EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244648
Nie znalazlem specjalnego tematu, wiec zakladam nowy. Czy ktos z forumowiczow moze pochwalic sie jakas wiedza na temat tych liquidow? Ewentualnie czy znalazlaby sie grupka chetnych na jakies zamowienie, albo czy ktos juz mial doswiadczenie z zamawianiem od nich. Wysylka to okolo 30 dolarow, wiec rozsadne wydaje sie zamowienie wiekszej ilosci.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By gastolek
#244653
To jakiś sklep w USA?
Daj może linka żeby obejrzeć.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244658
Chcialem kiedyś zamówić, ale cena wysyłki mnie odstraszyła. Jakby co ja sie pisze na zamówienie. Sa też sprzedawane w UK, ale wychodziło chyba drożej niz z US i nie mieli pełnej oferty. Ale moze to sie zmieniło...

Edit: oficjalny dystrybutor w UK
http://www.liberro.co.uk/johnson-creek- ... pauignevj0

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ostatnio zmieniony 04 sty 2011, 21:31 przez boogeyman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244659
czytam i ogladam recenzje na YT i ludzie potwierdzaja ze to specyficzne liquidy dla ludzi lubiacych fajkowe aromaty
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244663
boogeyman pisze:Chcialem kiedyś zamówić, ale cena wysyłki mnie odstraszyła. Jakby co ja sie pisze na zamówienie. Sa też sprzedawane w UK, ale wychodziło chyba drożej niz z US i nie mieli pełnej oferty. Ale moze to sie zmieniło...

Edit: oficjalny dystrybutor w UK
http://www.liberro.co.uk/johnson-creek- ... pauignevj0

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk


bylem na tej stronce w UK ale nie umiem znalezc info o shippingu
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244680
9.99funta, w koszyku wybiera sie kraj. Wysyłka taniej ale liquid drozej, 11 funtow, a w US 10usd

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244683
a co bedzie pewniejsze ?:) z usa nic poza ebayem nie zamawialem.. a i nie widze na amerykanskiej stronce paypala :(
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244690
mkosmida pisze:czytam i ogladam recenzje na YT i ludzie potwierdzaja ze to specyficzne liquidy dla ludzi lubiacych fajkowe aromaty


Wapowałem. Są bardzo specyficzne smakowo. Najlepiej zamówić na pierwszy rzut próbki Original Sample Pak aby poznać smaki. Moim zdaniem najlepszy jest Tennessee Cured. Ich smaki są bardzo ale to bardzo aromatyczne i nie każdemu podejdą.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244692
E-JACK pisze:
mkosmida pisze:czytam i ogladam recenzje na YT i ludzie potwierdzaja ze to specyficzne liquidy dla ludzi lubiacych fajkowe aromaty


Wapowałem. Są bardzo specyficzne smakowo. Najlepiej zamówić na pierwszy rzut próbki Original Sample Pak aby poznać smaki. Moim zdaniem najlepszy jest Tennessee Cured. Ich smaki są bardzo ale to bardzo aromatyczne i nie każdemu podejdą.


no wlasnie Cie mialem wywolac do tablicy bo pamietam ze kiedys wspominales o JC. Sample Pack dla mnie odpada, mimo ze ladniutki to jednak wole czysto tytoniowe smaki. Wiesz moze jak smakuje Original, Tenneesee albo Domestic? i czym sie rozni seria Red Oak od tradycyjnej? z tego co pamietam to jedna PG a druga VG. Mozesz to jakos potwierdzic?
Awatar użytkownika
By masive82
#244693
mkosmida pisze:a co bedzie pewniejsze ?:) z usa nic poza ebayem nie zamawialem.. a i nie widze na amerykanskiej stronce paypala :(


To jako ciekawostkę...

Jeżeli to ta firma co myślę to Paypal się na nich wypiął - napisał im że nie będzie obsługiwać sklepu z akcesoriami do e-p/liquidami...
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244696
Co do PP

Q: What happened to PayPal payments?
A: On Thursday morning, July 30, 2009, we were told by PayPal that they would not be processing future transactions relating to the e-cigarette industry – in our case that included credit card and debit cards not tied to PayPal accounts. Though we were disappointed to see PayPal ignore our long and successful relationship, we were able to make the transition to a new processor with barely a hiccup. Though we understand many customers enjoy the conveniences of PayPal, we can assure you that our payment process is safe and secure – It uses 128-bit SSL encryption (the highest commercially available) and adheres to PCI (Payment Card Industry) Security Standards to keep your data safe. To learn more, read about PCI Standards from Authorize.net and the PCI Security Standards Council. We do not know how thorough PayPal’s actions will be in regards to e-smoking. As one of the most life-changing industries to reach many of our customers in recent years, we hope these changes won’t hinder the growth of such important technology. Similarly, we hope that any of our peers working with PayPal will be able to overcome any potential obstacles and continue to reach the people seeking these products.


