EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1847105
Na każdym
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1847127
Do każdego z tych atomizerów należy zrobić odpowiednią grzałkę. Setup jest tu najważniejszy. Jak będzie odpowiedni to każdy z tych parowników będzie dobrze i bezproblemowo działał.
A tak w ogóle to siemaneczko.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1847139
Fallout pisze:Oczekują bardzo dobrego smaku i jaki setup do jakiego

To są miesiące jak nie lata praktyki a Ty szukasz kelnera co poda na tacy setup do atomizera bo Pańcio sobie życzy. Poczytaj na forum tematy o nich i znajdź temat o setupach. Poczytać chyba możesz?
By Fallout
#1847141
Sory myślałem że ktoś podzieli się wiedzą z nowicjuszem ale widzę że to za wiele. Nie ma to jak forum dla vaperow gdzie ktoś się czepia o to jak zapytam o grzałki itp.
Awatar użytkownika
By Isia
#1847147
Nie strzelaj focha,bo nie ma o co.
Tu na forum jest opisany każdy z tych parowników i naprawdę warto o nich poczytać,znajdziesz tam wszystkie istotne informacje.
A setup który (Merlin mini grzałka z kanthalu A1 0,32Ω i ø 3mm = 1Ω 18W )mnie pasuje ,to dla ciebie może być nie odpowiedni.
Awatar użytkownika
By boqu86
#1847247
Każdy z tych parowników jest inny i każdy ma swoich zwolenników. Musisz znać swoje preferencje. Ja zaczynałem od MTL (Kayfun lite plus), było mi mało wziąłem Subtanka mini, chciałem większego przeciągu - Merlin RTA, teraz przerzuciłem się na Kylina mini i jest super. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy parownik.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.