EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By KrystMin
#1522020
Witam.
Dzisiaj chciałem zamówić sobie e-papierosa ( iJust 2, tak w nawiasie), ale spotkałem się z opinią, która głosiła, że; liquidy osadzają się w płucach tak samo jak analogowe, jednak z olejków, w przeciwieństwie do analogów, płuca się same nie oczyszczają (ponieważ są to substancje oleiste)... Zawsze przeczuwałem, że coś z tą chemiczną cieczą może być nie tak... w internecie znalazłem tylko taki artykuł (nie mam za bardzo czasu się w to zagłębiać); E-papierosy nie takie bezpieczne | Ze ?›wiata

Nie jestem biologiem ani chemikiem :? , więc mam pytanie. Mógłby to ktoś rozsądnie potwierdzić lub obalić? Będę wdzięczny :)
Awatar użytkownika
By mordek
#1522025
Rozsądnie obalam :ogr.
Awatar użytkownika
By MGK
#1522029
Ja kiedyś słyszałem że rosyjska staruszka podczas śmierci klinicznej latała statkiem kosmicznym z Jezusem. Prawdziwa historia.

Polecam ==> *SZUKAJ2* tematy tego typu, wałowane już były setki razy. :wink:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1522030
Do tej pory słyszałem o wodzie w płucach ale o substancjach oleistych słyszę pierwszy raz :palm2
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1522036
Trzeba co najwięcej wina pić: oleum, jako lżejsze, zawsze będzie na wierzchu, wino zaś, które i bez tego idzie do głowy, poniesie ze sobą każdą cnotliwą substancję” – tak radził imć Onufry Zagłoba, który wierzył w potęgę oleum lnianego.
Wtedy nic na płucach Tobie nie osiądzie :beer:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.