EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1234954
Ponieważ watek z ocena smaków nie jest właściwym miejscem na takie informacje,pozwoliłam sobie podzielić się moim doświadczeniem tutaj. Może się komuś przyda.
Chmurze już od jakiegoś czasu, nie wszystko jeszcze tak ogarniam jakbym chciała.Pewnie gdyby nie to forum to dalej kopciłabym analogi. Korzystam z E-vica kupionego tu na forum, razem z Davide S MINI ANYVAPE(chyba-wygląda tak samo),i boxa na Kisie, z Rusianem z odjechanym wkręcanym dripem ,z wapujemy bodajże,nabyty z reszta tez na forum. O sprzęcie tyle.
Samogony sobie pędzę sama, i raz na jakiś czas ,można by rzec od święta nabywam jakiś wypasiony nowy odjechany smak na jakiejś wyspie.
26,11,14 kupiłam Marcepan, i Cake z nowej świątecznej edycji, po zalaniu davida okazało się ze czuć tylko wosk,założyłam nowa grzałkę -dalej wosk. Wymieniłam watę w rusku ,zalałam ruska-dalej wosk.W cake trochę lepiej, czuć zapach pomarańczy.
Wiec gdyby to było to ,ze liquid mi po prostu nie smakuje , do dałabym go komuś i nie byłoby sprawy(tak było juz i z ananasem , i z mango tango, czy arbuzem),ale ponieważ te dwa konkretne smaki w mojej ocenie są wadliwe-nie posiadają żadnego smaku, zdecydowałam się je reklamować.
27,11,14 napisałam wiadomość korzystając z zakładki kontakt na stronie producenta, kopie maila otrzymałam na własna pocztę, niestety odpowiedzi do dziś nie.
Dziś dla odmiany przeszłam sie na wyspę gdzie liquid kupiłam, mila Pani najpierw słysząc ze chce reklamować liquid próbowała mnie zbyć ze nie mogę reklamować liqudu ,który mi po prostu nie smakuje, na co wytłumaczyłam,ze jestem tego świadoma i to nie jest istota reklamacji, ze tak naprawdę nie chodzi o te 36 zl , czy o wymianę na inne , tylko o to żeby producent otrzymał informacje zwrotna, w postaci -coś jest nie tak jak powinno być. Na koniec zapytałam czy odmowę przyjęcia reklamacji da mi na piśmie, bo jeżeli nie na wysepce,to ja dalej będę kontynuować sprawę u producenta. Na co mila Pani zadzwoniła do kierownika- dowiedziała się ze ma wziasc ode mnie liquidy,dać mi inne,i ze oni to wyślą gdzieś na jakieś testy. Następne porozmawiałyśmy o odpowiedzialności marki, podobno jeżeli ktoś kupi liquid w opakowaniu liqueena w jakimś niepewnym miejscu to może go przesłać do producenta ,który sprawdzi czy jest to rzeczywiście ich produkt a nie podróba.Wymieniłyśmy również kilka zdań o proteście który podobno wystosowała grupa Chic do onetu ,czy tez innych mediów ,które powtarzają brednie dotyczące ostatniej bomby( e papierosy wielokrotnie bardziej szkodliwe od zwykłych papierosów)
I teoretycznie sprawa jest zamknięta. Wzięłam polecana na forum angielska herbatę i banana.(banan super)
Otóż dla mnie nie. Za dwa tygodnie planuje udać się na ta wyspę, i zapytać jak się sprawy maja , co wyszło w testach, czy marcepan już poprawili,i jeśli tak to go jeszcze raz nabyć. Oraz dalej czekam na odpowiedz od Liqueena. I naprawdę nie oczekuje cudów po tej walce z wiatrakami,jednak cień nadziei na to ze konsument ma rzeczywisty wpływ na kształt ostateczny produktu mam.
Dlaczego to tu umieszczam?!
Otóż zamierzam dalej Was moi drodzy informować jak sprawa się toczy.
Dla mnie siedzenie w podziemiu(w pewnym sensie) ,pędzenie liquidow samemu w domu, korzystanie z klonów,kupowanie na skutek marketingu szeptanego nie oznacza całkowitego wykluczenia.
Sam fakt istnienia tutaj tematów z opiniami o liqudach ,które można kupić na wyspach w markecie, jasno świadczy o tym ze nie jesteśmy całkiem wycięci poza nawias. Tylko cokolwiek bardziej świadomi, za tym w mojej ocenie idzie większa odpowiedzialność. Ktoś inny spróbuje wosku,to dojdzie do wniosku ze wszystkie e papierosy tak smakują,i wróci do anali, my nie.
Mam nadzieje ze założenie tego tematu nie spowoduje od razu lawiny reklamacji , bo nie o to mi chodziło.
Ciekawa jestem czy ktokolwiek z Was ma tego typu doświadczenia, a może jest tu ktoś kto pracuje przy tworzeniu liqudow, wiec wie jak to wygląda z drugiej strony.
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1236195
I słusznie. To oczywiście może być wypadek przy pracy, wadliwa seria. Teoria biznesu od dawna głosi, że informacja zwrotna od konsumenta to dar, którego przedsiębiorca nie ma prawa niedocenić. Nawet, gdy ociera się o rynkową arogancję.