EDIT: massive szybszy ;) w takim razie potwierdzam jego slowa ;)



Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244704
co nie zmienia faktu ze mam ochote tego sprobowac :P.. ale karty kredytowej nie posiadam :/
Awatar użytkownika
By masive82
#244724
W razie czego jakby się kroiło jakieś zamówienie to ja chętnie bym się podłączył i wziął coś na spróbowanie bo parę smaków mnie intryguje - wydzielę wtedy posty z tego tematu dot. zamówienia do innego działu by był porządek.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244726
w takim razie poszukiwana jest zaufana osoba ktora moze zlozyc zamowienie, ja niestety odpadam z racja braku KK :/ ale juz mowie ze chetnie zamowie 3x15ml tych specyfikow :)
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244727
mkosmida pisze:co nie zmienia faktu ze mam ochote tego sprobowac :P.. ale karty kredytowej nie posiadam :/


Zamawiałem w niedzielę. PP nie działa ale to nie problem. Jeśli ktoś ma konto w mBanku, może uzyskać tzw. wirtualną kartę kredytową, tylko do zakupów w internecie. Przelewasz kasę z konta na kartę i już. Może w innych bankach też coś takiego mają.
A jeśli nie, to pozostaje już tylko normalna karta kredytowa.

RED OAK nie jest na PG. Chyba na VG, ale nie mam pewności. Mi akurat nie zasmakowała ta wersja. Kupuję tylko Original na PG.
Awatar użytkownika
By masive82
#244731
E-JACK pisze:
mkosmida pisze:co nie zmienia faktu ze mam ochote tego sprobowac :P.. ale karty kredytowej nie posiadam :/


Zamawiałem w niedzielę. PP nie działa ale to nie problem. Jeśli ktoś ma konto w mBanku, może uzyskać tzw. wirtualną kartę kredytową, tylko do zakupów w internecie. Przelewasz kasę z konta na kartę i już. Może w innych bankach też coś takiego mają.
A jeśli nie, to pozostaje już tylko normalna karta kredytowa.

RED OAK nie jest na PG. Chyba na VG, ale nie mam pewności. Mi akurat nie zasmakowała ta wersja. Kupuję tylko Original na PG.


Z ich strony?

Pytam bo w ich FAQ jest napisane:

Q: Do you ship overseas?
A: Yes. However, please note that Johnson Creek only ships to countries outside of the European Union. We do however have an exclusive distributor in the United Kingdom, liberro.co.uk, where you can buy the full line of Johnson Creek products. liberro.co.uk is one of the best and most respectable sites in our industry, and will ship anywhere in the UK and EU!
Awatar użytkownika
By Kszywho
#244733
I generalnie sam liquid jest w cenie bardzo dobrego liquidu od ColinsS. A nawet chyba ciut tańszy.
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244739
Zawsze zamawiałem z ich strony i nie było problemu.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244742
E-JACK pisze:Zawsze zamawiałem z ich strony i nie było problemu.

a co najchetniej popalasz? ponoc formula sie zmienila odkad wypuscili liquidy na rynek
Awatar użytkownika
By Riccardo
#244755
Z Red Oak miałem Island i Domestic. Domestic jest tytoniowy, trochę trudno mi określić jaki, nie podszedł mi. Za to Island jest przepyszny i świetnie dymi. Smakuje jak pinacolada :) Miałem jeszcze JC Orginal - on smakuje mniej więcej jak 555, ale jest mniej orzechowy.
Generalnie liquidy są świetnej jakości, ja sobie czasem zamawiam.

A temat jest tutaj: viewtopic.php?f=37&t=10756 :)

E-JACK pisze:RED OAK nie jest na PG. Chyba na VG, ale nie mam pewności. Mi akurat nie zasmakowała ta wersja. Kupuję tylko Original na PG.

Red Oak jest na VG. Original jest PG + VG.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244763
Riccardo pisze:Z Red Oak miałem Island i Domestic. Domestic jest tytoniowy, trochę trudno mi określić jaki, nie podszedł mi. Za to Island jest przepyszny i świetnie dymi. Smakuje jak pinacolada :) Miałem jeszcze JC Orginal - on smakuje mniej więcej jak 555, ale jest mniej orzechowy.
Generalnie liquidy są świetnej jakości, ja sobie czasem zamawiam.

A temat jest tutaj: viewtopic.php?f=37&t=10756 :)

E-JACK pisze:RED OAK nie jest na PG. Chyba na VG, ale nie mam pewności. Mi akurat nie zasmakowała ta wersja. Kupuję tylko Original na PG.

