EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Haze
#779077
Szybki pojedynek pomiędzy Kayfunem 3.1 a Taifunem GT, bez knock-outu, generalnie remis z lekkim wskazaniem ...

Awatar użytkownika
By vincek
#779126
A jednak na punkty wygrywa Kayfun ;)

Bardzo fajne, ciekawe i rzetelne porównanie z odniesieniem do mesha. Czegoś takiego brakowało, a teraz jest u nas.

Parowniki na sznurze były przez jakiś czas w odwrocie, a ich honoru bronił Spheroid. Okazuje się, że sznur nie taki straszny i fajnie, że jest możliwość wyboru dwóch dróg - czasami nawet równocześnie, ponieważ każda ma swoje zalety ;)
Awatar użytkownika
By E-JACK
#779150
Moje gratulacje. Świetny filmik. Trochę szkoda, że Taifun GT o włos w tyle ale... poczekaj zanim się go pozbędziesz bo szykuje się wersja ceramiczna... właśnie składam filmik na ten temat. Kto wie jaki będzie finał ;)
Awatar użytkownika
By Haze
#779175
vincek pisze:A jednak na punkty wygrywa Kayfun ;)

E-JACK pisze:Trochę szkoda, że Taifun GT o włos w tyle...

Tak, ale podkreślam, że ta wygrana na punkty jest dla takich epalaczy jak np. ja: tzn. do gąbek mam Spheroida, a do mesha inne zabawki i potrzebuję tylko porządnego sznurkowca. Natomiast jeśli ktoś jest bardziej na początku epalenia to Taifun będzie dla niego REWELACYJNY, bo pozwoli na spróbowanie TRZECH sposobów chmurzenia. No i będzie przy okazji wyznacznikiem jakości wykonania parowników.
Przy okazji: znalazł ktoś może jakieś bezpośrednie porównanie mesha na Taifunie i jakimś genesisie?
Awatar użytkownika
By kowjack
#779677
Witam.

dzieki kolego Haze :piwo :piwo :piwo

pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tomba
#779702
Świetna, przemyślana prezentacja, niosąca wiele ciekawych treści. Szybko się chłopie rozwijasz. Rozbiło mnie określenie "kalibracja smaku" :)
Masz bardzo fajny głos do prezentacji, mówisz spokojnie i bez emocji. Normalnie jakbyś urodził się przed kamerą.
Jedyne do czego mógłbym się doczepić to aparycja, ale tego już nie zmienisz :mrgreen: :lol: (to żart oczywiście)
Awatar użytkownika
By Haze
#779717
Tomba <- normalnie aż się zaczerwieniłem :oops:
W temacie aparycji nie za wiele da się już zrobić :mrgreen: :mrgreen: natomiast im dłużej się słucham tym bardziej dochodzę do wniosku, że zdecydowanie musiałbym popracować nad dykcją :-( No ale w sumie to Suzina już z siebie nie zrobię, a poza tym nie o to chodzi w tych filmikach...
W każdym razie fajnie, że tak oceniasz efekt tych paru godzin siedzenia przed kamerką i potem kompem, dzięki!
Awatar użytkownika
By Tomba
#779738
Nie wsłuchuj się we własny głos. On jest właśnie najgorzej odbierany przez jego właściciela.
Jak ja słyszę swój nagrany głos, to mam wrażenie jakby ktoś inny mówił :wink: Albo faktycznie mam tak idiotyczny? :lol: *BOJE SIE*
Naprawdę świetna prezentacja. Nie masz się czego wstydzić. :beer: *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By jomat
#779743
Chciałbym pójść na wydry z Tomba ale faktycznie nie ma jak :evil:

Fantastyczna prezentacja!!! Pierdziel mikroskopy, kontynuuj parcie na szkło :D
Wyważony, stonowany głos bez blokad myślowych "co by tu dalej powiedzieć"
czy słynnych przerywników uzupełniających "yyyy" :)
ot sensownie i bez zbędnych pierdół gaworzysz na wybrany przez siebie temat na całkowitym luzie.
Ciepły głos i bardzo dobra prezencja.
Kalibracja smaku też mi się spodobała :D
Nadajesz się idealnie do tej "roboty".

P.S. Tylko na końcu zabrakło napisu "Audycja zawierała lokowanie produktu" - GoldiBox na KIS-ie
skoro KIS niczym nie ustępuje ProVari to... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2013, 11:34 przez jomat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#779747
No - jomat wspaniale mnie uzupełnił. Dokładnie o to chodzi :)
Awatar użytkownika
By Haze
#779764
Tomba, jomat <- jestem w lekkim szoku, że tak pozytywnie to oceniacie :shock: SUPER!

A żeby nie było off-topa to dodam, że przed chwilą ujarzmiłem w końcu Taja na meshu! Jak się uda to dzisiaj/jutro coś nakręcę bo zdradzę, że jest całkiem ciekawie...
Awatar użytkownika
By Lutor
#779772
Haze spoko film, namawiam do kontynuowania twórczości filmowej
Awatar użytkownika
By boogeyman
#779805
Fajne porównanie :)
Może jeszcze przed sprzedażą pokusilbys się o porównanie na optymalnych ustawieniach dla każdego z nich? Czyli za jakiś czas jak przetestujesz różne setupy i uznasz że więcej nie da się już z nich wyciągnąć :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.