EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#862159
No i stało się. Nie trzeba było czekać na ruch, ze strony FT.

Ponoć to klon 1:1, produkcji prawdopodobnie Filipińskiej. To było do przewidzenia, bo większość partii JM, wykupowali właśnie oni. Mieli dużo czasu i pięniędzy, aby swój plan ziścić.


W skład zestawu wchodzi :

JM22 Mod

• 3 tubes body all in box
• Battery : 18350, 18490 & 18650
• Body : SS BODY
• Pin : Brass Pin (top bottom)


Obrazek


Cena na dulary, to jakieś 44

Scalono - LM

Zdjęcia pochodzą z krainy wiecznego szczęścia, czyli z fejsika.

Kupić można od firmy, która zwie się Faz Vapor.
Awatar użytkownika
By Suit
#864073
Napisali mi że minimum zamówienie to 5 sztuk za 50 $ + 40 $ za shipping do Polski wiadomo skąd .
Awatar użytkownika
By Thaniell
#864077
No niestety, wysyłka z Filipin jest dość kosztowna, ale.... Jak podzielisz te 5 sztuk, na pięć osób, to z wysyłką wyjdzie, za cały komplet 58$.
By edwa.gd
#864078
O ile nie dojdzie cło itp. A chyba nie mieści się w progu takie zamówienie.
Awatar użytkownika
By Suit
#864083
Mam nadzieję że się nie mieści . Targuje się z nimi , zeszli do 48 $ od sztuki :P
Awatar użytkownika
By erbis
#864091
Suit pisze:...zeszli do 48 $ od sztuki :P

Jaja sobie robią - według dzisiejszego kursu 140RM = 43,95$.
Awatar użytkownika
By Suit
#864092
Wiem , sprawdzałem . Ale niestety ciężko będzie taniej
Awatar użytkownika
By sthEn
#887351
Ehh, czemu tylko 18650 :D
By edwa.gd
#887360
Się wytnie nozyczkami kawałek i taśmą się połączy i będzie 18500, nie martw się ;).
Awatar użytkownika
By Artur
#887362
Do klona dokupisz tulejke od oryginału :D
Awatar użytkownika
By sthEn
#887365
Też jakiś plan, wciąż 1/3 ceny :)
Awatar użytkownika
By sliwa404
#887406
Kupować klona zasilania chodzacego po mniej niz 300zl to już bezsens.

tapatapa z drewniaka... [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
By edwa.gd
#887425
sliwa404 pisze:Kupować klona zasilania chodzacego po mniej niz 300zl to już bezsens.

tapatapa z drewniaka... [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]


Używany ;). Nówki za tyle nie dostaniesz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#887431
Gratulacje jako pierwszemu Polakowi co zagościł na FastTechu się należą. To tak jak pierwszy Polak w kosmosie. Wybitne wyróżnienie.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#887439
PucH2 pisze:Gratulacje jako pierwszemu Polakowi co zagościł na FastTechu się należą. To tak jak pierwszy Polak w kosmosie. Wybitne wyróżnienie.


:kulam :beer:
By edwa.gd
#887443
PucH2 pisze:Gratulacje jako pierwszemu Polakowi co zagościł na FastTechu się należą. To tak jak pierwszy Polak w kosmosie. Wybitne wyróżnienie.


