EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Nadzia21
#1851642
Witam ,mianowicie mam dylemat który z tych trzech e fajek jest najlepszy i dlaczego poniżej rzucam linki
1.vaptio-p-i-tf-50w-starter-kit-2100mah
2. joyetech-ego-aio-quick-start-kit-1500mah
3. eleaf-ijust-s-starter-kit

Z góry dzięki za odpowiedzi i wyjaśnienia
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851645
Ten pierwszy(Vaptio P1), to mój pierwszy wybór jakiego dokonałem.
Mam teraz zgoła inne, lepsze chyba sprzęty, ale do dziś dnia chwalę(wbrew niektórym opiniom) ten sprzęcik.
Absolutnie przyzwoity, działa, chmurzy całkiem całkiem, nie psuje się, nie cieknie.
No i "babski" dość ładny wygląd, dlatego dałem go mojej brzydszej połowie, na zajawkę by rzuciła śmierdziele. :D
Oczywiscie jedynie słuszny wariant, to biało-srebrny.
Aha! No i ten Vaptio ma regulowaną moc W, od 10 do 50, bodajże.
Tamte chyba tego nie mają.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1851653
Atomizer Aspire Nautilus 2 + pico 75W (w kolorze różowym jest taniocha).W najlepsiejszym sklepie.

vaptio jest ok,ale ładować sie w niewymienne baterie? po co?pico mało że lepsze to jeszcze zgrabne maleństwo na akumulator.Tylko niestety cena zestawu wyższa od vaptio,bo do pico trzeba kupić przynajmniej jeden aku,ale przydałby sie drugi na podmianę.

Edit
przejście na epapierosa i pierwsze zakupy są zawsze kosztownym przedsięwzieciem w cenie miesięcznie wypalanych analogów.Trzeba się z tym pogodzić,zacisnąć pasa i jazda.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018, 12:13 przez wertjacek, łącznie zmieniany 3 razy.
By Nadzia21
#1851731
To nie jest mój pierwszy zakup a już drugi i tak zapasówke chcę mieć na wszelki wypadek jakbym gdzieś z domu nie wzieła aby drugi mieć w saszecie :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.