EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Osiedlowy Szaman
#1715874
Witam,

jakiś czas miałem iJusta S, ale rozbiła się szybka. Obecnie nikt w kraju nie może mi sprzedać tej szklanej tulejki, wiec proszę o poradę który wariant wybrać:

1/ zostawiam baterie i dokupuję parownik - pytanie jaki będzie pasował ?
2/ wywalam wszystko i kupuję coś innego, moda, boxa, cokolwiek - co kupić żeby był dostęp do części zamiennych grzałek itp?

za ewntualne odpowiedzi z góry dziekuję
pozdrawiam

edit:
- do ok 200 zł.
- tak używałem "szukaj" na forum ale cokolwiek by nie znalazło, to nie mogę przeglądać bo "nie mam uprawnień".
Awatar użytkownika
By Deletor
#1716037
No to zaczynamy od początku uzupełnij profil i ile paliłeś analogów dziennie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Deletor
#1716091
No to tak. Do 200zl będziesz miał problemów coś porzadniejezego kupić.
Moim zdaniem zasilanie od iJusta wywal. Rzadko kiedy wytrzymuje dłużej jak do 6 miesięcy, po tym czasie to już weteran.

Zasilanie bym polecił pico albo evic vtc mini. Obydwa zasilania małe, zgrabne, i praktycznie niezniszczalne co ważne. Niestety tu koszt to ok 200pln za samego boxa do tego jeszcze akumulator za 30pln, dobrym rozwiązaniem był by zakup drugiego akumulatora na wymianę + ładowarka.

Parowników do wyboru masz cała masę od kayfunów, tayfunów, nautilusów, melo, jakieś od kangertecha.
Tu pytanie do Ciebie czy chcesz grzałki fabryczne (drożej i jakość wątpliwa) czy samemu chcesz kręcić, czy może obie te opcje. Wapowanie klasyczne tzn usta - płuca czy od razu do płuc.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cannonn
#1716101
Czy preferujesz zaciągać się dopaszczowo jak przy papierosie czy bezpośrednio do płuc?
Czy jesteś skłonny poświęcić chwilę na zrobienie własnej grzałki czy jednak po łatwości chcesz gotowce?

Deletor pisze:Moim zdaniem zasilanie od iJusta wywal. Rzadko kiedy wytrzymuje dłużej jak do 6 miesięcy, po tym czasie to już weteran.


Ijust S to w miarę nowa konstrukcja, mylisz z Ijust 2. Dopóki działa nie widzę powodu by go wyrzucać.
By Osiedlowy Szaman
#1716129
no więc tak,
wapowanie do płuc, nie ma problemu. Jeśli taniej wychodzą robione grzałki to jak najbardziej mogę sobie robić.
Międzyczasie polecono mi zostawić baterię i dokupić smoka baby beast. Mniejszy niz normalny (cokolwiek to znaczy) i grzałki są pod słabsze moce. Wydałbym na to około stówkę. Co myślicie?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1716146
Vtc mini + kaytek v5/lite plus , opcja dwa - Hurricane, 3 - Zephyrus v1 /v2.
By OktawiX
#1779176
Cześć, podepnę się pod temat.

Od jakiegoś czasu mam iJusta S, który jak na swoją cenę sprawuje się bardzo dobrze. Działać - działa. Smak - OK. Rozmiar - OK. Bateria - ładuje raz na dwa dni.
Chciałbym na próbę przetestować jakiegoś drippera, myślałem tutaj o clone velocity v3. I tutaj pojawia się pytanie - czy wogóle będzie działał z tą baterią czy nie, czy może będzie działał ale jakoś nioepoprawnie, a może po prostu zepsuję tylko baterię? Pytam, dlatego że na forum przy pytaniach o ijust s widnieją tylko odpowiedzi typu "kup innego moda", "po co skoro parownik od ijusta s jest spoko", "na którą masz do szkoły". Kiedyś oczywiście kupię sobie jakiegoś lepszego moda, ale narazie nie mam takiej ochoty. Chce po prostu uzyskać jasną odpowiedź na moje pytania z prostym wyjaśnieniem.

Pozdrawiam
By pmk170
#1782890
Witam, kupiłem IJusta S, zalałem olejkiem i odczekałem około godziny, niestety przez otwory na powietrze na zewnątrz poleciał olejek i zacząłem przez ustnik siorbać likqid, po rozmowie ze sklepem odesłałem papierosa z powrotem, powinni odesłać nowego lub zwrócić pieniądze, czy komuś też tak się trafiło?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.