Swoją drogą powinienem wybrać się na jedną z wysepek i poprosić o zwrot kosztów wymiany clearomizera - po zakupionym tam liquidzie nie da się już niczego palić, tak coś wżarło się w plastik.

Powodzenia w dalszych relacjach z producentem :)
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1236203
Dzięki Smokey, za życzenia. Jeśli tylko masz paragon, i pewien jesteś na 1000 procent, to właściwie dlaczego tego nie zrobiłeś?!?
Naprawdę zrobiłam wszystko by nie wyjść,ani na wariatke-jak zazwyczaj, ani na roszczeniowego buraka.
Tak naprawdę było trochę mi głupio, i gdyby nie to ze naprawdę bardzo chętnie bym spróbowała tego marcepanu to może sama bym odpuscila.
Kurczę, myślałam Ze tu się zaraz posypia opinie, własne doświadczenia, porady, a tu tylko czytacie. Ja rozumiem, że każdy musi sobie ptzetrawic, czy się chce podzielić.. No ale bez przesady.
Nie uwierzę Ze jestem pierwszą osobą której przyszło do głowy reklamować coś co jest niezgodne z zawartą umowa kupna-sprzedaży przez cały okres istnienia forum. W tym wypadku liquid, u producenta, którego pracownicy sporo mówią o odpowiedzialności za marke.
Awatar użytkownika
By Smokey69
#1236218
AdwokatkaDiabla pisze:Jeśli tylko masz paragon, i pewien jesteś na 1000 procent, to właściwie dlaczego tego nie zrobiłeś?!?


Powiem Ci na ucho, tylko nie mów nikomu - z lenistwa :D :oops:

Może też dlatego, że klient reklamujący cokolwiek w wielu przypadkach traktowany jest z automatu jako maruda lub wyłudzacz. To błąd handlowców - co nie znaczy, że marud i wyłudzaczy nie ma - sam prowadzę biznes handlowy więc coś o tym wiem, choć zasadniczo przyjmujemy 95% reklamacj bez dyskusji. Ale to nie jest rynkowy standard - zazwyczaj trzeba przebijać się przez wszystkowiedzących sprzedawców, którzy z góry zakładają złą wolę i winę klienta. Ja konfrontacji się nie obawiam, ale zwyczajnie nie chce mi się wspianać na negocjacyjne wyżyny dla 20 zł - niesłusznie, bo przez to nie poprawiam oferty rynkowej i narażam innych na kupno tego szajsu (sahara cośtam, firma Vogell). Więc cieszę się, że Ty walczysz :)

