EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By cheburashka
#1085570
Lubię owocówki, na co dzień są miłe i przyjemne.
Problem pojawia się przy piwno-kawowo-herbacianych nasiadówkach, kiedy chmurzę znacznie więcej i zaczyna mi przeszkadzać słodki posmak.
Spróbowałam black tea liqueena, jest ok, ale liczyłam na herbatę, a znów dostałam cukierka :)
Niby tytoniowe nie powinny być słodkie, ale pierwszy polecony przez sprzedawcę liquid tytoniowy nie podszedł mi zupełnie (cigger to był us mix) i być może bez sensu się zraziłam do tytoniówek.
Czy istnieją w ogóle liquidy smakowe niesłodkie?
Awatar użytkownika
By saradonin
#1085581
Istnieją jak najbardziej. Nie wskażę konkretnego, bo akurat tytoniówki jaram jak chcę coś niesłodkiego (do piwka czy assama pasują mi doskonale), a w tej kategorii akurat popularne wysepkowe marki wypadają wyjątkowo nędznie i nienaturalnie.
Awatar użytkownika
By zakk87
#1085602
dajmy na przykład berry mix, albo citrus mix. Ewentualnie coś cytrynowego, jabłka niektóre są kwaśne.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1085615
Green Apple+ Creme the Menthe od TPA + 5% ginu w mieszance 60/40 VG/PG :mrgreen:
wytrawne miętowe jabłko z ciekawym posmaczkiem który daje gin (dodaję żeby rozrzedzić VG)
Awatar użytkownika
By XinZhao
#1097174
Zacząłem w końcu wapować i ja ;)

ze swojej strony mogę polecić Black Tea Ciggera. sam szukałem smaków nie słodkich, marlboro zupełnie mi nie podpasowało ale black tea już tak :) fajny wytrawny lekko gorzkawy :)
By dioda
#1099555
Colinss - winter mint - nie masz słodyczy, masz przyjazną zimną miętę :)
Czarna herbata pomieszana z kwaśną cytryną - to już na aromatach próbowane.
Zielona herbata - zero słodyczy, fajny posmak goryczki (wypróbowane z Ciggera)
Awatar użytkownika
By Ann
#1099562
cheburashka pisze:Lubię owocówki, na co dzień są miłe i przyjemne.
Problem pojawia się przy piwno-kawowo-herbacianych nasiadówkach, kiedy chmurzę znacznie więcej i zaczyna mi przeszkadzać słodki posmak.
Spróbowałam black tea liqueena, jest ok, ale liczyłam na herbatę, a znów dostałam cukierka :)
Niby tytoniowe nie powinny być słodkie, ale pierwszy polecony przez sprzedawcę liquid tytoniowy nie podszedł mi zupełnie (cigger to był us mix) i być może bez sensu się zraziłam do tytoniówek.
Czy istnieją w ogóle liquidy smakowe niesłodkie?

Goji i pigwa - zero słodyczy ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.