EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By 2paczki
#155513
Z powodu braku zasilania do zakupionych wcześniej kartomizerów Mild Pure wymodziłem coś takiego:

ObrazekObrazekObrazek

    * Oparte o zasilanie akumulatorkiem 18650 2.4Ah
    * Gwint z padniętej baterii Trendy 208/Mild Pure
    * Wielka niebieska dioda :wink:
    * Manualny czerwony przycisk zwierny 8)
    * a wszystko to w obudowie Z75 z odrobiną lutu i kleju epoxy.

Nisko budżetowy projekt do domowego zasilania kartomizerków nazwany 'El Purro' :)
Działa super, kartomki dymią jak szalone.
Miały być dwa gwinty, ale się nie zmieszczą, miał być juice box ale źle zaplanowałem miejsce.
Kolejna wersja będzie o wiele lepsza :P

Przycisk zwierny 0.90zł
Obudowa Z75 5.49zł
Dioda LED 0.30zł
1m przewodu 2x05 1.5zł
Razem 8.19zł, pozostałe rzeczy walały się w szufladzie i prosiły o użycie.
Awatar użytkownika
By Bulba
#155517
A wrazenia bezcenne :)))))))

Ps. Wywal wewnetrzne kołki.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#155520
Mimo, że się zakochałem w moim IHM :) podoba mi się bardzo tylko zamiast kartka wolałbym atomek z zasilaniem liquidem :) a miejsce jest :)
Awatar użytkownika
By 2paczki
#155522
Oczywiści że jest tylko trzeba poświęcić więcej czasu na umiejscowienie akumulatora.

Added, trzeba właśnie usunąć te wewnętrzne kołki.
By user
#155546
Brawo 2paczki :)
Widzę, że rękodzieło idzie do przodu. Ja czekam na drugą część przesyłki z DX (w niej pudełka na 18650 :? Wysłali tylko część zamówienia skubańce) i też spróbuję swych sił w podobnym modzie. Może nawet dwóch :) Zostałem zainspirowany takimi pudełkami (w tym Bulbulatorem :D )
Mam też w planach coś jeszcze innego, dość rzadkiego z trochę mniej typowym atomkiem. Ale jak na razie, mam część materiałów i mało czasu, tudzież narzędzi :(
Co to jest, zdradzę dopiero jak skompletuję wszystko.
Awatar użytkownika
By fenek
#156208
A ja mam pytanie. Może nie odnosi się ono bezpośrednio do tego moda, ale ogólnie. Jak z ładowaniem tych ogniw? Wyciągacie je i ładujecie ładowarką dedykowaną danemu ogniwu, czy używacie ładowarek do e-petków (w zależności od gwintu). Sorki za totalnie "noobowskie" pytanie, ale przymierzam się do zrobienia czegoś takiego. Z góry dzięki za odpowwiedź.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#156212
Wyciągane i ładowane osobno w ładowarce bo inaczej musiałby być switch cały czas włączony.
Awatar użytkownika
By 2paczki
#156213
Ja ładuje w ładowarce przeznaczonej do tych akumulatorków z prostego względu.
Ogniwo ma 2400mAh, ładowarka do tych akumulatorków podaje prąd 1A na kanał, a ładowarka uniwersalna do EP 0.15A, ładowanie takiego ogniwa trwało by grubo ponad 16h.
Awatar użytkownika
By fenek
#156214
Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem więc, że konstrukcja moda musi pozwolić na wyjęcie ogniw. O to mi chodziło.
Pozdrawiam
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.