EPF
Awatar użytkownika
By MrJacek
Witam,

Trochę to trwało ale się udało i jest ;)  JMG22 

JMG22 :

* wykonany w całości ze stali nierdzewnej
* pojemność zbiornika ~ 3ml 
* zbiornik ze szkła Duran
* średnica 22 mm 
* wysokość 42 mm 
* możliwość zastosowania dwóch knotów 3,2mm i 2,5mm
* otwory powietrzne : 2x1mm
* gwint 510

Cena : 350zł (dla użytkowników trawnika rabat, pytać via PW)

Link do strony http://www.jmmods.pl  

Zdjęcia (nie są szopowane jak niektórzy forumowi mądrale twierdzą ;) )
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By sliwa404
Jest śliczny, piękna robota.

tapatapa z drewniaka... [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
Awatar użytkownika
By kowjack
Witam.

Bardzo ciekawy genesis , gratuluje :beer: . Mam tylko pytanie , czemu az tak bardzo widac laczenie gornego capa z dolna czescia tulejki ?.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By szymon2626
kowjack pisze:
... czemu az tak bardzo widac laczenie gornego capa z dolna czescia tulejki ?.

Wydaje mi się, że to kwestia "świeżych" oringów, muszą się po prostu wyrobić. Miałem tak w Senesisie, a po jakimś czasie nie było widać łączenia praktycznie w ogóle :wink:
Awatar użytkownika
By kowjack
Witam.

Dzieki szymon2626 :beer: .Jak dla mnie caly urok tego genesisia psuje wlasnie to laczenie i pierwsze co przyciaga wzrok . Jesli mialoby sie to wyrobic i bardziej zlicowac jak dla mnie bardzo fajny genessis :-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By QzyN
No ładne cacko - akurat szukam jakiejś "parówki" bo żona unicestwiła mój baniak w SR ;/ Również poczekam na foty seta z jakimś MrJackowym zasilaniem.
Awatar użytkownika
By okrzemek
Właśnie zalałem i kopcę pierwszy baniak na jmg22. Można pisać elaboraty o szparkach, łączeniach, nierówno obrobionym szkle czy co tam jeszcze kto wymyśli na kolejne 10 stron. Tylko wiecie co? Nie chce mi się. Nie mogę się pozbierać po kilku chmurach ściągniętych z tego gienka. Przepuściłem przez ręce kilkanaście gienków. Do tej pory myslałem, że mocny smak ze Storm Ridera jest super. Już wiem, że nie jest. Jest prostacki i nachalny. Z jmg smakuje równie intensywnie tylko bardziej aksamitnie, subtelnie. Chmurka jest gęsta i pełna smaku. Nie wiem Jacku jak to zrobiłeś, ale jesteś czarodziejem! Dziękuję!
Awatar użytkownika
By Gwido67
okrzemek pisze:Właśnie zalałem i kopcę pierwszy baniak na jmg22. Można pisać elaboraty o szparkach, łączeniach, nierówno obrobionym szkle czy co tam jeszcze kto wymyśli na kolejne 10 stron. Tylko wiecie co? Nie chce mi się. Nie mogę się pozbierać po kilku chmurach ściągniętych z tego gienka. Przepuściłem przez ręce kilkanaście gienków. Do tej pory myslałem, że mocny smak ze Storm Ridera jest super. Już wiem, że nie jest. Jest prostacki i nachalny. Z jmg smakuje równie intensywnie tylko bardziej aksamitnie, subtelnie. Chmurka jest gęsta i pełna smaku. Nie wiem Jacku jak to zrobiłeś, ale jesteś czarodziejem! Dziękuję!

A ja dziękuję za miarodajną opinię. I jak zwykle, nie pozbawioną odrobiny "wisielczego humoru", tj. dobrej satyry :mrgreen: *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Artur
Podoba mi się, kliknąłbym nawet lubie go gdyby było gdzie ale to zapewne dlatego że przypuszczam z perspektywy czasu na jakich parownikach były wzorowane prace i efekty tego genessisa :)
Awatar użytkownika
By okrzemek
Jakby ktoś miał jakieś konkretne pytania to zapraszam, na razie tylko 3 baniaki wydymane, ale kopci najlepiej ze wszystkiego co do tej pory próbowałem. Z ciekawostek knot umieszczony tak, że osusza baniaczek do ostatniej kropli co np. w Storm Riderze raczej się nie udawało.
Awatar użytkownika
By okrzemek
Obrazek
Obrazek

Jakość z telefonu :(

GBB już nie mam, więc nie ma jak zrobić fotek porównawczych. Druga dziura na knot jest mniejsza, kiedyś spróbuję sobie tam linkę upchnąć dla porównania.
Awatar użytkownika
By Gwido67
hajdass pisze:Jeśli możesz wstaw foto z gotowym knotem oraz obok GbB jeśli posiadasz

hajdass, jedno wiem na pewno :

okrzemek nie posiada GbB22 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Wąski
Dzięki okrzemek. Masz u mnie piwo i coś zielonego jeszcze. ;) Takiej foty szukałem.
Teraz to dopiero mam zagrychę... a gula rośnie! :? :lol:
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, 10:31 przez Wąski, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
Problem z Kylin M

Witam mam problem z kylinem m, dzisiaj pierwszy ra[…]

Jaka baza do premixów?

Hej, zastanawiam się jaką bazę do premixów dodawać[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]