EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By janzych21
#1881781
Witam.
Bateria joytech evic primo mini nagle zaczęła wyświetlać komunikat "no atomizer found". Atomizer przekręcałem do innej baterii i normalnie łapie.
Paliłem tak sobie ponad rok :) także sprzęcik nie jest najnowszy. Z niecierpliwością czekam na jakąkolwiek pomoc, dodam że mój atomizer to aspire nautilus 2 (jeśli to ma jakieś znaczenie) .
By Krasnal45
#1881782
Brak kontaktu między atomizerem a boxem. Spróbuj wyczyścić pin i gwint w konektorze. Delikatnie możesz spróbować podważyć pin, żeby wyszedł nieco wyżej. Próbowałeś przykręcić inny parownik?
By janzych21
#1881785
do tej pory wypróbowałem multum sposób :D
oto one : czysciłem piny, delikatnie podwazałem pin w baterii , podkladalem folie alu, wszystko rozkrecalem kilkukrotnie do tego atomizer jest w porzadku bo na innej baterii śmiga
By Krasnal45
#1881786
Ale ja pytałem, czy do tej baterii próbowałeś przykręcić inny atomizer?
Następnym krokiem będzie sprawdzenie przy pomocy miernika uniwesalnego, czy bez parownika, na pin baterii podawane jest napięcie po wciśnięciu Fire.

P.S. Tym podkładaniem foli aluminiowej mogłeś go dobić 8)
By HanysPL
#1882031
Z tego co widzę, to on ma kiepski konektor, mam to samo w Espionie. Parownik Ci się nie bujał? Siedzi prosto? Spróbuj go jakoś "wcisnąć" do box'a.
Ten konektor jest zrobiony na wcisk, u mnie jak spadł na parownik, to puściło i zaczęło się kiwać delikatnie, aż w końcu przestał całkiem działać.
By Maskota
#1882062
Edytuj post póki masz taką możliwość, a noe pisz posta pod postem. I nazywaj przedmioty tak jak sie nazywają bo trzeba się domyślać o co Ci chodzi. Zasilanie i akumulatory, baterie masz w pilocie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By janzych21
#1882230
raczej to drugie ale to już nieważne bo oddałem do naprawy, dziękuję Hanys i Krasnal za pomoc.
Może i nie pomogło teraz, ale będę wiedział takie rzeczy na przyszłość.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1882231
janzych21 pisze:przyszedłeś coś pomóc czy sie powymądrzać

Przyszedł pomóc i lepiej go posłuchaj zanim moderator wywali ten temat a Ty dostaniesz nagrodę za nieznajomość regulaminu.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.