EPF
Awatar użytkownika
By matan666
#920414
W wolnej chwili wytoczyłem kilka konektorków z gwintem 510 do NEMESISa.
Całkowita wysokość 8mm. Pin 5 i 6 mm
Konektor wymaga założenia pierścienia dystansowego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Cena za sztukę 35 PLN z przesyłką.
Ilość sztuk dostępnych od ręki -11.
Oferty proszę kierować na PW.

Pozdrawiam
By PaPel
#920539
Wybaczcie że robię zamieszanie ale czy ten konektor służy do podłączenia nemesisa i dużego kayfuna bez ostatniego elementu z gwintem 510 przy kajtku ?
Awatar użytkownika
By adam740202
#920547
Nie, za pomocą tego konektora podepniesz wszystkie parowniki 22 mm i szersze, z gwintem 510. Ten o który pytasz, jest na innej liście.
By abbs
#920693
Właśnie nie da się go orezac z tego kołnierza bez gwintu. Teraz mamy spadek na wysokości duży mniejszy niż przy klasycznym konektorze.

Z telefona ;-) możliwe błędy mój słownik mnie nie lubi ;-)
Awatar użytkownika
By matckhew
#920696
skrzypekq4 pisze:ze tak zapytam, co to daje, jak i tak trzeba kick ring stosowac?


właśnie nic :lol:

poza tym brak otworów do odkręcenia
Awatar użytkownika
By mirekp2005
#920700
matckhew pisze:
skrzypekq4 pisze:ze tak zapytam, co to daje, jak i tak trzeba kick ring stosowac?


właśnie nic :lol:

poza tym brak otworów do odkręcenia


fakt, nic nie daje prócz dodatkowej chowanej głowicy zasilania. Jak wkrecisz tulejke na kicka na samej górze to masz wizualnie praktycznie to samo co bez konektora
Awatar użytkownika
By matckhew
#920731
A w dodatku nie wiadomo jak z samym kickiem, po prostu wziąłbym na warsztat i przerobił, bo to nie problem ją stoczyć o parę mm.
Awatar użytkownika
By noman1
#920750
Nie da się zejść poniżej 5-6 mm bo tyle ma gwint 510, dodatkowo różne parowniki mają różne długości gwintu 510, więc musi być zapas.
Zobaczcie inne konektory, wąski krażek z gwintem ale dodatkowo drugi z izolatora.
By abbs
#920751
noman1 pisze:Nie da się zejść poniżej 5-6 mm bo tyle ma gwint 510, dodatkowo różne parowniki mają różne długości gwintu 510, więc musi być zapas.
Zobaczcie inne konektory, wąski krażek z gwintem ale dodatkowo drugi z izolatora.

Z jednej strony tak ale z drugiej są konektory w których nie musisz stosować kick ringa. No chyba że mają zły opis?

Z telefona ;-) możliwe błędy mój słownik mnie nie lubi ;-)
Awatar użytkownika
By szperaczz
#920753
Tylko pytanie jak ile tam odstaje przycisk ;)
Zreszta każdy niech kupuje co chce, ja wole kupić konektor o 50% tanszy z jednego elementu i zastosować kick ring.
Będzie na miejscu, moze uda sie dostosować pod siebie i kick ring bedzie zbedny :D
Awatar użytkownika
By noman1
#920755
No sorki, ale jak ktoś myślał że uda się wpuścić gwint do środka bez dokładania na długości neme (czy innej rurki) to sie mylił :)
Jedyne wyjście aby zyskać na długości, to zrezygnować z gwintu 510 w parowniku, przykłady, nawet polskie już mamy :)

Chociaż już pisałem jak "urwać" 3mm, tylko albo aż :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 21:41 przez noman1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By matckhew
#920756
@noman spójrz na zdjęcia, wiem że nie mam linijki w oczach, ale nie wydaje mi się żeby ten konektor miał 8 mm...


edit . dokładnie spokojnie można urwać 3 mm
Awatar użytkownika
By matan666
#920765
Próbowałem zrobić 7 mm ale było mało ciała na izolator . Samego gwintu musi być ok 5mm wiec ja nie wiem jak zrobić mniejsze.
A to dla tych co nie maja miarki w oczach

Obrazek
Awatar użytkownika
By matan666
#920801
Była 3 w nocy. Moja nieuwaga . To były sztuki aby zrobić zdjęcia. Teraz jest wszystko ok.