To samo wcześniej napisałem sthEnowi na gadu, że powinien czuć się doceniony, że go klonują :D. Zaszczyt normalnie :).
Awatar użytkownika
By Artur
#887455
Z papieru bym nie kupił bałbym się :shock:
Awatar użytkownika
By maciej_lange
#887460
no wiadomo nie ale jednak mimo wszystko klon spowoduje rozpowszechnienie się orginału więcej osub bedzie mogło się dowiedziec o istnieniu polskich modów sam ma już 3 wystrugane przez polaków i są po prostu świetne ale to też swego rodzaju reklama w polsce nie potrzebna ale za oceanem może to zadziałać
By edwa.gd
#887469
Rozjeżdżasz stronę :P. A z tym rozpowszechnianiem to bym się kłócił ;). Todd przecież już miał kilka polskich produktów więc fama o nas idzie ;).
Awatar użytkownika
By maciej_lange
#887479
tak zgadzam się ale wiesz mimo wszystko chciał bym zeby polski sprzęt byl bardziej rozpoznawalny
Awatar użytkownika
By Habi
#894991
Fotki klona czy oryginału? Kubek na 18350 ma większy otwór niż pozostałe.
Awatar użytkownika
By ba_stek
#894992
no pikny
najlepszy jest otwór wentylacyjny w tube 350. chyba im się średnica pomyliła z otworem pod mesh

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By noman1
#894993
Habi pisze:Fotki klona czy oryginału? Kubek na 18350 ma większy otwór niż pozostałe.

FT nie daje fotek fake, zobacz na otwory wentylacyjne.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#895020
ZetMichał pisze:nie jestem w ogóle za kupowaniem klonów ale nemesis nie jest polski...


To znaczy, że można go skopiować ? bo nie polski ? 8)

Czyli znów wracamy do tematu, że jak skopiują zagranicznych, to w pytkę, a jak Polaka to jest masakra.

No. Masakra. Skupmy się na klonie JM. Dyskusja o klonowaniu, jest w innym wątku :P
Awatar użytkownika
By sawas
#895028
Jakoś tandetnie wyglada. W dodatku zauważone już różne kolory izolatorów. Ja jeszcze dodam inne logo na dupce a inne na opakowaniu....
Awatar użytkownika
By szymon2626
#895214
Temat wyczyściłem o tej powielanej wielokrotnie dyskusji. Emocje niektórych, trochę przekraczają granice. Ostatni raz proszę o zachowanie umiaru w wypowiadaniu pewnych kwestii, oraz pisanie postów w odpowiednich do tego tematach.

To jest temat JM22 Clone.

Dziękuję.
By edwa.gd
#895218
A czemu mój post wyleciał skoro napisałem, ze zamówiłem itp? Wiem ze pewnie wyleciał przy okazji ale ponarzekać mogę ;). A napisze raz jeszcze, ze jak dojdzie z hk to porównam do jgm i do nemesis klona. I wtedy pewnie sprzedam dalej ;)


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By kurok
#895219
Rzeczywiście pewne osoby poniosła fantazja, ale od tego jest forum.
Proponuję, więc zamknąć temat i pilnować by nie powstały kolejne.
Awatar użytkownika
By szymon2626
#895221
edwa.gd pisze:A czemu mój post wyleciał skoro napisałem, ze zamówiłem itp?


A czy to temat o zamówieniach w FastTech? Litości...
By edwa.gd
#895524
A post thaniella to co? Ponad prawem?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
By szymon2626
#895542
Post Thaniella był zakończeniem niepotrzebnej dyskusji, nie podziałał na wszystkich,więc wyczyściłem temat. Jeśli w jakiś sposób usunięcie Twojego postu, było dla Ciebie ujmą,napisz go proszę jeszcze raz. W formie odpowiedniej do tematu, a na pewno nie zostanie skasowany.

No bo chyba nie podważasz publicznie decyzji moderatora? :mrgreen:
By Qński
#895937
sawas pisze:Jakoś tandetnie wyglada. W dodatku zauważone już różne kolory izolatorów. Ja jeszcze dodam inne logo na dupce a inne na opakowaniu....

Serio??
Twierdzisz, że dwa różne kolory izolatorów są tandetne??
Przyjrzyj się zdjęciu JM22 autorstwa Jacka...

