EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Mesus203
#914747
A więc był już problem z malowaniem x7, który zakończył się klęską i bateria na razie jest srebrna i cała w rysach :shock: . Teraz niestety problem tyczy się innej sprawy. Otóż przed pomalowaniem wymieniłem grzałkę i paliło się cud miód *SMOKEKING* :D . A teraz mimo że nie jest pomalowany a były takie próby lecz zostało wszystko zdarte jest dziwny smak podczas palenia. Coś na wzór lekkiego posmaku metalu albo czegoś takiego. Ciężko jest mi dokładnie określić ale mam nadzieję że dacie radę m pomóc.
Awatar użytkownika
By venom_666
#914753
myślisz że to gola nie malowana bateria daje posmak na grzałce?? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gregbard
#914756
no jaaaaaa, błysk stali zrobił swoje... niestety, nie wszystko złoto co się świeci
By Mesus203
#914757
Wiesz co ja nie mam pojęcia czemu nagle tak zaczęło smakować. Grzałka może ma 5 dni a nie wiele było z niej palone nawet cały baniaczek jeszcze nie poszedł :C. Dodam też że raz mi spadł ale to bardziej tak jakby od bateria zawalało :C

-- [scalono] 24 lis 2013, 22:21 --

Czyli co do kresu dni tej baterii będzie ten "nieznośny" posmak :( ?
Awatar użytkownika
By hilton1
#914761
Myślę, że problem tkwi w nie odpowiednim doborze koloru.
Spróbuj pomalować baterię na czerwono. :lol: :lol: :lol:
By amsaw
#914762
Mesus203 pisze:Czyli co do kresu dni tej baterii będzie ten "nieznośny" posmak :( ?

Nie, do kresu grzałki albo do momentu jak odsuniesz druty od obudowy :mrgreen:
Awatar użytkownika
By hilton1
#914765
A, tak na poważnie - wygotuj , przepal grzałkę, ewentualnie popraw zwoje na grzałce.
By Mesus203
#914770
NO tak dulko Panowie grzałeczka jest nowa bateria tylko miała być malowana ale skończyło się tylko na zdarciu lakieru papierem ściernym :O. Ale jest taka możliwość że grzałka bo raz mi upadł i chyba od wtedy to się dzieje. Czyli co zdjąć grzałe i poprawić i wygotować ?
By amsaw
#914771
Sprawdź czy jakiś zwój na grzałce nie styka się z obudową grzałki - mogła przy upadku się smyrgnąć.
Rozgarnij zwoje, żeby wzajemnie się nie dotykały - one tego nie lubią - to nie człowieki.
Awatar użytkownika
By hilton1
#914775
Zanim wygotujesz i przepalisz grzałkę, popraw igłą zwoje na grzałce, tak aby wzajemnie sie nie dotykały i nie dotykały obudowy metalowej grzałki
By Mesus203
#914816
No i spierdo*** sobie grzałe :O Moje "złote rączki" wszystkiemu dadzą radę :D. Wyjąłem całe knoty z tym drucikiem po poprawiałem żeby było prosto wsadziłem i Lipa. W ogóle nie grzeje... :C no cóż kolejny raz do wymiany grzała. Ale jeszcze starą spróbuję podłączyć o ile ją znajdę... :C

-- [scalono] 25 lis 2013, 15:15 --

A więc sprawa wygląda następująco. Ten "smak" powstaje tak jakby z zapachu z gwintu od bateri. Wyczytałem, że można pozbyć się smaku metalu po przez kwasek cytrynowy lub sodę. Potem dam znać co i jak :)
Awatar użytkownika
By Szczepanx
#917953
http://www.youtube.com/watch?v=DzBJlgXZfHI - obejrzyj filmik w którym gość kręci grzałkę, zrozumiesz jej budowę i dowiesz się, dlaczego po wyjęciu i zwykłym włożeniu drutu grzałka nie działa.

Swoją drogą - co ma zapach baterii ( wg mnie neutralny ) do posmaku liquidu? Grzałka nie jest ułożona na gwincie od baterii :lol:

Btw. chłopie, jak masz takie problemy, z kolorami baterii najwidoczniej efajki nie są dla Ciebie... ;)
Awatar użytkownika
By noman1
#917958
Mesus203 pisze: Wyjąłem całe knoty z tym drucikiem po poprawiałem żeby było prosto wsadziłem i Lipa.

rewelacja podoba mi się Twoje podejście :lol: tylko nie próbuj czyścic czegoś w telefonie :lol:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.