszcze nigdy nie wapowałem czegoś tak niesmacznego, ba - odrzucającego.

Kubańskie Cygaro - bardzo podobnie do powyższego :/ Żadnego cygara nie czuć - tym bardziej kubańskiego :/ Jedyne co wyczuwam to ciężka gorycz jakby z orzechem - w złym tego mixa znaczeniu. Dobrze, że żona namówiła mnie aby zamiast 4x 20ml kupić narazie 2 x 20 ml. Na szczęście będzie z kim się tym wymienić w okolicy bo inaczej musiałbym sie męczyć ;/
Dla ścisłości - palone na liquinatorze, zwykłych atomkach, kartku dual Volisha i dripowane. Żadna z opcji nie nadaje się do palenia.
Zaznaczam, iż to MOJE odczucia i zapewne są osoby, którym powyższe smaki podchodzą.
Jeszcze 1 minus - chmurka o połowe mniejsza niż na liquidach LiQueen, MILD czy tych od Kinga.
Jak DLA MNIE kompletnie się nie nadają :(
Awatar użytkownika
By Lutor
White_Wolf kupowałeś w Rm1 czy inny sklep?
By White_Wolf
Kupiłem z alledrogo od sprzedawcy z setkami pozytywów bez negatywa. Jest to osoba od dawna handlująca na tej stronie ;) Sądzisz, że kupiłem jakąś garażówke ?
Kurde do dziś kartek śmierdzi tym "wiśniowym cygarem" i nie idzie tego niczym zabić :/
Awatar użytkownika
By WITCHERS-MODS
co do cherry tobacco to musieliście na garażówke trafić. ja kiedyś dostałem tester(2ml) i było wyraźnie czuć i wiśnie i cygaro. ale tak to jest z liquidami przez internet. nigdy nie wiesz co dostaniesz :(
By White_Wolf
Weź pod uwagę, że tester zawsze smakuje inaczej niż liquid w większej pojemności. Jeszcze się nie spotkałem aby było inaczej :) Tak więc to akurat nie jest argument. Szczerze to wątpię abym kupił garażówke - bardziej obstaję przy tym, że to poprostu nie moje smaki i tyle. Chciałem nowości i oto rezultat :D
By dethleffs
cherry tobacco -> *ZLE2*

a co polecacie z tytoniowych ? wypróbowałem LuckyStrike - podszedł mi, ale już 555 - nie bardzo, bo wyczuwam orzeszki, a nie lubie. Jakie tytoniowe brać, ale bez maggi i orzeszków ?
Awatar użytkownika
By mariuszjach
A jak dla mnie 555 to rewelka, każdy ma inny smak. Smak orzeszków poezja...
Awatar użytkownika
By parnt
mariuszjach pisze:A jak dla mnie 555 to rewelka, każdy ma inny smak. Smak orzeszków poezja...

ale podobno wali skarpetami w pomieszczeniu :D
Awatar użytkownika
By wodz11
renneslechateau pisze:Przed chwilą po raz pierwszy zapaliłam RM1 Xtreme Arbuz... OMG. To najsmaczniejszy liq jaki vapowałam jak do tej pory. Jestem zachwycona! :)

Czy możesz to porównać do watermelon od TW czy nie wapowałaś tego drugiego ?
Awatar użytkownika
By Araiser
parnt pisze:
mariuszjach pisze:A jak dla mnie 555 to rewelka, każdy ma inny smak. Smak orzeszków poezja...

No wali, wali ;)
Awatar użytkownika
By parnt
Araiser pisze:
parnt pisze:

No wali, wali ;)

I szkoda. Bo lubię orzeszki, ale jeśli ma śmierdzieć to podziękuję :D
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 30
Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]