EPF
By banayali
#1646920
Po cichu parowniczek chyba umknął przed forum, lecz na edymie jest już zapowiedź.
"IJOY Limitless Two Post RDTA - Drip &Tank 2 in 1 for Hybrid
Co-Designed by IJOY & limitless MOD Co in California

The All new Limitless RDTA is a rebuildable genesis style tank which is the best of both worlds. You get the best taste like a dripping atomizer, with the convenience of a tank.

The Limitless RDTA features the latest and greatest technology of today including:

2 Post Deck
Adjustable Pin with Peek Insulator
Hybrid Compatible
Innovative Cotton Reserivoirs
4 ML Juice Capacity
Innovative Filling
Adjustable Air Flow
Delrin Chuff Cap

The Limitless RDTA is the newest rebuildable tank designed for hybrid mods. You can now

get large vapor production without having to drip. Limitless Mod Co has always felt it

was very important to listen to our customers. Our customers demand the highest quality

and the best pricing. In order to do this, the creators of Limitless teamed up with one

of the world top manufacturers, IJOY. We have been working with our design team and some

of the worlds top engineers to come up with the Limitless RDTA."

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Sammael
#1647345
Polubiłem tego typu parowniki i z zaciekawieniem obserwuję kolejne wcielenia "genesis style"... Jednakże ten jakoś nie przykuł mojej uwagi - osobiście lubię raczej prościej wyglądające i zbudowane parowniki, a połączenie Theorem i Avocado, to imo troszkę za dużo.
Nie mniej z ostateczną oceną wstrzymam się do testów :wink:
Jak narazie nie udało mi się dopatrzeć, żadnego info o ew. rozwiązaniu opcji single coil... Brak? :roll: Osobiście nie jestem fanem duali na tego typu parownikach, szczególnie przy tej pojemności.

Czekam na więcej info.

pozdr.
sml
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1648538
Zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że niebawem będzie dostępny.
Kolejny filmik, jaki znalazłem na yt:
Awatar użytkownika
By xD_
#1650219
Nie byłem przekonany do tego typu parowników ale po bardzo udanym tornado ktorego jestem posiadaczem mysle ze skuszę się na limitless rdta ;) Zbiera bardzo dobre recencje oraz podoba mi się z wyglądu. Brak opcji na singla nie jest problemem gdyż jade non stop na dualach .
Awatar użytkownika
By Mutango
#1651913
banayali pisze:Po cichu parowniczek chyba umknął przed forum...

Może nie tyle umknął, co jest słabo dostępny. A skoro nie jest dostępny, to trudno dyskutować tylko nad tym, co widzimy na obrazku.
Co do opcji pojedynczej grzałki, da się zrobić. Niekoniecznie potrzebna jest zaślepka. Wprawdzie wymaga to trochę pomyślunku i zaawansowania, ale przecież tego typu atomizery są właśnie przeznaczone dla osób zaawansowanych. Czyż nie?
Awatar użytkownika
By xD_
#1651917
Mutango pisze:
banayali pisze:Po cichu parowniczek chyba umknął przed forum...

Może nie tyle umknął, co jest słabo dostępny. A skoro nie jest dostępny, to trudno dyskutować tylko nad tym, co widzimy na obrazku.
Co do opcji pojedynczej grzałki, da się zrobić. Niekoniecznie potrzebna jest zaślepka. Wprawdzie wymaga to trochę pomyślunku i zaawansowania, ale przecież tego typu atomizery są właśnie przeznaczone dla osób zaawansowanych. Czyż nie?


Pytanie tylko po co męczyć się jak mozna kupic avocado pod jedną grzałkę bez kombinowania ? Limitless jest pod duala i tyle . Swoją drogą zbiera on bdb recki na YT,okreslany jest jako avocado killer :D Nie mialem tego typu parownika nigdy ale tego po bardzo udanym tornado od Ijoy nie mogę się doczekać :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1651958
xD_ pisze:Pytanie tylko po co męczyć się jak mozna kupic avocado pod jedną grzałkę bez kombinowania ?

Zasadniczo, osobiście również nastawiłbym się na duale. Aczkolwiek mówię, że jest możliwość zastosowania pojedynczej grzałki, bo po prostu taka możliwość jest. Choćby dlatego, że jest tu baza typu velocity, i zawsze można zamontować jedną grzałkę centralnie między słupkami, a nośnik rozprowadzić do czterech kanałów. Niektórzy stosują taki set np w Aromamizerze i są zadowoleni, więc pewnie i tu byliby szczęśliwi.

xD_ pisze:Nie mialem tego typu parownika nigdy...

