EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Karo0o
#1875528
Cześć, mam duży problem. Kupiłem Legend 200W i Supreme RDTA, niby mają gwint 510, ale tak jak by nie pasował. Mam też Aromamizer od tej samej firmy, niby taka sama długość, lecz ten pasuje idealnie. W sklepach internetowych w opisach wszystkie trzy miały gwint 510. Tu rodzi się pytanie, czemu Supreme nie pasuje? Bardzo mi się spodobał i był bym zawiedziony gdybym nie mógł go przetestować. Jeżeli to podstawowy problem , lub umieściłem go w złym dziale to przepraszam, to mój pierwszy mod, jeszcze go nie używałem czekam na akumulatory. Niżej wstawiam zdjęcia, przepraszam za słabą jakoś ale ostrość się nie chciała ustawić. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 gru 2018, 18:56 przez Karo0o, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875532
Nie ma prawa nic takiego wystąpić. Może masz puknięty gwint w atomizerze, lub pin plus z brudu słabo pływa w boxie?
By Karo0o
#1875535
Box i Supreme są nowe. Zaraz zobaczę czy gwint nie jest uszkodzony. W tym punkcie jak na zdjęciu dalej się nie da, nawet na siłę.


Gwint wydaje się być okey. Nie mam pojęcia w czym może być problem. Styk w boxie chodzi ciężko, lecz jak by to przeszkadzało to teoretyczne nie mógł bym wkręcić Aromamizera.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2018, 18:51 przez Karo0o, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875537
Ewidentnie parownik do reklamacji.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875542
Niewiele ci poradzi. Trzeba narzynką ponownie gwint przejechać a i to może na niewiele się zdać. Po prostu jest niewielka różnica w skoku gwintu. Kiedyś Niemcy stosowali taki patent do podków dla konia by zwiększyć im przyczepność. Ile by nie wkręcił śruby w podkowę to nigdy nie uszkodziło to racicy.
Awatar użytkownika
By Timi
#1875543
Z tego co widzę on się normalnie wkręca, tylko nie dochodzi do końca. Jeśli jest styk elektryczny to OK.
Jak jesteś estetą lub chciałbyś mieć pewniejsze połączenie wystarczy wyciąć odpowiednią podkładkę np. z kawałka skóry. Takie rozwiązanie również dobrze wpłynie na trwałość izolatora w gnieździe.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1875544
@Timi jest jeszcze inny patent. Należy lekko papierem zeszlifować gwint by miał formę trapezu.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.