EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By emek13
#1792514
Witam,

Czy już nigdzie nie kupie jednorazówek???
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792516
A wiesz że nie widziałem po ustawce nigdzie, za wyjątkiem słynnego Vype.
By emek13
#1792517
Jadę z kolegą na wakacje jednym autem, palaczem strasznym, pali 3 paczki dziennie, i tylko akceptował papierosy jednorazowe jako zamiennik nic innego mu nie pasowało, chce mu kupić żeby mnie nie truł w aucie a nie mam gdzie zapłacę nawet 4 krotność ostatnich cen rynkowych aby tylko mu kupić, tylko gdzie???
By emek13
#1792518
Proszę o pomoc ja nigdy nie palący i nie dam rady tak zatrzymywać auta co 30 min dla palcza :(
By emek13
#1792520
Ale na serio jadę do Grecji łącznie przed nami prawie 8 tyś kilometrów i chodzi o epapieros jednorazowy minimum 10 szt.
By emek13
#1792522
Kamper mój, wiem dlaczego pytasz ale palacza który pali 3 paczki dziennie nie zmusisz żeby nie palił z dnia na dzień w trakcie jazdy która będzie trwała dwa dni
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792523
Na stacjach benzynowych masz te alternatywne podgrzewacze nikotyny. Nawet to dobry zamiennik analoga. Smrodu nie ma.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1792524
emek13 pisze:Ale na serio jadę do Grecji łącznie przed nami prawie 8 tyś kilometrów i chodzi o epapieros jednorazowy minimum 10 szt.


Dlaczego koniecznie musi być jednorazowy? Kolega da radę z iJustem czy eGo AIO, niech nie przesadza.
By rebeliant86
#1792525
Dorwiesz jeszcze na upratego markę Provog, ale ogólnie to już raczej ciężko o typowe jednorazówki...
By emek13
#1792527
"rebeliant86" dzięki będę szukał w necie może ktoś prywatnie jeszcze ma, żaden wielorazowy mu nie przypasował wydał już ze 600zł. ja się nie znam ale wiem ze chyba cały pic polega na tym ze ma się wypalić i do kosza
Awatar użytkownika
By PucH2
#1792528
Na powrót też mu kup. Tylko nie wspominaj o tym.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1792530
emek13 pisze:"rebeliant86" dzięki będę szukał w necie może ktoś prywatnie jeszcze ma, żaden wielorazowy mu nie przypasował wydał już ze 600zł. ja się nie znam ale wiem ze chyba cały pic polega na tym ze ma się wypalić i do kosza


Nie przypasował mu lepszy sprzęt, za to jakieś słabe jednorazówki owszem. Dziwny gość :lol: . iJust kosztuje 120 zł. Po wszystkim wrzuci w kubeł i tyle. Chmury różnią się jedynie mocą, objętością i smakiem, a to da się dopasować po siebie. Coś tu nie gra.
By emek13
#1792531
Fakt dziwny ale to mi zależy i nie ma co dyskutować te Provog do jednorazowego użytku były by znakomite bo takie miał rok temu, tylko chyb jednak nie do kupienia :(
By rebeliant86
#1792538
Najlepiej to podzwoń po hurtowniach i popytaj, pamiętaj, że w necie zasadniczo nie można tym handlować więc i znalezienie takich rzeczy online jest dość trudne.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1792539
To się opłaca?
Jednorazówki to tylko kondony...., ewentualnie maszynki do golenia jak koledzy z góry wspomnieli.
By rebeliant86
#1792541
Pewnie, że się nie opłaca, ale chodzi tutaj o coś innego na co autor postu nie ma za bardzo wpływu.
By emek13
#1792542
dokładnie tak jest jak pisze "rebeliant86" wyszukałem jeszcze info o marce ZiiCCA ale chyba nie zdążyły wejść na nasz rynek przed ustawą.
By emek13
#1792593
No nic lipa, obdzwoniłem ze 30 sklepów nikt nie ma, dzięki za dobre chęci.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.