EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By nhnk
#1708923
Ja korzystam również z TPA i bardzo sobie chwalę ;) Fajny smak, rzeczywiście smakuje jak z nazwy wynika, co najważniejsze nie muli i nadaje się do ciągłego wapowania.
Również daję jak kolega wyżej - około 5-6%, muszę jeszcze popracować nad odpowiednim stosunkiem PG i VG, bo przy 1:1 dla mnie ciut za słodkie.

Edit:
A udało się może komuś wyczarować dobre PB&J (peanut butter and jelly)? Natrafiłem na różnorakie przepisy w necie, ale wolałbym coś sprawdzonego.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708969
Peanut butter TPA jest uważany za najlepszy.
Ja mieszałem TPA peanut butter z TPA strawberry ripe i było to doskonałe. Potem znalazłem przepis na klon jakiegoś znanego liquidu, gdzie występowało to połączenie, więc ameryki nie odkryłem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By nhnk
#1708972
Liczyłem na jakieś bardziej wymyślne receptury, ale jak mówisz, że się sprawdza, to tym lepiej.
Widzę, że ze mnie też kiepski odkrywca Ameryki, bo tydzień temu namieszałem dokładnie to samo co Ty: PB + Truskawa ripe (5% i 2,5%). Tydzień poza domem, więc na powrót w piątek będzie wyleżakowane jak znalazł.
Z ciekawości, ile dawałeś aromatów?
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1709086
@nhnk
O właśnie @pawel_aa podlinkował ten przepis :) Dzięki. To chyba jedno z bardziej trafionych połączeń smaków w bimbrownictwie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By xeal
#1709143
Dzięki Panowie;) @pawel_aa do Twojego przepisu na e-liquid, potrzebny jest kokos? jakos mi nie podszedl i nie chce kupować kokosa bo nie wiem jaki jest sprawdzony i dobry, może jakiś polecicie?

ps. próbowaliście jakiegoś dobrego banana/kremu bananowego?
Awatar użytkownika
By agregat76
#1709146
Coconut Extra (TPA) z przepisu jest kiepski. Dobry jest zwykły TPA Coconut, ale niestety niedostępny w Polsce. Ja używam od Capelli. Dobry też jest podobno od Flavor West, ale nie testowałem go jeszcze.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.