EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Drac0
#1847363
Hej,

Jestem troche nie na czasie z tym co teraz najlepiej *SMOKEKING* *CZAJNICZEK* Ostatnie moje dwa tanki do Taifun 3 i Kayfun 5. Chcialbym w swoim zestawie mieć także coś co znaczenie lepiej oddaje smak i może być na gotowe grzałki, ważne żeby nic się nie pociło. Z Kayfuna ogolnie zadowolony jestem, ale jak czasem w pospiechu zrobię setup to lubi przyborzyc :(. Dużo przebywam poza domem i chciałbym mieć coś bezproblemowego. Co możecie polecić drodzy koledzy?
Awatar użytkownika
By Timi
#1847364
Niestety nic. K5 to pierwsza liga, a spitolenie w nim setupu to wyczyn. :wink:
W mojej ocenie na tej samej półce w kwestii oddawania smaku leżą: TGT3, Hussar, i Skyline. Wielu chwali Ammita25, ale nie miałem. W zapowiedziach pojawił się TGT 4, ale nic więcej o nim nie wiem.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847365
Drac0 pisze: Co możecie polecić drodzy koledzy?
Drac0 pisze:Jestem troche nie na czasie


To widać, bo polecić Ci nic nie możemy, ustawa. Mogę natomiast, zaproponować byś przyjrzał się parownikowi Skyline RTA.
By Krasnal45
#1847366
Co do kupnych grzałek o których wspominasz, to na nich nigdy nie uzyskasz takiego smaku jak na swoich.
Awatar użytkownika
By Drac0
#1847367
Timi pisze:Niestety nic. K5 to pierwsza liga, a spitolenie w nim setupu to wyczyn. :wink:
W mojej ocenie na tej samej półce w kwestii oddawania smaku leżą: TGT3, Hussar, i Skyline. Wielu chwali Ammita25, ale nie miałem. W zapowiedziach pojawił się TGT 4, ale nic więcej o nim nie wiem.


Mam klon od SXK, claptona na rdzeniu od 2 do 2.5mm. Robie zgodnie z video tutorialami a i tak nie jestem z tego do konca zadowolony. Czesto jest tak ze musze gornego capa odkrecic aby babelki sobie wyszly...

Timi pisze:Niestety nic. K5 to pierwsza liga, a spitolenie w nim setupu to wyczyn. :wink:
W mojej ocenie na tej samej półce w kwestii oddawania smaku leżą: TGT3, Hussar, i Skyline. Wielu chwali Ammita25, ale nie miałem. W zapowiedziach pojawił się TGT 4, ale nic więcej o nim nie wiem.


Zastanawiam sie wlasnie nad Hussarem...
bulit73 pisze:
Drac0 pisze: Co możecie polecić drodzy koledzy?
Drac0 pisze:Jestem troche nie na czasie


To widać, bo polecić Ci nic nie możemy, ustawa. Mogę natomiast, zaproponować byś przyjrzał się parownikowi Skyline RTA.


Wlasnie o to mi chodzilo :) na co mozna zwrocic teraz uwagę
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847368
Drac0 pisze:Zastanawiam sie wlasnie nad Hussarem...


Też bardzo dobry kierunek.
Awatar użytkownika
By Drac0
#1847371
Coppervape?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847373
Drac0 pisze:Coppervape?


Ten klonik jest z bazą singlową.
Awatar użytkownika
By Drac0
#1847374
bulit73 pisze:
Drac0 pisze:Coppervape?


Ten klonik jest z bazą singlową.


Wart uwagi czy spoglądać w innym kierunku?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847376
Drac0 pisze:Wart uwagi czy spoglądać w innym kierunku?


Posiadam i sobie chwalę :D
Awatar użytkownika
By Drac0
#1847377
bulit73 pisze:
Drac0 pisze:Wart uwagi czy spoglądać w innym kierunku?


Posiadam i sobie chwalę :D


Dzieki
By pio.kus
#1847425
Mam odnośnie K5 podobne odczucia, niby ok, ale wyżej oceniam Husara od Copervape i Skyline.
Z dwóch powyższych wybrałbym chyba Husara.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1847428
Haha Hussara ? Przecież to to samo co K5 identycznie oddają smak. Już gdzieś pisałem, że miałem/mam od lat i porównywanie ich względem oddawania smaku jest bez sensowne. Natomiast tgt to inna troszkę liga. Skyline ? Coś również podobnego do k5. Ja bym poszukal ROSE ale jak koleją potrafi zepsuć setap w k5 to może faktycznie niech kupi sobie IJUSTa.
Awatar użytkownika
By Timi
#1847431
Drac0 pisze:Mam klon od SXK, claptona na rdzeniu od 2 do 2.5mm. Robie zgodnie z video tutorialami a i tak nie jestem z tego do konca zadowolony. Czesto jest tak ze musze gornego capa odkrecic aby babelki sobie wyszly...

To rób o średnicy 3mm z jak najcieńszego claptona i dawaj jak najmniej waty. Tak na granicy przecieków.
Musi być dobrze. To naprawdę parownik wiele wybaczający.
Awatar użytkownika
By joannna
#1847433
Jeżeli chodzi o oddawanie smaku tytoniówek,to te dwa wymienione przeze mnie.Natomiast do smaków deserowych,lepiej sprawuje się Skyline,owocowych unikam.Natomiast w Hussarze,aby w pełni oddawał smak, grzałkę trzeba umieścić stosunkowo nisko między słupkami,co ogranicza jej rozmiar.
By joloass
#1847941
Dzisiaj "uruchomilem" Hussara (Coppervape RTA) i ujme to tak: rzeczywiscie odczucia smakowe zblizone do Kayfuna 5; lepsza regulacja ciagu, plastikowy baniaczek znacznie redukuje ciezar parownika, uciazliwsze napelnianie po zdjeciu samego cup-a.
Jednak pod wzgledem "wyarazistosci" odczuc smakowych (wedlug mnie) wygrywa z nimi obydwoma Siren V2 - przy czym wyrazniej nie musi oznaczac, ze komus to bardziej musi odpowiadac ! Do tego napelnianie - czysta bajka, mozna lac z butelki 70/30 :)
Ale ...
K5 i Siren maja jednak tendencje do pocenia sie (takie mam spostrzezenia), co moze byc uciazliwe na dluzsza mete. Jezeli problem ten nie ma miejsca w przypadku Hussara ( na ten moment go brak), to wziawszy pod uwage caloksztalt (w tym ekonomicznosc; zszedlem do 8W, smocze jak szalony, a liquid wciaz w baniaku) chyba przyznam mu pozycje lidera wsrod wymienionej trojki :wink:
By joloass
#1849016
joannna pisze:Natomiast w Hussarze,aby w pełni oddawał smak, grzałkę trzeba umieścić stosunkowo nisko między słupkami,co ogranicza jej rozmiar.


W oryginalnym tez taka mala przestrzen jest na grzalke pomiedzy tymi slupkami ? Faktycznie, w clonie stwarza ona pewne ograniczenia ....
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.