EPF
Awatar użytkownika
By matan666
#969727
W odpowiedzi na kilka próśb o konektor do Kayfuna 3.1 Ehpro postanowiłem zrobić niewielką partie. :)
Wygląda to tak:

Obrazek

gwinty:
20,5 x 0,5
20.0 x 0,5

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Do konektora dorzucam śrubkę bo oryginalna miała jakoś mało gwintu (przynajmniej w moim egzemplarzu).

Obrazek


Konektor nie pasuje do klona Nemesis od Tobeco oraz Nemka z wapujemy.pl. :(
Cena 35 z przesyłką :)
Oferty proszę kierować na PW.

Pozdrawiam
By qwed
#970132
Używam tego konektorka od kolegi matan666 już tydzień, raz tylko zdarzył mi się wyciek ale było to po zalaniu (zapomniałem przytrzymać wlot powietrza) i bateria była troszkę wilgotna. Po tym razie nic więcej się nie działo, wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#971058
qwed pisze:Używam tego konektorka od kolegi matan666 już tydzień, raz tylko zdarzył mi się wyciek ale było to po zalaniu (zapomniałem przytrzymać wlot powietrza) i bateria była troszkę wilgotna. Po tym razie nic więcej się nie działo, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

z czystej ciekawości... ja tankuje kayfuna do góry nogami i nic nie muszę zatykać... więc jak to jest u ciebie?


panie mantanie! kiedy na gwint 20x1!? :) już tyle na taki produkt czekam... :(
By qwed
#971084
Ja tankuje odkrecajac górny cap i wtedy musze zatkac palcem wlot powietrza

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Rolnik
#971158
kwinto pisze:o ile sie zmniejszy wysokość zestawu przy zastosowaniu tego konektora ??


Collector-tank w Kayfunie to 4mm do tego dojdzie wysokosc glowicy moda, Nemesis ok. 8mm i masz wynik.
Bylo to takie trudne?

pzdr
rolniki
Awatar użytkownika
By DriF
#971265
robo159 pisze:
ZetMichał pisze:

panie mantanie! kiedy na gwint 20x1!? :) już tyle na taki produkt czekam... :(



przyłaczam sie :)


Podbijam temat :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kocur
#1036509
matan666 pisze:...Konektor nie pasuje do klona Nemesis od Tobeco...

Małe info na plus dla twórcy. Do tego z e-dyma pasuje *SMOKEKING*
By Krasnal45
#1056036
kocur pisze:
matan666 pisze:...Konektor nie pasuje do klona Nemesis od Tobeco...

Małe info na plus dla twórcy. Do tego z e-dyma pasuje *SMOKEKING*

Do tego, który jest aktualnie w sprzedaży, tak, ale z wcześniejszej dostawy, nie !
By drakko
#1082326
Apropo to na fasttech chińczyki "hybrydyzują" Kayfuny Lite i inne parowniki z 510. Co prawda nie rusza się podstawy kayfuna (kaytek lite i tak jest krótszy o te 8mm od 3.1) ale można pozbyć się głowicy. Wygląda to tak:




A montuje się tak:




Ponieważ to bazarek więc linku nie podaję. Może dałoby się coś takiego i w Polsce wyprodukować? Jak dla mnie to trochę utrudnia tankowanie kajtka, ale może znajdą się chętni.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.