Charakterystyczną cechą takiej konstrukcji, jest to że w pozycji pionowej nigdy nie wycieknie. Ani podczas tankowania, ani nawet w przypadku spieprzenia setupu. Po prostu nie ma takiej możliwości. Natomiast w pozycji poziomej, leżącej zależy od ilości nośnika w kanałach. Jeśli dobierzesz dobrą ilość, to nie będzie ciekł. Jeśli dasz za mało nośnika, to może ciec. Jeśli za dużo, to może być kłopot z transportem. Ale nawet wówczas można się podratować tak zwanym klepsydrowaniem.

Inną charakterystyczną cechą takiej konstrukcji jest bardzo duże podobieństwo do zwykłego drippera. I nie chodzi tu nawet o ilość liquidu czy nawiew, tylko o bliską odległość grzałki od ustnika. Tutaj nie ma komina pomiędzy komorą a ustnikiem. Tak samo jak nie ma w zwykłym dripperze.
By banayali
#1653692
Moja czarna sztuka już do mnie dotarła, na wieczór będe mógł coś więcej napisać. Jak chcecie to zadawajcie pytania to wam odpowiem.
Awatar użytkownika
By xD_
#1653798
Jak liquid dostaje się do grzałki jesli jego poziom spadnie na tyle ze nie bedzie dotykał juz waty ?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1653891
@xD_ poprzez transfer energii. Serio? Jak nie dotyka to się nie dostaje, jak poruszasz baniakiem to wtedy się dostaje.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By h0ise
#1653893
xD_ pisze:Jak liquid dostaje się do grzałki jesli jego poziom spadnie na tyle ze nie bedzie dotykał juz waty ?


:lol: :lol: :lol:
Ty tak na poważnie?
Przecież w takich konstrukcjach, bawełny dajemy tyle, żeby sięgała dołu baniaka........................... :cry: :cry:
Jak to Cię przerasta zostaje klepsydrowanie
:drinkb
Awatar użytkownika
By Mutango
#1653903
h0ise pisze:Przecież w takich konstrukcjach, bawełny dajemy tyle, żeby sięgała dołu baniaka...

Z doświadczeń na gienkach wynika, że nawet tego nie trzeba robić. Owszem, można by było wysuszyć watę mając jeszcze płyn na dnie, ale trzeba by było tak wapować, żeby baniak zawsze był idealnie w pionie. Ale w praktyce tak się nie wapuje. W praktyce, podczas zaciągania baniak przechyla się do poziomu, lub prawie do poziomu, i w tym momencie wata błyskawicznie wchłania płyn, więc baniak i tak wysuszamy do zera, nawet jeśli wata jest dosyć krótka.
By banayali
#1653916
Dobra, spaliłem na nim dwa baniaki(8ml) na stockowych grzałkach. Powiem tak, albo mam coś z uszczelką albo coś bo delikatnie liquid wypływa zaraz na samej górze szybki ( na złączeniu ). Wszystko chodzi bardzo płynnie, vapuje sie przyjemnie, duży przelot powietrza, brak problemów z dostawą LQ. Popracuje nad tym wyciekiem liquidu i myśle że gienek roku :)
Awatar użytkownika
By xD_
#1653920
banayali pisze:Dobra, spaliłem na nim dwa baniaki(8ml) na stockowych grzałkach. Powiem tak, albo mam coś z uszczelką albo coś bo delikatnie liquid wypływa zaraz na samej górze szybki ( na złączeniu ). Wszystko chodzi bardzo płynnie, vapuje sie przyjemnie, duży przelot powietrza, brak problemów z dostawą LQ. Popracuje nad tym wyciekiem liquidu i myśle że gienek roku :)


Albo wina oringa albo za słabo skręciles go :D
By banayali
#1653925
zaraz sie z tym pobawie tylko spale tą resztkę.
@Edit. okazało sie ze podczas wkręcania uszczelka mi wypadła. Więc ciekło przez brak uszczelki :oops:
By kajtek01
#1654689



Mam i ja :mrgreen: całkiem fajny sprzecik

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1654726
banayali pisze:@Edit. okazało sie ze podczas wkręcania uszczelka mi wypadła. Więc ciekło przez brak uszczelki :oops:

Ale jak napisałeś, tylko delikatnie ciekło. Co za sprzęcior. Nawet bez uszczelki da się używać :lol:
Awatar użytkownika
By Mutango
#1654902
Tymon78 pisze:zobaczymy gdzie prawda...

