EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Domansky
#1786646
Cześć wszystkim,
Eksperymentowałem ostatnio z różnymi aromatami jednak jest to trochę strata pieniędzy, sporo z nich okazywało się słabe. Zależy mi na aromatach które dobrze smakują solo, nie w przepisach. Bardzo smakował mi dragonfruit od TPA, ice grape od inawery, krówka od 4funa też spoko chociaż na dłuższą metę zamula. Cool mint od inawery było boskie, wszyscy znajomi się jarali. Truskawka albo Kiwi od TPA to najgorsze co w życiu paliłem, ciastko od 4Funa też było nie do wypalenia. Bardzo smakują mi liquidy od Pink Fury, te które paliłem były słodkie, mocno owocowe i dość orzeźwiające. Co polecacie?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1786657
Świeże i słodkie, jak dla mnie te pojęcia się wzajemnie wykluczają. Chyba jeszcze nie znalazłem takiego aromatu, który by połączył je smakowicie.
Zainteresuj się aromatami Capella. Doskonale w większości smakują solo. Chociażby leśne owoce ;)
Awatar użytkownika
By Donayo
#1786659
Los Aromatos, Capella, niektóre TPA.
W zasadzie nie ma innej metody niż próbowanie.
Sam w pewnym momencie rozdawałem aromaty, bo miałem ich ze 30, a data się kończyła.
Coś co dla mnie będzie mega, dla Ciebie może być okropne :)
By Domansky
#1786665
Gabriel pisze:No cóż, jak smakowały Tobie Pink siury to raczej trudno będzie coś doradzić.

No właśnie nie rozumiem hejtu na ich liquidy, po za tym że są rzadkie (pewnie rozrabiane z wodą) to smaki owoców są bardzo dobrze oddane i po prostu smaczne
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1786668
Ja nie hejtuje, również je próbowałem ale żaden mnie nie ujął specjalnie dobrym smakiem.( może jestem zbyt wybredny co do smaków )
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1786674
A ja zastanawiam się dlaczego jeszcze nie padła propozycja aromatów MaiArt?
Są smaczne, tanie i bardzo wydajne.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.