EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Midek
#1794650
Witam.
Zaczynam dopiero przygodę z E-P. Najpierw używałem standardowy zestaw P1. W piątek zakupiłem sobie Kangertecha IPow 2 (miałem okazje w dobrej cenie akurat ^^). Dziś zakupiłem Volitanka Mini i zaczęły się problemy. Ustawiam różne wartości napięcia, ale liquid ciągle mi bulgocze. Najlepiej jak narazie współgra w przedziale 3-4,5V. Nie wiem czego to wina.. Jakies porady?

Już się zastanawiam czy może by zakupić Volish Mod Tank Mini, co sądzicie o tym zestawieniu? Czy może polecacie inaczej to skomponować żeby dobrze współgrało, ale też żeby parownik nie wyglądał jak wystający grzyb z baterii : P ipow 2 ma średnice 18,5mm więc czegoś do tego wymiaru bym szukał. I coś z większą pojemnością, bo nie zwrocilem uwagi ze ten volitank ma tylko 1,3ml więc coś czuje że jutro w połowie zmiany w robocie będzie trzeba dolewać hehe.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi : )
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1794763
Jak ostatnio sprawdzałem, to funkcja "Szukaj" działała na forum bardzo sprawnie. Poświęć chwilę czasu na zaznajomienie się z nią, a nie liczysz, że wszystko będziesz miał podane na tacy.
By Midek
#1794882
Mowisz masz czas, sily i checi zeby mi wytknac fakt ze nie przekopalem polowy forum w poszukiwaniu rozwiazania mojego problemu, ale juz dopisac pare linijek w ktorych faktycznie moglbys mi pomoc to dla ciebie problem. Opcja szukaj to zacna pomoc, niestety zanim napisalem ren temat spedzilem kilka godzin na przekopywaniu forum, niestety nie znalazlem tam solidnych odpowiedzi na moje pytania (ilosc V i Ohm dobrana wedlug tabeli, pojemnik i grzalka czyste, mozliwe ze po prostu ta bateria z tym clearomizerem zle dzialaja i tego chcialbym sie dowiedziec, ew. co moglbym zakupic, poniwaz genitanka oraz nautilusa mini mam problem dostac w swojej okolicy), wiele tematow jest starych i konkretne modele tam podawane sa czesto niedostepne juz w spezedazy, poza tym kazdy problem jest inny i inne czesto sa rozwiazania, nie znalazlem odpowiedzi wiec konkretnie sprecyzowalem o co mi chodzi i liczylem na wskazowke.Nie mam tez tyle czasu co niektorzy zeby non stop siedziec na forum i przekopywac multum stron pojedynczych tematow zeby dowiadywac sie ciagle tego samego.

To moj drugi watek na tym forum i poraz kolejny zostalem zjechany i odprawiony do opcji szukaj. Poziom kultury i wielkosc ego tutejszych uzytkownikow mnie przeraza.
Dalej tez nie rozumiem hejtu wobec ESW i nie mam zamiaru przekopywac polowy forum z tego powodu. Po prostu napiszcie o co chodzi ; c
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.