EPF

W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By bofh
W Spider's Web możemy po raz kolejny poczytać o produkcie PM, iQOS - https://www.spidersweb.pl/2017/12/iqos- ... ziala.html. To jednak można reklamować, mogą tylko wybrani, czy to artykuł poza obowiązującym prawem? *BOR*

Moje dwie próby napisania komentarza nie spotkały się z akceptacją moderatorów... :evil:
Awatar użytkownika
By Dziki@
Coraz bardziej się przekonuję, jak wielkie skur$###two mnie otacza wokół.
Mam na myśli tak koncerny tytoniowe, jak i wszelkie "niezależne" publikatory.
To się w głowie nie mieści, jak się szmacą, że o jawnych kłamstwach nie wspomnę.
Nigdy nie przywiązywałem do tego wagi, jarałem śmierdziele nieświadomy tego całego medialnego syfu.
Teraz dużo czytam, i wnioski wysnute przerażają.
Bo epalaczom chyba nie będzie lekko, skoro takie machiny ruszają, bezkarne i zdeterminowane.
Awatar użytkownika
By Resux
A do tego jeszcze opłacone trolle, które opowiadają bajki o dużej szkodliwości wapowania. Odkąd chmurzę lepiej się wysypiam, mam lepsze samopoczucie i kondycję. Efajek jest dużo lepszy od śmierdziela. Niepotrzebne są żadne badania, żeby to stwierdzić. Dobrze, że mamy zielone forum. Tu cały ten syf można rozebrać i pokazać jak wygląda naprawdę.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Bo barany są i zostaną baranami. Spotkałem pewną Panią która pali IQOS-a. Zapytałem ją ile kosztują wkłady, odpowiedziała że za 20 wkładów ( odpowiednik 20 śmierdzieli ) płaci 16 zł. ( o zgrozo *BOJE SIE* przecież to więcej kosztuje niż analogi ) Zaproponowałem jej, aby spróbowała wapowania z e-papierosa. I wiecie co mi odpowiedziała? że IQOS jest mniej szkodliwy a po e-papierosach zbiera się woda w płucach co doprowadza nas do śmierci :lol: Skąd ma takie wiadomości, zapytałem. Ano wszystko z internetu :lol: Zakończyłem rozmowę, bo nie chce mi się rozmawiać z baranem :twisted:
Awatar użytkownika
By Pesio
A może to według tej owcy było trendy? Bo można to kupić na BP, albo na innym CPNie.
Trzepie mnie jak widze że z największego badziewia można zrobić top produkt, zarabiając na nim krocie.
Nie chodzi już nawet o samo IQOS.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By redwhite
Wpiszcie sobie w YT -IQOS naga prawda i weźcie popcorn i colę :D
By zubek59
Gabriel pisze:Bo barany są i zostaną baranami. Spotkałem pewną Panią która pali IQOS-a. Zapytałem ją ile kosztują wkłady, odpowiedziała że za 20 wkładów ( odpowiednik 20 śmierdzieli ) płaci 16 zł. ( o zgrozo *BOJE SIE* przecież to więcej kosztuje niż analogi ) Zaproponowałem jej, aby spróbowała wapowania z e-papierosa. I wiecie co mi odpowiedziała? że IQOS jest mniej szkodliwy a po e-papierosach zbiera się woda w płucach co doprowadza nas do śmierci :lol: Skąd ma takie wiadomości, zapytałem. Ano wszystko z internetu :lol: Zakończyłem rozmowę, bo nie chce mi się rozmawiać z baranem :twisted:

Czy tak ciężko zrozumieć, że niektórym e-papierosy nie wszystkim pasują?
IQOS w smaku to prawie tradycyjny papieros.
Wykorzystali tę lukę i odnoszą sukces.
Oczywiście agresywny marketing robi swoje, te wkłady nie powinny kosztować więcej niż 5 zł.
Awatar użytkownika
By Pesio
To tak jak byś chciał zareklamować pasztet wieprzowy jako koszerny.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

I też można byłoby go zrobić za 5zł za kg.
1300 dni z epetem :D

No i pykło okrągłe 1300 dzionków bez śmierdziela :[…]

Witam *SMOKEKING* Przyznaję czatowałem na tą chwi[…]

Ammit 25 w dualu czy singlu ?

Witam wszystkich Planuję zakup czegoś pod max smak[…]

liquidy

Siema. Ponieważ wreszcie po różnych momentach udał[…]