-- [scalono] 30 lis 2013, 23:38 --

Partia wyczerpana. Jak się spodoba i wszyscy będą zadowoleni to dorobię kolejne sztuki
Awatar użytkownika
By matan666
#922655
W związku z duża liczba pytań o otwory postanowiłem zrobić nowa wersje konektora.
Wymiary pozostały identyczne dodałem tylko otworki ułatwiające odkręcanie.
Wszyscy co zakupili pierwsza partie dostano oczywiście nową wersje.
Biorę się za pakowanie . Wysyłam jutro z samego rana
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
By micko
#924021
Do mnie już doszedł :D
Bardzo elegancka konstrukcja. Nie mam możliwości zrobienia zdjęć teraz, ale może popołudniu...
Gwinty chodzą bez problemu; ten w izolatorze pinu+ ciaśniejszy. Nemek schodzi z wysokości o parę milimetrów - kick ring jest niższy od głowicy z pierścieniem. W tej chwili właściwsza jest nazwa "beauty ring" bo ładnie rozdziela tubki.
Piotr - przyjmuj zamówienie na następny :D

:beer:

-- [scalono] 4 gru 2013, o 13:53 --

Już popołudnie więc czas na zdjęcia
Obrazek

Tu porównanie wysokości - po lewej oczywiście z głowicą (oba Nemesis z FT, baterie 18500, przyciski na magnesach)
Obrazek
Awatar użytkownika
By noman1
#924609
Powstał pomysł żeby jeszcze skrócić hybrid connector i wyeliminować izolator i dodatkowy pin.
Skrócimy moda oraz wyeliminujemy dwa połączenia ;)

Wygląda to tak:

porównanie z standard connector:
Obrazek

tak wygląda na Russian 91%:
Obrazek
Obrazek

jak widać wykorzystujemy pin plus od parownika,
WAŻNE: można stosować TYLKO w parownikach gdzie można wysunąć (regulować) pin dodatni, zbyt małe jego wysunięcie wiadomo czym może skutkować - zwarcie i poparzone łapki !!

Mini (tak go sobie nawałem) connector nie nadaje się do klona Kayfuna od Tobeco !! i innych parowników bez regulowanego pinu plus.

Neme 18500 + Russian 91% + mini hybrid connector:
Obrazek

Neme 18650 + Russian 91%
Obrazek

A tu Neme+ Kraken z standard konektorem - IMO bardzo fajnie Kraken łączy sie z kick pierścieniem :)
Obrazek

PS sry za foty, robione cegłą ;)
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 20:28 przez noman1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By matckhew
#924620
dałbym na dół chociaż pierścień z grubej folii tak dla świętego spokoju ;)

Sprawdzałeś kompatybilność z różnymi batkami ?
Awatar użytkownika
By noman1
#924632
@matckhew, masz na myśli : okleić tależyk od strony aku ? - można dla bezpieczeństwa :)

Testowałem z Sanyo 18500 i Panas 18650 , oba z płaskimi plusami. Jesli aku ma wystający pin plus to raczej tym lepiej :)
Awatar użytkownika
By matckhew
#924652
dokładnie to ;) 0,3-0,5 mm na grubości nie odczujesz, bo i tak pin będzie wystawał, a niech ci się przy skręcaniu poluzuje i wkręci czy co, i bum.

Ja bym powiedział że odwrotnie :P im krótszy tym przycisk się głębiej wkręca i modzik ładniej wygląda, no i ciut krótszy :P

to okej, bo "bałem" się że przy krótkiej batce, albo przycisk by się nam chował uniemożliwiając wciskanie, albo pin był niebezpiecznie mocno wykręcony ;)
By abbs
#924861
Oo i takie cos właśnie chcę :mrgreen: gdzie i za ile i komu zapłacić ;-)

Z telefona ;-) możliwe błędy mój słownik mnie nie lubi ;-)
Awatar użytkownika
By matan666
#924955
Ciesze się ze się podoba. :D
Mam nadzieje ze pozostałym którzy kupili także pasuje.(czekam na info)
Tema był już poruszany w innych watkach ale muszę to także zasygnalizować u siebie
KONEKTOR NIE PASUJE DO KLONA TOBECO (inny gwint)
Wersje "mini" zrobiłem na prośbę kolegi "Noman1"
Działa ona tylko w konfiguracjach podanych przez niego. Jak ktoś chętny to mam jeszcze 4 sztuki. Cena 26 z przesyłką. Konektory klasyczne dostępne od reki!! Piszcie PW.
Dalsza produkcja wersji "mini" jest uzależniona od zainteresowania. Wiec czekam na wiadomości.
Pozdrawiam
Matan666

:)
By sethe
#925188
matan666 pisze:

Dalsza produkcja wersji "mini" jest uzależniona od zainteresowania. Wiec czekam na wiadomości.




I jak się sprawy mają? Byłbym zainteresowany 1 szt.
Awatar użytkownika
By mirekp2005
#926102
konektor mini zainstalowany, działa i pasuje super :)
foto na aku18500
podziękowania dla matan666 :) :piwo


Obrazek


i dla porównania jeszcze Old z dripperem 18650 vs zestaw na 18350
Obrazek
By abbs
#928006
A mój miniak utknal chyba na poczcie może w poniedziałek już będzie ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.