No i wyszło w końcu, że jestem leniwym, nieużytym dupkiem. Idę po cichutku popełnić sepuku.
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1236221
Bez przesady z tym biciem się w pierś, bo jeszcze ci coś wypadnie i co będzie?!? Widze Ze nawet cię nie muszę przekonywać do słuszności mojego wywodu logicznego,może następnym razem jak zdarzy się kupić coś nietrafionego u hirtownika, o którym wiesz Ze tą jedną mala transakcja nie jest jego być albo nie być danego dnia to jednak poświęcisz się dla dobra ogółu,Ja świetnie rozumiem lenistwo... Poprostu tak się składa ze mam teraz do stycznia mnóstwo wolnego czasu, i coś z nim robię.
By rpcrepcu
#1236235
Co do Twojego postępowania, popieram !

Sam nie mam odwagi jak i chęci w babranie się o 20zł, czy też sprawę w której dużo nie zdziałam.

Szczerze na Liqueen zawiodłem się już kilka razy.
Zdarzało mi się kupić płyn o aromacie Malina-mięta. I co ? Raz fajnie czuje posmak maliny, innym razem to koło maliny buteleczka leżała...
Wiadomo vapuje w różnych warunkach, inny stan gardła, czy też chęci na smak.
Związku z tym postanowiłem kupić 3 buteleczki i zalać nimi 3 e-papierosy. Dwa takie same volish twist +cristal 2 a trzeci volimizer. Jak się okazało dwa z nich (volimizer i cristal 2) były dobre, lecz trzeci to jakieś nieporozumienie. Normalnie sama mięta ! Nie mówiąc już o dziwnym posmaku na gardle. Może to przypadek. Mimo wszystko teraz tylko tknę samogony :)
Awatar użytkownika
By gemino
#1236238
Ja myślę, że czasami można mieć złe wyobrażenie jakiegoś smaku. Kiedyś paliłem analogi Camele (jak jeszcze miały smak) i teoretycznie wiem jaki to był smak. Kupując liquidy o nazwie Camel ewentualnie Desert Ship, nie odnalazłem tam tego zapamiętanego smaku (czasami było blisko). Nigdy nie przyszło mi jednak reklamować jakiegoś liquidu, bo mi smak nie pasował do tego zapamiętanego. Co do marcepana to akurat też mi się dobrze kojarzył, dopóki sam nie kupiłem chlebka marcepanowego w spożywczym, ohyda. Może Ty masz to samo. Odczucia smakowe to indywidualna sprawa, moim zdaniem
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1236240
Rpc, pozwolę sobie skrócić nicka. kupiłeś 3 osobne opakowania tego samego liquidu, i jedno na 3 nie miało smaku/aromatu?! w tym samym miejscu kupowales?! Jakieś różnice w numerze partii?! Dacie?! Nawet nie wiem czy oni takie rzeczy oznaczają,albo gdzie. Ale mając dwie takie butelki z czego jedna ma smak a druga nie, tym bardziej bym im odesłala do testów.
Gemino, ja sobie zdaje sprawę z tego ze nie wszystko czego nazwa ładnie brzmi, ci podejdzie i zasmakuje. W takich wypadkach liquid s który nie podszedł daje się komuś.

