EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gloo
#1839193
Mam problem z ego aio, zbiornik z ustnikiem się strasznie się nagrzewa przy tym daje mało dymu i podrażnia płuca, miałem już problem z grzałką ale po wymianie działał ok, teraz dokupiłem następną i nic to nie dało, więc to musi być wina bateri? w dodatku skończyła się gwarancja, czy jakiś serwis byłby w stanie naprawić baterie?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839194
Gdy nie twój wpis to nawet nie wiedziałbym o tym. Cały czas wmawiali mi tu na forum że to wina grzałek. Dzięki za otwarcie oczu, będę szukał serwisu.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1839196
Jeśli nie grzeje Ci się bateria , a tylko atomizer , to wina leży po stronie grzałki.
A, jak że smakiem, czujesz spaleniznę ?
Ja obstawiam, że masz słaby transport liquidu na grzałkę. Pogmeraj igłą w otworkach grzałki, tam gdzie widać watę, poprostu spulchnij ją, to poprawi transport liquidu. W niektórych grzałkach wata jest zbita, co utrudnia transport liquidu na grzałkę.
By gloo
#1839679
Miałem już problem z grzałką i właśnie było czuć spaleniznę ale po wymianie było ok, teraz dokupiłem następną - cały atomizer z ustnikiem się nagrzewa z samą górą bateri, nie jestem pewny czy dali mi identyczną grzałkę bo obwódka była w innym kolorze, zobacze czy pisze to samo i pogrzebie w tych grzałkach igłą...
Awatar użytkownika
By pol
#1839686
gloo pisze:....nie jestem pewny czy dali mi identyczną grzałkę bo obwódka była w innym kolorze, ....

Obwódka mówisz?

Może poczytaj czym różnią się grzałki (BF head) i to nie tylko kolorem izolatora.







do tego jeszcze rozróżnienie wg MTL i DL

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.