EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By InfamousPickel
#1772872
Witam,
Jakoś 2 miesiące temu zamówiłem e-boxa a mianowicie Kangertech DripEz 80w na początku wszystko śmigało fajnie box ani razu nie upadł ani nie został zmoczony czy tego typu inne przygody po czym nagle przestał ładować baterie to kupiłem nową i śmigał dalej lecz pewnego dnia się wyłączył i na nic nie reagował myślałem może znowu bateria to pożyczyłem od znajomego i się włączył nawet przez jakiś tydzień ładował normalnie baterie ale po tym zgasł i nic niestety nie otrzymałem do niego gwarancji ani od kangertech ani od e-dymu to odłożyłem go do pudełka i szukałem w internecie ale nic nie pomagało a nie chciałem go rozkręcać pewnego dnia się zmusiłem poruszałem taśmą awm i zaskoczył lecz po skręceniu ściągnąłem jednego bucha i znowu zgasł to zrobiłem to znowu i wszystko ładnie działało po za tym że box już nie gasł ale wyświetlał się komunikat "atomizer short" który bodajże oznacza zwarcie znowu zacząłem szukać w internecie nawet kontaktowałem się z e-dymem ale nie pomogli ale nic nie działało niestety nie miałem czasu do teraz i używałem starej P1 pro ale to nie to samo no ale do rzeczy znowu go rozkręciłem zaczął łapać tym razem ściągnąłem pięć buchów i zgasł i tak za każdym razem co zauważyłem odpala się po dociśnięci takiego niebieskiego listka na taśmie awm jeśli go nie dociska też słychać przechodzący prąd a po dociśnięciu ustaje to czy ktoś wie co mógłbym zrobić z brakiem ładowania baterii ale najbardziej zależy mi żeby dało się go palić ma ktoś jakiś pomysł ? lub wie o jakiś serwisach e-papierosów najlepiej w województwie lubuskim ? Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź


Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By wtoro
#1772888
Świetne. Dosłownie czyta się to jednym tchem...

Tapatalk
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.