EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Sammael
#1630720
Wyszukiwarka forumowa po wpisaniu "just fake" uparcie pokazywała wyniki jedynie z działu Liquidy Firmowe, więc zakładam temat.

Jakiś czas temu w jednym ze stołecznych sklepów natknąłem się na produkty firmy Just Fake! Nabyłem więc bazę 3mg/ml oraz aromaty - jagodę i banana.
Firma reklamuje się deklarując, że bazy jak i liquidy nie zawierają wody, co od momentu wzięcia butelki z bazą do ręki było podejrzane, bo jak na 50/50 baza była bardzo rzadka.

Aromaty w zapachu były bardzo wyraziste, wręcz zbyt wyraziste i słodkie. Po zmieszaniu i odstaniu w obydwu przypadkach czuć było wyraźny chemiczny posmak, czego w gruncie rzeczy spodziewałem się już po zapachu. Baza, pomimo, że teoretycznie bez wody miała konsystencje identyczną co inawera, która jak wiemy zawiera wodę.

Ja nie polecam, ale chętnie przeczytam Wasze opinie.

pozdr.
sml
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1630759
Nazwa mówi sama za siebie - Just Fake!
Więc co można się spodziewać po produktach o takiej nazwie?

________________
Tapa tapa z es piątki.
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1630791
Wybacz, nie kupuję rzeczy, które kojarzą się z gimbazjalnym marketingiem ani podobnie nie kupuję w takich sklepach... tfu, w tym takim sklepie internetowym. ;)
Awatar użytkownika
By Sammael
#1630813
amisiek1969 pisze:Nazwa mówi sama za siebie - Just Fake!
Więc co można się spodziewać po produktach o takiej nazwie?

________________
Tapa tapa z es piątki.

Cóż. Widać musiałem się przekonać, a jestem ogólnie otwarty na testy.
W takim razie temat można potraktować jako przestrogę, chyba, że znajdzie się ktoś kto chociaż z aromatów da radę coś konkretniejszego wyciągnąć :wink:

Edit:
ArchDelux pisze:Wybacz, nie kupuję rzeczy, które kojarzą się z gimbazjalnym marketingiem ani podobnie nie kupuję w takich sklepach... tfu, w tym takim sklepie internetowym. ;)


Co masz na myśli? Bo nie do końca rozróżniam tego typu marketing :wink:
By hjrhombre
#1630964
Miałem od nich aromat kaktusa i jest on moim zdaniem lepszy od tego z inawery, więc może poprostu źle trafiłeś.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1630966
Ja uparcie używam truskawki z Just Fake i dla mnie jest świetna.
Banan dla mnie nie do przyjęcia.

Baz też używam. Nie narzekam
Awatar użytkownika
By Sammael
#1631367
Jak ze słodyczą tej truskawki? Przetestowałbym w sumie, bo nie znalazłem jeszcze truskawki, która by mi odpowiadała... Aczkolwiek złe pierwsze wrażenie trochę zniechęca, więc jeśli możesz to scharakteryzuj jakoś ten smak :wink:

pozdr.
sml
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1631577
Dla mnie dość słodka i bardziej wyraźna niż Ripe z TPA.
Dla mojej żony bywa za słodka i mdła.
Awatar użytkownika
By inferno121
#1631582
Testowałem bazę 80/20 - chmurzy ładnie, zawartość gliceryny spłyca smak, jak na moje przesadzili z gliceryną.
Aromaty - jagoda, banan, truskawka, również nie polecam.
Nie polacam również liquidów z tej firmy... wypowiadałem się już o firmie w wątku o liquidach. Lepiej zainwestować w coś renomowanego i sprawdzonego.

Przetestowałem kilka smaków TPA i Capelli i jakoś wtopy nie było.
Awatar użytkownika
By Tybu
#1646354
Kaktus 7/10 - Dobry aromat na dłuższy czas. Słodki, wyrazny smak.
Morela 7/10 - Smak zerwanej co dopiero morelki, słodki ale nie przesadnie.
Truskawka 1/10 - Dla mnie to porażka, nie czuć truskawki a sam aromat jest bardzo słodki.
Melon 8/10 - Przesadnie słodki ale smak jest ok.
Czarna porzeczka 9/10 - B.dobry aromat, słodziutki czuć wyraznie tą porzeczkę. Dla mnie najlepszy aromat od tej firmy.
Pinacolada 5/10 - Pachnie super, jednak podczas vapowania jest on gorzki a ananasa prawie że nie czuć.

W żadnych z wyżej wymienionych nie czułem posmaku chemii.
Awatar użytkownika
By BoberChasers
#1646754
Bazy?

80/20, typowo pod cloud chasing...
50/50 bez zastrzeżeń.

Aromatów próbowałem mieszając z firmowymi bazami, po wlaniu całych 10 ml na 100ml bazy stwierdzam że jest w miarę ok. Smak wyrazisty a chmurka obfita.

Aromaty:

Kaktus: Słodki, ba nawet mdły. Przyjemny dla otoczenia.
Brzoskwinia: W połączeniu z bazą 3mg to poezja dla kubków smakowych. Zapach intensywny.
Landrynka: Lekko czuć zapach jakby alkoholu lecz w smaku dobra, zalecam mniejsze dawkowanie.
Lody zabajone: Prawdziwy smak lodów koktajlowych. Przypadnie każdemu do gustu. Nie przesadzać z dawkowaniem.

Podsumowując. Firma się przykłada do owych baz i aromatów. Jeszcze potestuję więcej aromatów i dam relacje.
By CodeineDreams
#1733426
Kupiłem kiedyś od nich baze 80VG i ma jakiś dziwny, wyraźny mdły zapach. Gliceryna ma jakiś zapach? Wydaje mi się, ze powinna być bezwonna.
By Wtorek88
#1809252
Just Fake! - Guma Balonowa
Baza 50/50
Całkiem fajny smak. W smaku zupełnie jak guma orbit dla dzieci (ta różowa) co do zapachu to bardziej jak jakieś cukierki. Jest odrobinę słodki ale nie mdli.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1809256
2dest86 pisze:Czy just fake to nie czasem coś pokroju pink fury ?

Coś w ten deseń bo mają ten sam target czyli małolaty.
By Zura
#1828879
Baz niestety nie próbowałem jeszcze natomiast aromaty pachną świetnie jednak w smaku różnie to bywa. Jednak mimo to jest dużo smaków i są dobrej jakości. Najpewniej jak wypróbuje więcej smaków to napisze.

Lody Zabajone
Smak 8/10 - bardzo dobre smakują jak typowe lody z adwokatem. Jednak przy dłuższym robią się mdłe.

Arbuz
Smak 6/10- smakuje jak arbuz ale z chemią. Nie jest zły na dłuższe palenie ale smak nie zachwyca.

Wanilia
Smak 5/10 - mi smak nie przypada jednak niektórym z moich znajomych smakuje. Jest mdły i ogólnie nie jest to dobry wybór.

Owoce leśne
Smak 8/10 - rzeczywiście smakuje jak mieszanka owoców leśnych jednak nie zachwyca. Na dłuższe palenie nie jest zły.

Morele
Smak 9/10 - jak narazie mój ulubiony aromat tej firmy. Czuć morele w smaku i nie jest za słodki. Na dłuższe palenie bardzo w porządku.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.