Red Oak jest na VG. Original jest PG + VG.


a nie bedziesz moze zamawial co bysmy sie mogli podpiac?
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244764
mkosmida pisze:
E-JACK pisze:Zawsze zamawiałem z ich strony i nie było problemu.

a co najchetniej popalasz? ponoc formula sie zmienila odkad wypuscili liquidy na rynek


Zamawiam, co jakiś czas, od mniej więcej roku. Nie zauważyłem zmian.
Najchętniej Tennessee Cured, French Vanilla, Black Curant. Wapowałem też czekoladki i expresso ale jakoś nie podeszły. Mentoli nie wapuję, więc nie znam tych smaków.

mkosmida : Już zamówiłem, więc następnym razem ;)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#244767
Ja również na razie mam zapas :)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244769
anyone else?
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244771
Riccardo pisze:Ja również na razie mam zapas :)


Szkoda, że nie dojdzie do soboty bo byśmy posmakowali co nieco ;)
Zamówiłem też coś z TW ale też chyba nie dojdzie do soboty... eh
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244782
zatem ponawiam pytanie czy znajdzie sie ktos z KK chetny do zamowienia, ew kiedy Panowie bedziecie zamawiac z JC?
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244786
KK nie mam, ale mam ekarte mBanku. Na zamówienie pisze sie jak znajdzie sie chociaż 5 osób, w innym wypadku troche za droga dla mnie ta wysyłka...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244788
to jednego chetnego juz masz !:)
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244792
Załóż moze temat w zamówieniach zbiorowych i zobaczymy ilu bedzie chętnych ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By boogeyman
#244861
Wapowal moze ktos Spiced Apple Cider? Szkoda ze sample pack jest tylko 18mg :(

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244900
koledzy wapujacy JC. Mozecie powiedziec mi czy lepszy np RedOak Tenneesse czy Original Tenneesse??
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244906
mkosmida pisze:koledzy wapujacy JC. Mozecie powiedziec mi czy lepszy np RedOak Tenneesse czy Original Tenneesse??


Moim zdaniem original jest the best ale proszę się tym nie sugerować. Każdy ma własne kubki smakow RO może komuś bardziej smakować. Sporo zależy też od sprzętu


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244913
a probowales original Original?:P
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244917
mkosmida pisze:a probowales original Original?:P


Ogólnie powiem tak. Wszystkie ich liquidy są godne uwagi. Trzeba tylko trafić na swój smaczek, a wtedy cena nie ma już znaczenia ;)


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244918
eh.. cos czuje ze zamowie sample pack.. szkoda ze tyle smakow bo czesc mi w ogole nie podejdzie czuje.. no ale nei ma ryzyka nie ma zabawy :P
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244923
mkosmida pisze:eh.. cos czuje ze zamowie sample pack.. szkoda ze tyle smakow bo czesc mi w ogole nie podejdzie czuje.. no ale nei ma ryzyka nie ma zabawy :P

Wapowałem wiele różnorakich liquidów. JC należą do toplisty. Drogie, fakt ale za ile frajdy :)


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#244930
korcisz korcisz :P
Awatar użytkownika
By E-JACK
#244937
mkosmida pisze:korcisz korcisz :P


Z czystym sumieniem mogę polecić. Trzeba tylko trafić w swój smak lub mieszankę, bo może je nieźle zamieszać ;)


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)
Awatar użytkownika
By daras25
#332209
Próbowałem liquidów od kilku dostawców między innymi z TW i były dobre dopóki nie spróbowałem Johnson Creek od tego czasu nic innego już nie vapuję , czasami tylko coś sobie umieszam ale to już nie to samo co kiedyś . Polecam .
Awatar użytkownika
By mkosmida
#332261
moze jakies bardziej szczegolowe info?? :)
Awatar użytkownika
By daras25
#332385
mkosmida pisze:moze jakies bardziej szczegolowe info?? :)


nie wiem co konkretnie cię interesuje , opis smaków znajdziesz na stronach Libero lub Johnson Creek . Ja zacząłem od sampli zamówionych w Libero .
Moim zdaniem jeżeli stać mnie na w miarę dobrego moda to chcę lać do niego coś dobrego *SMOKEKING* :D
Awatar użytkownika
By mkosmida
#332400
chodzi mi o jakies porownanie ze znanymi liquidami .. TW? albo cos polskiego??
Awatar użytkownika
By daras25
#332423
Niestety problem jest w tym że tych smaków nie można porównać z innymi , nie próbowałem owocowych ale mogę powiedzieć w ciemno że raczej nie spotkacie takich smaków u innych dostawców czy producentów . Polskich liquidów jeszcze nie próbowałem ze względu na miejsce zamieszkania a vapuję dopiero od lutego ale za to używałem TW , Genesis , Libero , Cloud9Vaping i na końcu JC . Wydaje mi się że nic lepszego nie znajdę , szukam jeszcze coś za oceanem ale albo nie wysyłają za granicę albo koszty przesyłki są za wysokie , nie wiem , może jeszcze coś znajdę . Moje ulubione z JC to Markado , Domestic , Tennessee Cured , JC Orginal i Wisconsin Frost ( bardzo dobra mięta pomimo że nigdy nie przepadałem za mentolami )
Awatar użytkownika
By mkosmida
#332424
hmmm.. z zagranicznych to polecam www.sweet-vapes.com...
a neistety wysylka z JC do PL to $31 :/
Awatar użytkownika
By utak3r
#332425
Z Libero jest taniej, ale za to ceny znacznie wyższe.
Awatar użytkownika
By Kriss
#332431
A ktoś wie, ile jest wysyłka z Liberro?
Awatar użytkownika
By mkosmida
#332436
10 ojro zdaje sie
Awatar użytkownika
By utak3r
#332437
AFAIK 10 funtów... też sporo, ale jak weźmiesz kilka liquidów...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.