EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By foggy
#1416981
Siemanko
Mam kajtka juz od 3 mies i wszystko fajnie lata, ale ostatnio za bardzo go rozkrecilem. Po skreceniu probowalem sie zaciaganac i airflow drastycznie zmniejszyl sie. Zadnych czesci mi nie brakuje, i mimo ze krecilem "pinem" (?) w srodku, odpowiadajacym za airflow to prawie nic nie zmienia sie. Gdy jest zakrecony na maksimum - wiadomo - nie ma wogole przeplywu powietrza. Po odkreceniu okolo 2-3 zegarow airflow zwieksza sie, jednak nie wiecej niz bylo po tych 2-3 obrotach. Jaki moze byc problem? Strasznie to irytujace, nie moge uzywac kajtka na wiekszych watach poniewaz chmurka jest zdecydowanie za goraca. Dodam, ze mam wszystkie czesci.
Dzieki z gory za pomoc :)
Moge dostarczyc zdjecia
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1417078
Coś zatkało B14. Mało prawdopodobne, żeby coś zatkało A8 lub A6 i wszystkie otwory równocześnie.
Wykręć B14, wyczyść, umyj, przedmuchaj. Musi działać.
Może masz kajtka złożonego z wszystkich części, ale może trafił się jakiś dodatkowy i całkiem zbędny element ;) Wywal śrubkę regulacji powietrza.
Nie da się użytkować tego parownika bez jego rozmontowywania na czynniki pierwsze co jakiś czas. Musisz się przyzwyczaić :)
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1417170
W B14 w klonach mogą być zadziory po wierceniu otworków. Po wkręceniu śrubki regulacji do końca, te zadziory mogły zatkać te otworki. I tak zostało. Nie mam innych pomysłów.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.