EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Dannice
#1352930
Cześć.

Piszę do Was z zapytaniem o grzałki do eComa, od Joyetecha. Już trzecia grzałka pod rząd (oryginalna, za 20 PLN), wytrzymała mi NIE CAŁE 2 dni, mniej więcej 2,5 zalania clearomizera. Po tym czasie, zaczyna strasznie dawać spalenizną, do tego stopnia, że nie da się użytkować e-papierosa. Jest to mój drugi eCom, miałem dokładnie ten sam problem około roku temu. Palę liquid Provog #vanillia #rose, i na jedną buteleczkę 10ml, poszły już 3 grzałki. Ani razu nie przeciągnąłem jej dłużej, niż 5-6 sek, i palę na napięciu 3,6V. Jedną grzałkę przyjęto mi na reklamacje - również kwestia 2 dni. Proszę pomóżcie, bo nie widzi mi się wydawanie 20 zł co 2 dni.. Próbowałem ją przepalić, udało się, ale po rozebraniu grzałki, przepaleniu i skręceniu tak samo, liquid przecieka do tego stopnia, że da się go dosłownie wypić przy mocniejszym zaciągnięciu.

Pozdrawiam, Dannice.
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1352970
Dannice pisze:Jest to mój drugi eCom

A podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Kup aspire cf vv/nunchaku, do tego nautilus/et-s i zakończ ten rozdział.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1352983
Dannice pisze:...nie widzi mi się wydawanie 20 zł co 2 dni..

Ostatnim stopniem wtajemniczenia w sztuce obrony przed chińską bylejakością jest RBA, i grzałki nie dwudniowe, tylko dwumiesięczne, i nie za 20zł, tylko za 20gr :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.