Opisuje sytuację gdzie smaku nie było w ogóle, chyba ze smak wosku jest ok, aromatu niewiele( cake pachniał pomarańcza ale w smaku również czuć było tylko wosk)
Nawet nie pomyślałam żeby komuś to dac, bo co dam?!? Wosk?!? Tu dla mnie jest pies pogrzebany. Gdzieś w wątku o opiniach, pojawiło się zdanie ze ktoś ma nadzieję Ze edycji świątecznej nie zepsuja tak jak letniej, wynika z tego ze takie historie już były lub, Ze komuś coś nie podeszlo, niestety nikt nie dowiedział się więcej bo, autor napisał tylko tyle.
Nie chce szerzyć teorii spiskowych, ale czy to nie jest w takim razie trochę tak że e tych najpopularniejszych, i najczęściej polecanych smakach najrzadziej zdarzają się takie historie?!
Ostatnio zmieniony 05 gru 2014, 02:22 przez AdwokatkaDiabla, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gemino
#1236242
Może masz rację tym bardziej, że nie wiem jak smakuje wosk. Możliwe jednak, że nie doczekasz się odpowiedzi bo uznają, że sprawa jest już załatwiona (wymienili Ci wadliwy produkt na inny). Powodzenia
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1236243
Dziękuję, jak pisałam, nabede jeszcze raz marcepan, zapytam jak się sprawa toczy, i liczę ba to ze ktoś mi coś odpowie. Też nie raz moje oczekiwania do smaku liquidu rozminely się z tym co dostałam o 180 stopni, ale zawsze coś można z tym zrobić, choćby oddać. Może zrobimy tak że kupię to nast opakowanie i zrobimy obiegowke?!? :mrgreen:
Reflektujesz?!? Zainwestuje te 18 zł
Awatar użytkownika
By gemino
#1236244
Dzięki wielkie, ale jak już pisałem wcześniej marcepan kupiony w sklepie mi nie podszedł, więc wątpię by podszedł mi ten w liquidzie. Poza tym ja bucham same tytoniówki co najwyżej z domieszką.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1236255
AdwokatkaDiabla pisze:Dziękuję, jak pisałam, nabede jeszcze raz marcepan, zapytam jak się sprawa toczy, i liczę ba to ze ktoś mi coś odpowie. Też nie raz moje oczekiwania do smaku liquidu rozminely się z tym co dostałam o 180 stopni, ale zawsze coś można z tym zrobić, choćby oddać. Może zrobimy tak że kupię to nast opakowanie i zrobimy obiegowke?!? :mrgreen:
Reflektujesz?!? Zainwestuje te 18 zł

Śmiem twierdzić /choć nie próbowałem/, że to liquid o smaku świeczki marcepanowej ;) Inna partia może być mniej, lub bardziej obrzydliwa, ale to dalej będzie jakaś gromnica, czy inny znicz... Ogólnie zdarza mi się kupować gotowce tylko wtedy, kiedy moje wynalazki w domu zostawię, ale z doświadczenia wiem, że tego typu kwiatki zdarzają się często.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1236270
Marcepan to marcepan i chyba każdy wie jak to smakuje, na pewno nie jest to wosk. Ja już dawno podjęłam nierówną walkę z producentami, których produkty nie zachwyciły jakością i idzie całkiem dobrze.
Z wysepkowymi liquidami zawsze był jakiś problem, od samego początku. Z kompetencją większości bab na tychże wysepkach również, chodzi o to, że mają być cycki i to wszystko, takimi kryteriami się sugerują przy wyborze pracowników :lol:
Tłucz się z nimi, jak najbardziej, ja już kiedyś próbowałam z pewną firmą z tej branży, co prawda odpowiedzi na nurtujące pytania nie dostałam ale za to do tej pory dostaję kupę spamu od nich :D

Przeczytaj sobie moją historię ze stycznia: http://piekielni.pl/57366#comments
Awatar użytkownika
By tomek111577
#1236279
Ja mialem reklamacje crystal 2 na wysepce. Pani kazala kupic drugi a niby ten uszkodzony chciala zeby jej zostawic. Jak sie okazalo pewnie wiedziala ze trzeba tylko grzalke przepalic i bedzie ok. Ja sie dowiedzialem z forum niestety po zakupie drugiego ale skontaktowalem sie z przedstawicielem z milda i wciagu rozmowy zemna byl telefon do kierownika tej pani a pozniej do niej i od tamtej pory obsluga jest bardziej profesjonalna8-):smile:

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.