EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By dodjasz
#1753862
Dziś rano okazało się, że po zaledwie kilku miesiącach posługi padł papieroch z tematu. Wyczytałem na forum, że ludzie mieli podobne objawy ale niestety nikt nie napisał w prost czy da się to jakoś naprawić. Otóż aio nie reaguje wcale na przycisk natomiast po podłączeniu do ładowania błyska 3x wolno białym światłem i 5x szybko i gaśnie całkiem. Dajcie znać jak coś Wam przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1753866
Zwykły papieros przestaje działać po pierwszym użyciu, więc w tym przypadku kilka miesięcy jest dobrym wynikiem. ;) Nasz sprzęt nie jest produkowany tak żeby działał wiecznie, prędzej czy później się zepsuje po to żeby kupić nowy. A zepsutego nie da się lub nie opłaca się naprawiać. Może posłużyć jako dawca niektórych elementów, np. dolnego dekielka potrzebnego w tym temacie: topic117768.html :)
Awatar użytkownika
By dodjasz
#1753883
oczywiście pięcioklik sprawdzony...

No nic odsyłam do e-dyma. Teoretycznie ogniwo jest na gwarancji jeszcze także może uda się coś z tym zrobić, a jak nie to trudno.
Awatar użytkownika
By dodjasz
#1755736
Dziś dostałem wiadomość z serwisu. Okazało się że grzałka była przepalona i robiła zwarcie. Piszą że wystarczy zamontować nową i ma śmigać... A już kupiłem nowego papierocha...
Może komuś się to przyda... 5 błyśnięć białym światłem - wymień grzałkę.
Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.