EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
By rgm
#152436
witam

z tego co czytałem to są przejściówki , chciałbym kupić 5-cio pak kartomizerów i podpiąć je pod PEN'a.
Zakładam że taki epapierosek składa się po prostu z baterii i kartka. Da rade ?

Jaką przejściówkę najlepiej kupić(do jakiego epetka) ? W planach jest też zakup paterii USB która bedzie palona na kartkach.

Pzdr.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#152449
Da radę bez problemu. Wszystko zależy jakie kartomizery chcesz na tym palić. Będzie Ci potrzebna przejściówka na atomka typu =>901 <kartomizery typu KR808> lub =>510 <kartomizery typu 510, Trendy 808D>. Wybór należy do Ciebie które chcesz palić. Na kabelku od Pen'a oba rodzaje dymią świetnie.
By rgm
#153665
wczoraj padł mi atomek od pena (po 5 dniach :( ehhh) , narazie nie wiem co się stało. wina złej obsługi czy poprostu się spalił albo coś. gwint nagle przestał dobrze kontaktować i trzeba czarować żeby zaskoczył + słabo pali a dokładnie to prawie nie pali (przebuszuję forum w poszukiwaniu pomocy). nieważne bo to nie o tym temat ;p

tak więc koncepcja się zmieniła , kupiłem bateryjke na usb do 808D i do tego kartki aby móc popalać przy kompie od którego i tak rzadko się oddalam ;p

Dzięki za pomoc i linki !! Przydały się, zawsze to łatwiej :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.