Jest wybornie. Pomimo że w pierwszym rzucie zamontowałem, jak na takiego wymiatacza, bardzo skromniutkie grzałeczki (2x 10x0.4mm SS304 fi2.8 0.32Ω), jest chmura, jest smak. Odczucia jak w dobrze zakroplonym dripperze. Przeciąg przymknąłem, bo jak na taki skromny set, był za duży. Nie odczuwam ani nadtransportu, ani braku w transporcie, ani w trybie TC, ani w trybie power (ok 35W) Nic się nie leje, ani w pionie, ani w poziomie, ani do góry nogami. Nawet AH się za bardzo nie chce pocić, chociaż miałby prawo. Wata wpuszczona tylko do połowy zbiornika, wystarczy. 4ml znika błyskawicznie, ale napełnianie to bajka.
Jedyna niedogodność jaką zauważyłem na razie, to po otworzeniu pudełka, parownik zajeżdża fabryką i smarami jak stara chińska tokarka. Dlatego warto zrobić kilkugodzinną kąpiel z płynem do naczyń. Ale po tym zabiegu jest wybornie.
Nie po raz pierwszy w życiu, nie zawiodłem się na konstrukcji typu gienkowego. Walcie się wszystkie cieknące dolnogrzałkowce. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1654906
No pięknie.... łapki mi się pocą :wink:
Dzięki @Mutango za zaostrzenie apetytu...
Czekam *BLUSH*
Awatar użytkownika
By Michi
#1654958
Mutango pisze: Odczucia jak w dobrze zakroplonym dripperze.

Bo to jest właściwie dripper tylko z taką sporą wanienką na lq :D

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1654971
Michi pisze:
Mutango pisze: Odczucia jak w dobrze zakroplonym dripperze.

Bo to jest właściwie dripper tylko z taką sporą wanienką na lq :D

No zgadza się. Pisałem już o tym wcześniej. Tyle że ten dripper jest jakoby cały czas dobrze zakroplony. Przynajmniej dopóki płyn jest w zbiorniku.
Swoją drogą zacząłem po południu, i już trzeci zbiornik kończę. Mam wątpliwości, czy toto może służyć do codziennego, regularnego wapowania. Czy może raczej do kilku soczystych buchów przy porannej kawce, albo przy wieczornym piwku. To jednak wymiatacz jest :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1655202
Sam jestem ciekaw tego sprzętu choć na razie czekam na Avocado 24. Zarówno na Limitless i Avocado 24 smak jest prawdopodobnie nieziemski (opinie z netu) ale ja nadal mam obawy co będzie jak zbiornik będzie na wykończeniu, czy nie czeka nas machanie modem w różne strony celem uniknięcia bobra?
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1655218
@Thaniell, Ty będziesz pierwszy setup robił ma wacie czy może mesh pójdzie w ruch ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655219
Pierwszy robię na wacie, bo chciałem w końcu spróbować tych grzałek ijoy tss/notchcoil :)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1655221
Ja tam nic nie macham. Wystarczy naturalne pochylanie moda podczas brania buchów, aby wata zasysała liquid do samego końca. A waty wcale nie mam do samego dna. Tak może do połowy szkiełka. Natomiast jeśli chodzi o objętość waty, to musi być spora. Dlatego zalecam robienie grzałek o średnicy wewnętrznej 3mm lub więcej, tak żeby knot był odpowiedniej grubości.
Jeśli chodzi o mesha, to jakoś sobie go nie wyobrażam w tym parowniku. Kanały są na samych brzegach, i nie są okrągłe, tylko kształtem bardziej zbliżone do trójkąta.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655231
W sumie patrząc na budowę, to też sobie nie wyobrażam. Upcha się watolinę i też będzie :)
By kajtek01
#1655233
Smak jak z spora ale kop lepszy

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655281
Pytanko do posiadaczy, czy Wam też tak zajedwabiście wystaje styk "+"?




sorki, fota z fona :roll:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1655285
Chyba wygląda, że to norma - na filmie 3:23
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655300
No to by miało sens :) tylko pytanie, czy on musi aż tyle wystawać :roll: bo coś czuję, że mi się nie wkręci w boxie do końca.
By kajtek01
#1655305
W rx200 nie ma z tym problemu a u mnie wystaje tak samo.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1655363
Thaniell pisze:No to by miało sens :) tylko pytanie, czy on musi aż tyle wystawać :roll: bo coś czuję, że mi się nie wkręci w boxie do końca.

