EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By aafrica
#1810531
Witam, mocno wypadłem z obiegu. Do tej pory używam Tritona mini i zamiennie nautilusa mini na Eleaf istick 50W. Głównie grzałki od 1.5 ohma w górę. Moc 9-15 W. Stopień zużycia parowników kwalifikuje je do zmiany na inne. Co moglibyście polecić do wapowania dopaszczowego na gotowe grzałki? Lubie chłodny i dość soczysty "dymek". Używam tylko miętowych smaków o mocy 3-6 mg/ml nikotyny.
Wiem, że ciężko będzie znaleźć parowniki o pojemności większej niż 3 ml. Więc pojemność ma drugorzędne znaczenie. Podpowiecie jakieś sensowne rozwiązanie?
W przyszłości zamierzam też zmienić zasilanie.
Pozdrawiam.
By Jero36
#1811475
aafrica pisze:Witam, mocno wypadłem z obiegu. Do tej pory używam Tritona mini i zamiennie nautilusa mini na Eleaf istick 50W. Głównie grzałki od 1.5 ohma w górę. Moc 9-15 W. Stopień zużycia parowników kwalifikuje je do zmiany na inne. Co moglibyście polecić do wapowania dopaszczowego na gotowe grzałki? Lubie chłodny i dość soczysty "dymek". Używam tylko miętowych smaków o mocy 3-6 mg/ml nikotyny.
Wiem, że ciężko będzie znaleźć parowniki o pojemności większej niż 3 ml. Więc pojemność ma drugorzędne znaczenie. Podpowiecie jakieś sensowne rozwiązanie?
W przyszłości zamierzam też zmienić zasilanie.
Pozdrawiam.
Rozgladnij się za Vapefly Nicolas nowy więc problem z grzałkami. Ale powinieneś dać radę jak umiesz korzystać z Googla. Zbiera bardzo pochwalne opinie i sam taką mogę wyrazić.

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.