EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By cel3b0rn
#1795993
Witam

Jako że Helmet Tank do Smok Osub 40W jest okropnym rozwiązaniem (kręcenie grzałek, raczej odtwarzanie fabrycznych, bo te od SMOKa to g**no, to katorga) to zdecydowałem się zmienić głowę tego setupu. Jakie jednogrzałkowe RTA polecacie? Chodzi mi o proste kręcenie, bez bajerów. A może warto całkowicie odłożyć tego moda na półkę i kupić nowy zestawik? Mam w sumie na ten cel 350 PLN.

Pzdr
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1798014
Jak chcesz prosto kręcić to pomyśl o kayfunie v5
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1798147
Kaytek,Tayfun .
Awatar użytkownika
By e_sat
#1798158
350 zł na atomizer to kupa kasy, możesz zakupić wiele sprzętu za ten pieniądz, tylko przewertuj forum. Zajrzyj na bazar, przed kupnem czegokolwiek za parę dych, poczytaj o tym sprzęcie, zacznij sam wybierać, szukać, pomoc na forum " ukierunkowuje " i to jest fajne, ale trzeba się skupić na tym co szukasz i czego oczekujesz. :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1798181
Kayfun i Merlin powinny spełnić Twoje oczekiwania. Poza tym, na bazarku za 350 zł kupisz ze trzy/cztery czajniki (nówki).
By dwagiel
#1798185
cel3b0rn pisze:... A może warto całkowicie odłożyć tego moda na półkę i kupić nowy zestawik? Mam w sumie na ten cel 350 PLN.

Pzdr


To 350 zł, z tego co czytam, to jest na "nowy zestawik" a nie sam parowniki.


Wysłane z mojego LG-G6 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.