EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By LogerM
#1673812
Prowadzona bardzo ostro przez Bartosza Arłukowicza (przyznam że strasznie podobało mi się opieprzanie strony rządowej). Jak zwykle było trochę Zembalizmów (i znowu ta alergia...), ale do rzeczy.

Poprawka pierwsza i w zasadzie jedyna: informacja o produkcie w miejscu sprzedaży.
Zembala oczywiście nie rozumie intencji poprawki, ale wszystkim przypomina że polska w rynku e-papierosów jest druga w europie i trzecia na świecie (odrobił lekcje skubany) i przypomina również że e-papierosy nie mają akcyzy.
Strona rządowa twierdzi że poprawka jest zbędna i informować konsumenta będzie można. Radzę sklepom zapisać gdzieś filmik z komisji i trzymać najlepiej w sejfie bo może się przydać (intencja ustawodawcy).
Ostatecznie poprawka odrzucona.

Prace nad przyjęciem ustawy trwały łącznie mniej niż pół godziny, o handlu online cisza, definicje cisza, daję głowę że treść ustawy znało max 20% posłów reszta przyszła naciskać przycisk zgodnie z rozpiską. Smutne.
Awatar użytkownika
By pol
#1673817
1. Posłowie (członkowie komisji Zdrowia) bez zmian - olewają nas ludzi chorych, uzależnionych od palenia tytoniu (cukru), którzy próbują walczyć z nałogiem przy pomocy EIN,
2. Sprzedawcy bez zmian - zlewają całą sprawę równo (z wiatrem),
3. Użytkownicy... no cóż... większość też ma zlew... "jakoś to będzie, damy se radę" (no cóż... na gratisy, środy, czwartki, piątki i inne przekupstwa nie liczcie - nie będzie ich)

Ehh......
Awatar użytkownika
By Deimond
#1673873
I ten tekst Pinkasa na koniec "No i terz przydały by się brawa" - nosz ja pierdo..ę
By Razo
#1674845
A teraz Panowie przełóżcie sobie ten cyrk na wszystkie inne kwestie, w których wypowiadają się równie wielcy eksperci i pomyślcie jak ogólnie smutno jest tworzone w Polsce prawo i jak mogłoby być o wiele lepiej, gdyby tworzono prawo dla ludzi..
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.