EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
#722514
Zauważyłem, że bez względu na firmę każdy liquid kawowy całkiem mi podchodzi. Chciałbym zakupić jakiś większy baniaczek, ale nie mogę się zdecydować na firmę. Może coś podrzucicie *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By zadymiony
#722861
kwiatek_83 pisze:Zauważyłem, że bez względu na firmę każdy liquid kawowy całkiem mi podchodzi. Chciałbym zakupić jakiś większy baniaczek, ale nie mogę się zdecydować na firmę. Może coś podrzucicie *SMOKEKING*



Sam sobie zrób, to chyba najprostszy samogon, kup bazę i aromat kawowy i masz o wiele taniej
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
#722869
reed pisze:Tak, nie odbiega, poza tym, że ma posmak przypalonego mleka :lol:


Mi zajeżdżał podobnie ;)
A co do Coffee Paradise od BM to jest mój numer jeden, ale nie próbowałem tego od Farsee..
Awatar użytkownika
By kurok
#722872
Możesz zrobić sobie espresso z aromatu Capelli. Wyjdzie tanio i smacznie.
A jak nie chce Ci się mieszać to wspomniane Farsee :)
Przy czym Coffee Paradise niestety mi nie smakuje :(
Awatar użytkownika
By emi
#723636
Choć musiałam zrezygnować z blue mista to faktycznie coffe paradise bardzo dobrze wspominam. Był niezły.
Człowiek to czasem takie dziwne wspomnienia ma *BOJE SIE* :lol:
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
#723653
emi pisze:Choć musiałam zrezygnować z blue mista to faktycznie coffe paradise bardzo dobrze wspominam. Był niezły.
Człowiek to czasem takie dziwne wspomnienia ma *BOJE SIE* :lol:



Wybacz moją ciekawość, ale dlaczego musiałaś .... *BOR*
Awatar użytkownika
By emi
#723666
kwiatek_83 pisze:
emi pisze:Choć musiałam zrezygnować z blue mista to faktycznie coffe paradise bardzo dobrze wspominam. Był niezły.
Człowiek to czasem takie dziwne wspomnienia ma *BOJE SIE* :lol:



Wybacz moją ciekawość, ale dlaczego musiałaś .... *BOR*



Yyyyy... nie chciałam wprowadzać zamieszania i proponować Mocha z sensation, skupiłam się na często polecanym.... a i tak mi nie wyszło :-)))

Musiałam z innych względów niż walory smakowo zapachowe <lawiruje między słowami>
A E-dyma polecałam, polecam i polecać zawsze będę ! <chyba wybrnęła> ;-))
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
#723710
emi pisze:

Yyyyy... nie chciałam wprowadzać zamieszania i proponować Mocha z sensation, skupiłam się na często polecanym.... a i tak mi nie wyszło :-)))

Musiałam z innych względów niż walory smakowo zapachowe <lawiruje między słowami>
A E-dyma polecałam, polecam i polecać zawsze będę ! <chyba wybrnęła> ;-))


To teraz już mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że nigdy nie zrozumiem kobiety ;)

Bez urazy oczywiście *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By emi
#723716
kwiatek_83 pisze:
emi pisze:

Yyyyy... nie chciałam wprowadzać zamieszania i proponować Mocha z sensation, skupiłam się na często polecanym.... a i tak mi nie wyszło :-)))

Musiałam z innych względów niż walory smakowo zapachowe <lawiruje między słowami>
A E-dyma polecałam, polecam i polecać zawsze będę ! <chyba wybrnęła> ;-))


To teraz już mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że nigdy nie zrozumiem kobiety ;)

Bez urazy oczywiście *SMOKEKING*



Ofc i całkiem nie szkodzi *SRY* <skłamała>
Awatar użytkownika
By venom_666
#723717
czyżbyś Emi musiała z blue mista zrezygnować ze względu na wzgląd?? i nieobecnośc swoją tutaj ??
Awatar użytkownika
By emi
#723847
kwiatek_83 pisze:A co myślicie o kawie z Hangsena ???

