EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Aerys
#1828410
Cześć Wam,

Chciałem napisać ten temat w dziale "szybkie pytania", jednakże nie mam tam uprawnień. Z braku laku, kieruje go tutaj; gdyby ten dział nie pasował, to najserdeczniej w świecie przepraszam i proszę o przeniesienie.

No ale do rzeczy:
- Kilka miesięcy temu przekonałem się do e-palenia, wręcz zakochałem się w tej czynności. Zakupiłem Smoka V8 baby stick, nieświadom złożoności tematu e-papierosowego, lałem do niego liquid i wymieniałem grzałki. Tak sobie trwało moje e-pykanie, aż do momentu gdy stwierdziłem że chciałbym kupić coś lepszego. I klops, otworzyłem przeglądarkę i zwaliła się na mnie fala wiedzy. Jakie boxy, jakie mody, jakie kręcenie grzałek samemu? O co chodzi, co to jest? I tutaj właśnie mam taki impas, nie wiem co robić. Założenia są takie - budżet tak w granicach do 600zł za całość. Jeżeli chodzi o priorytety to smak > chmura > bateria > oszczędność liquidu. Jeżeli trzeba wybierać jeden parametr kosztem drugiego, to wedle tej kolejności. I nie czuje się póki co na siłach do samodzielnego wyrabiania grzałek, póki co jestem laikiem który obsługiwał e-peta, tak jak obsługuje się czajnik. Podłączyć do prądu, zalać, podgrzać, wyrąbane, czynność powtórzyć.

Tak właśnie wygląda sytuacja, możecie mi doradzić jakieś łatwo dostępne w sprzedaży zestawy i dodać kilka słów, o czym powinienem doczytać, czym się zainteresować, tak na początku przygody?

Pozdrawiam was wszystkich, fajnie że jest takie forum jak to.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.