A to zależy od długości części gwintowanej. Im krótsza ta część, tym bardziej pin powinien wystawać. Bo liczy się odległość pin <-> podłoga.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655366
Pin, podłoga, gdzie moja noga :mrgreen: Coś, w tym jest :) Jednak nie taki diabeł straszny... wkręciło się z palcem, w kieszeni :)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1655375
Tłumaczę i objaśniam na obrazku

Obrazek

Najważniejsza jest odległość A, bo to od niej zależy jak głęboko parownik się wkręci.
Odcinek A jest sumą odcinków B+C
Im krótszy odcinek B zrobią, tym dłuższy powinien być odcinek C, żeby suma się zgadzała.
Czyli optycznie pin może wystawać więcej, a parownik może wkręcać się tak samo.
Awatar użytkownika
By jomat
#1655389
Pomijając fakt, że 510 został stworzony w dobie paluszkowców,
zasilania i parowniki się pogrubasiły a popierdółka 510 została by parowniki się Obrazek

Kiedy się w końcu dogadają i ustalą nowy gwint dostosowany do dzisiejszych realiów, np. M22x1 ?
Może Hcigar pójdzie na całość?
Ale raczej byłby potrzebny zdecydowany ruch budżetowców (Joyetech wraz z podległym Eleaf?)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1655414
@Mutango, nic dodać, nic ująć :beer: za piękny rysunek masz + :)

Co do samego atomizera, to kurka wiewiórka, to nie na moje liquidy, w sensie mocy :mrgreen:

No bucha pięknie, nie ma co :) założyłem jedną grzałkę iJoy TSS/5mm ( dwie nie pójdą na moim zasilaniu :mrgreen: ) Przeczołgałem, przez nią Fiber Freaks No.1 i mi na 12mg/ml prawie kapelusz spadł :lol:


To tak na szybko :)















https://www.youtube.com/watch?v=8OOBlzSw4Ws
By kajtek01
#1655482
Ja najpierw wsadziłem firmową skretkę .Potem ss316 0,5 10 wrapòw 2,5mm .Teraz mam Claptona 26/30 ,10 wrapòw na wiertle 3 mm,oczywiście dual.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1655555
Thaniell pisze:Co do samego atomizera, to kurka wiewiórka, to nie na moje liquidy, w sensie mocy :mrgreen:

No bucha pięknie, nie ma co :) założyłem jedną grzałkę iJoy TSS/5mm ( dwie nie pójdą na moim zasilaniu :mrgreen: ) Przeczołgałem, przez nią Fiber Freaks No.1 i mi na 12mg/ml prawie kapelusz spadł :lol:

Ano tak. Bo ja od jakiegoś czasu zażywam symbolicznych ilości nikotyny w stężeniu 0.3mg/ml. Od czasu do czasu aplikuję sobie kilka mocniejszych buchów poprzez zakroplenie od góry trzech, czterech kropli czystej bazy 6mg/ml. To jeszcze idzie przeżyć, ale 12-ki w tej lokomotywie to sobie nie wyobrażam. Prawdopodobnie rzuciło by mnie najpierw o ścianę, potem na podłogę. I tak leżałbym krzyżem do rana, nie dając jakichkolwiek oznak życia :lol:
By kajtek01
#1655564
Normalnie używam 3mg. Po 6 w Saporze dochodziłem do siebie przez pół godziny.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
By polak345345
#1655716
Kurde, przez Thaniella i Mutango zamówiłem. A miałem dać sobie spokój po supreme.
Btw ma ktoś porównanie do sc aroma supreme, griffin 25mm? O smak mnie sie rozchodzi:)

Sent from my SAMSUNG-SM-N910A using Tapatalk
By kajtek01
#1655790
Mam Supreme i wg mnie jest lepiej

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Arkeno
#1656112
Panowie poczytałem te wasze recenzje i obejrzałem naście filmów na YT ale nie wspominacie o tym, więc zapytam. Czy nie macie problemu z nagrzewaniem się ustnika? Na kilku filmach poruszali ten temat, że ten driptip jest bardzo krótki i blisko grzałek i potrafi się nagrzewać. Nawet ten dodatkowy adapter nie pomaga. Jakie są wsze odczucia?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.