Jeśli już to sensation. A Carmel Mocha jest odrobinę ciekawszy :-) Zresztą oba należą do mojej Wielkiej Trójcy, jednak kubki smakowe kubkom nierówne ;-)
Awatar użytkownika
By karolina_m_k4
#975475
Pozwoliłam sobie na odkopanie tego tematu, gdyż, jak w pewnej piosence, lubię ten stan- papieros kawa i ja. Uwielbiam mocną, niesłodzoną i niebieloną kawę. Od zawsze z towarzystwem analoga, jednak od niedawna z elektronikiem. Poszukuję smaku własnie takiej konkretnej kawusi, najlepiej 18-stki, bez żadnych innych posmaczków za wyjątkiem aromatów tytoniowych. Dotychczas smakowałam Caramel Mocha od Hangsena i to nie to...
Zastanawiam się nad Coffee Farsee, będzie odpowiadała tym wygórowanym wymaganiom? A może ktoś z was zna lepszy specyfik na moje potrzeby?
Awatar użytkownika
By wodz11
#975501
karolina_m_k4 pisze:/.../
Zastanawiam się nad Coffee Farsee, będzie odpowiadała tym wygórowanym wymaganiom? A może ktoś z was zna lepszy specyfik na moje potrzeby?


Będzie dobra - polecam.
Awatar użytkownika
By karolina_m_k4
#975505
A, jeśli można wiedzieć, z jakiego źródełka? Bo słyszałam, że w zależności od sklepu, mocy i pojemności różnie smaczek wypada.

-- [scalono] 28 sty 2014, 17:26 --

wodz11 pisze:
karolina_m_k4 pisze:/.../
Zastanawiam się nad Coffee Farsee, będzie odpowiadała tym wygórowanym wymaganiom? A może ktoś z was zna lepszy specyfik na moje potrzeby?


Będzie dobra - polecam.
Awatar użytkownika
By krakry1
#975646
karolina_m_k4 pisze:...Zastanawiam się nad Coffee Farsee, będzie odpowiadała tym wygórowanym wymaganiom? ...
Jeżeli masz takie same jak ja kubki smakowe to Coffee Farsee (obecnie w Sklepie Citigo dawniej: e-dymek pod nazwą: Citigo aZo Kawa - nie mylić z Citigo eVo, eXo i oYo bo to zupełnie inne bajki) będzie najlepsza. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Landor
#975669
Ja polecę Cafe latte od Liqueen. Albo zrobienie samodzielnie na bazie i aromacie "kawa" od inawery :-)

N9005 + TapaTalk 4.4.2
Awatar użytkownika
By karolina_m_k4
#976240
Będę próbować Coffee Farsee. Zainteresowała mnie również "Sunday morning " - Mountain Oak Vapors (MOV)- tutaj mam problem. Jest może ona w asortymencie jakiegoś polskiego sklepu? Nie mogę wyszukać owego.
Awatar użytkownika
By kakadu
#976716
karolina_m_k4 pisze:(...)Uwielbiam mocną, niesłodzoną i niebieloną kawę. Poszukuję smaku własnie takiej konkretnej kawusi, najlepiej 18-stki, bez żadnych innych posmaczków za wyjątkiem aromatów tytoniowych. (...)


"Coffee Farsee" mi smakowała, BM z e-dyma "coffe paradise" również, ale polecam Ci spróbować również "Coffee" FeelLife do kupienia np. tu http://donsenior.pl/eliquid-feellife-co ... p-478.html. Dla mnie to mocna, drapiąca w gardło bezmleczna kawa przeplatana "dymem" tytoniowym. Uwaga liquid inaczej pachnie ( z buteleczki) niż smakuje, z korzyścią dla smaku. Dla otoczenia e-dymiarza przyjemna woń się unosi :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.