EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mbi
#1161721
Witam, ostatnio nabyłem v2.1 mini od heatvape. Bateria Spinner II. Używam bazy inawera VPG Power Smoke. Grzałki takie jak dostałem w zestawie. Kombinowałem juz z regulacją napięcia, przepływem powietrza, z długimi sznurami od grzałki, krótkimi sznurami, grzałka zawieszona bliżej otworu, wyżej otworu... niestety cały czas to samo, grzałka bdc daje 4x wiecej dymu. Nadmienię że to mój pierwszy Kayfun. Jak to ugryźć żeby działało jak trzeba. Pozdrawiam
By mbi
#1161742
To jutro pewnie odwiedzę sklep. A jak ewentualnie zmodyfikować grzałki fabryczne. Co konkretnie im dolega? Na chłopski rozum wydaje mi się że winą takiego stanu rzeczy jest słaby transport liquidu ale z tego co widze dużo osób kręci Kayfuny na sznurkach (tak jak fabrycznie). Da radę te fabryczne grzałki jakos ulepszyć?
Awatar użytkownika
By marcin180
#1161904
Mam pytanie, tez kupiłem tego kayfuna w e-dymie. Mam problem z tulejka z tworzywa. Jest za duża ten dolny gwint i nie wkręca sie do bazy. Wymienili mi dzisiaj na nowa i dalej to samo u Ciebie jest ok? Pasuje mi bardzo ale juz tracę nerwy. Najchętniej bym kupił w PL oryginał ale nie znajduje.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1162024
marcin180 pisze:.... Najchętniej bym kupił w PL oryginał ale nie znajduje.



W Polsce nie kupisz, chyba, że z drugiej ręki ale oferty pojawiają się niesłychanie rzadko.
W EU jest do dostanie ale już chyba tylko w jednym miejscu -> http://digitalsteamshop.de/SvoeMesto/Sv ... ::509.html



Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By marehel
#1162033
marcin180 pisze:Mam pytanie, tez kupiłem tego kayfuna w e-dymie. Mam problem z tulejka z tworzywa. Jest za duża ten dolny gwint i nie wkręca sie do bazy... .

Nie wkręca się czy obraca na gwincie bazy ?
"Awaryjnie" masz w zestawie tulejkę metalową.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.