EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Natural11
#1786435
Cześć.
Postanowiłem przerzucić się na e-papierosa, ale od czasu, gdy miałem swojego poprzedniego (7 lat temu), sporo się zmieniło. Kiedyś wlewało się liquid na gąbkę i można było palić. Dzisiaj są jakieś wyświetlacze i inne duperele, ale do rzeczy.
Kupiłem sobie papierosa o nazwie "eVic VTwo Mini". Jako iż w instrukcji obsługi jest napisane całe nic, równie dobrze mogłoby jej nie być, musiałem udać się do punktu zakupu w celu odpalenia tego cacka, żeby w ogóle zadziałało. Zadziałać, faktycznie zadziałało, ale gdy tylko spróbowałem się zaciągnąć na ustawionych w sklepie parametrach, gorące krople liquidu wystrzeliły mi do ust.
Tutaj moje pytanie. Jakie najlepiej dobrać parametry, żeby palić bezpiecznie i komfortowo, żeby móc się bez ryzyka dostania gorącym liquidem po gardle zaciągnąć się i cieszyć z e-palenia. Mam do wyboru Waty, volty, omy, ampery czy jeszcze inne cuda, a naprawdę jestem zielony i nic nie kumam, dlatego byłbym wdzięczny za pomoc.
Do tego jeszcze dodatkowe pytanie. Na co-dzień palę papierosy 0,8mg i spalam ich +/- 10. W internecie widziałem różne opinie i doszedłem do wniosku, że moc liquidu powinna wynosić 16, czy to prawda? Czy oblicza się to jeszcze jakoś inaczej?
Będę naprawdę wdzięczny za każdą pomoc.
Pozdrawiam, Natural.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1786437
@Natural11

Konkretne ustawienia będą zależeć od Twoich preferencji i atomizera - a co za tym idzie grzałki. Jaki posiadasz parownik/grzałkę?
Steruj ustawieniami mocy - watów do czasu gdy uzyskasz odpowiadający Ci efekt.

Do tego jeszcze dodatkowe pytanie. Na co-dzień palę papierosy 0,8mg i spalam ich +/- 10. W internecie widziałem różne opinie i doszedłem do wniosku, że moc liquidu powinna wynosić 16, czy to prawda? Czy oblicza się to jeszcze jakoś inaczej?


Nie sugeruj się takimi przeliczeniami bo nie mają racji bytu. Sam musisz dopasować odpowiednią dawkę nikotyny, testując różne. Zacząłbym od 6 mg/ml.

Czytaj forum, bo zrozumienie "rzeczy" o których piszesz to podstawa udanego chmurzenia.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.