Obrazek

PS. Nie obraź się Jacku, że wstawiam tu link do Twojego zdjęcia :mrgreen:


Poprawiłem fotkę ;)

Th
Awatar użytkownika
By raptofil
#896900
Dobrze się domyślasz, bo jak można wsadzić kicka z ogniwem 18650, do tuby przeznaczonej tylko do ogniw 18650. Swoją drogą robić z mechanika, elektronika mija się z celem, ale to moje zdanie.
Awatar użytkownika
By need
#896916
Nie śledziłem wcześniej tematu JM, więc nie wiem czy są jakieś dodatkowe pierścienie. Tego klona może dorzucę przy okazji innych zamówień na ft.
Kick to wg. mnie akurat żaden problem, bo przecież zawsze mogę go wywalić do innej tuby a nieraz jest całkiem pomocny.
Żeby nie było ot - miał już ktokolwiek tego z FT w rękach? Pewnie jeszcze nie?
Awatar użytkownika
By raptofil
#896920
Z tego co wiem nie ma dodatkowej tulejki na 18650 plus kick. A co do fasttecha, jak tylko dojdzie to zrobie porównanie, oraz zmierze spadki.
Awatar użytkownika
By kowjack
#896928
Witam.

Kolega Qński bedzie prawdopodobnie pierwszym na naszym forum posiadaczem .

Pozdrawiam
By abbs
#896942
Tez zdecydowałem się zamówić czekam tylko na wypłatę :-P tak czy siak prezent na święta na wcześniej nie ma co liczyć ;-)

Z telefona ;-) możliwe błędy mój słownik mnie nie lubi ;-)
By edwa.gd
#897172
A z ciekawości to zamawialiście set czyli trzy tuby czy tylko pojedynczą sztukę na 650? Ja co prawda też się spodziewam, że nemesis jak i jm clone (u mnie set) jeśli w ogóle przyjdzie w tym roku to będzie dobrym prezentem na święta dla mnie i oczywiście dla mnie :D.
By abbs
#897174
Zamawiać będę w piątek set bo interesuje mnie najmniejsza rurka

Z telefona ;-) możliwe błędy mój słownik mnie nie lubi ;-)
Awatar użytkownika
By kwinto
#897237
A niech to żona mnie zatłucze kolejny zakup ale jak tu sie powstrzymać ,już zabrakło mi okazji (urodziny ,imieniny wszelakie dni chłopaka itd)by usprawiedliwiać zakupy .Niedawno sobie wymyśliłem że na grube okazje coś ordzilalnego a te mniejsze jakiś klonik .Co do samego klona to duże różnice miedzy oferta moda z jedna tuba a setem chodzi mi tu o piny I fazy na głowicy w pojedynczej sztuce piny jakby posrebrzane a w secie mosiężne chyba .Ciekawe czy farba na tubie z aluminium jest trwała obawiam sie że może być kapota co myślicie
Ostatnio zmieniony 05 lis 2013, 10:24 przez kwinto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#897241
kowjack pisze:Witam.

Kolega Qński bedzie prawdopodobnie pierwszym na naszym forum posiadaczem .

Pozdrawiam


Zobaczymy komu szybciej przyjdzie :)

Kupione, 10 min. po usuniętym poście Q :)

W sumie tak z ciekawości, w pudełku fajnie wygląda taki zestawik :)
Awatar użytkownika
By need
#897253
kwinto pisze:Ciekawe czy farba na tubie z aluminium jest trwała obawiam sie że może być kapota co myślicie

? Nie rozumiem o jakim aluminium piszesz, przecież tam piszą, że to SS?
Awatar użytkownika
By need
#897706
Moda z amelinium od Chińczyków? Ja bym się bojał ;)
Widziałem te wersje w kolorach na FT ale moim zdaniem dramat. W każdym razie zamówiłem SS, ten z pojedynczą tubą.
Awatar użytkownika
By dario
#909269
No i dziś dotarł do mnie . Dopiero rozpakowałem po powrocie z pracy :).
Awatar użytkownika
By skril
#909273
bardzo mnie ciekawi porównanie...
chociaż zapewne jest już kilku producentów klona jma..
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.