EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By andreass2
#1492823
cześć nie spotkałem się z moim problemem więc opiszę krótko.mam dwa kayfuny w tym jeden lite,i właśnie ten lite może stać pionowo godzinami i nic nie leje,jak tylko wezmę do ręki i pociągnę mod jest cały mokry od płynu.Jak wycieknie co ma się wylać pali normalnie,zaznaczę tu że setupy na obydwóch są takie same czyli drut 0.40mm-7 zwoi-średnica 0.25.Czy to wina uszczelki nie wiem,napełniam od dołu normalnie i nie do pełna.nadmienię że to stało się jakieś dwa tygodnie temu,a mam go dwa miesiące.bardzo proszę radę co może być przyczyną tych wycieków.DZIĘKUJĘ
Awatar użytkownika
By bofh
#1492825
By andreass2
#1492829
dziękuję już jest jakiś trop oczywiście zmienię oring na nowy
Awatar użytkownika
By dzetson
#1492898
Miałem podobnie po trzech tygodniach użytkowania. Myślałem że to wina oringu ale okazało się że przy gwincie miałem pęknięcie na około 3-4mm i stamtąd mi ciekło. Wymieniłem tuleje i święty spokój.
Awatar użytkownika
By Fabian74
#1493022
Przejrzyj calego kajtka pod kątem pęknięć. Jesli nic nie znajdziesz to rozbierz na części i dokładnie przejrzyj.
Twój sprzęt traci gdzieś szczelność i dlatego zalewa.
To prosta i doskonala konstrukcja.To musi działać.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1493176
Sprawdź pin plusowy, mógł się poluzować. Sprawdź też izolator.

• wytapane pustą popielniczką •
By andreass2
#1493582
dzięki właśnie izolator mi tylko został,być może to on jest odpowiedzialny za wycieki
By Krasnal45
#1493639
@andreass2, proszę Cię. Prawie cztery lata na forum...
Zdania zaczynamy z wielkiej litery, kończymy kropką.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.