EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ovned
#1908206
Cześć, mam 2 pytania, na start dodam że jestem początkującym vaperem bo zaledwie od jakis 2-3tygodni i żałuję że od zaledwie takiego czasu ponieważ wcześniej palilem zwykle fajki około 7lat i nie sądziłem że cokolwiek może je zamienić, teraz nie wyobrażam sobie z kolei zamienienia e fajka na zwykłe fajki, mniejsza, pytanie pierwsze ttak jak pisałem jestem nowy i dla mnie nie jest to oczywiste a dla was wyda się pewnie głupie otóż czy jak vapujecie to trzymacie usta szczelnie na ustniku czy zostawiacie miejsce żeby łapać jednocześnie powietrze z otoczenia? Drugie, totalnie luźne, jestem w fazie testowania różnych smaków olejków, jakie wam najbardziej smakują? Dzieki
By admin
#1908210
Na wstępie gratuluję podjęcia męskiej decyzji ;)

1. To kwestia gustu. Wapuj tak, aby sprawiało Ci to przyjemność.
2. Smaki to temat rzeka. Każdemu smakuje coś innego. Próbuj/testuj lub przejrzyj działy Premixy i Liquidy

3. Używaj poprawnego nazewnictwa. Nie olejki! Liquidy/premixy/płyny. :beer:
Awatar użytkownika
By kho
#1908215
ad. 1. W mym przypadku owszem, bywa, że się delikatnie powietrze zasysa bokiem, zwłaszcza przy dripku 810, a k woli kronikarskiego obowiązku nadmienię, że krzywousty nie jestem . Umieść ustnik z boku ust, to będzie mniej zasysać. Tak czy inaczej nie ma to większego znaczenia. Nie wyrabiałem sobie żadnych nawyków, wapuję tak, jak bezwolność chciała. I działa. Za wrażenia artystyczne punktów tu nie ma.
ad. 2. Próbuj różnych. Kiedyś nie mogłem patrzeć na smaki owocowe/deserowe, gustując jeno w tzw. "tytoniówkach". Obecnie sytuacja się zgoła odwróciła. Na pewno jakieś liquidy truskawkowe z potencjalnymi dodatkami (np. kremowymi) będą (hmmm... powinny) Ci smakować, chyba, że masz inne gusta. Na pewno "trochę" kasy się straci na liquidy/premixy, które nie podejdą - takie życie. Nie ma uniwersalnych smaków, które będą pasować każdemu. Jeden kocha koty, a inny pająki.

Gratuluję przejścia na jasną stronę mocy (nikotynowej). ;)
Problem z Vinci Voopoo

Cześć Jestem nowy na forum, a także w vapowaniu. […]

Któryś raz czytam informacje w internecie o vacati[…]

Witam forumowiczów! Mam pewien nietypowy problem z[…]

Zeus X brak smaku po 3 dniach

Witam, ostatnio kupiłem Zeusa X RTA. Oglądałem por[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.