EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Janek91
#1866541
Dzien dobry,

Rok temu udalo mi sie rzucic analogi na rzecz iqosa. Pale okolo 15 mentolowych wkladow dziennie. Chcialbym sie przerzucic na epapiesa, ktory zapewni mi zblizone doswiadczenie. Nie mam okreslonego budzetu.
Czy jest jakis epapieros, ktory liczy zaciagniecia?
Mam troche akumulatorow 18650, wiec preferowalbym rozwiazanie, ktore z nich korzysta.

Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam forumowiczow.
Awatar użytkownika
By DasNiko
#1868120
Chcesz od razu dobry zestaw, czy coś prostego, co Ci wystarczy do rzucenia nałogu?
Do rzucenia nałogu teoretycznie wystarczy Ci jakiś pod albo coś typu eGO AIO.
Jeżeli chodzi o liczenie zaciągnięć, tą funkcję posiadają różne boxy, np. Tesla Punk (jest wersja 85W lub 220W). Jeżeli chodzi o atomizer... Cóż, każdy ma swoje zdanie. Dla niektórych smak dobrze oddaje TFV8 X-Baby, dla innych TFV12 Baby Prince, jeszcze dla innych (np. mnie) DIgiflavor Mesh Pro RDA, ale to już zabawa z kręceniem własnych grzałek. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z e-paleniem, wybierz sobie TFV8 X-Baby lub TFV12 Baby Prince. Jeżeli chodzi o boxa, to różnica między 85W, a 220W to 15zł (patrząc na e-dymie), więc możesz sobie wziąć wersje 220W, gdybyś chciał się przesiąść na kręcenie grzałek.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.