EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By FanatykEpetów
#1869784
Witam chciałbym kupić coś większego niż "Smoke stick v8", myślę nad zakupem mechanika, ponieważ bardzo mi się podoba, nie zapłacę za dużo pieniędzy, minus jest taki, że jestem świerzakiem i boję się, że coś się stanie z nim (wybuchnie czy coś w tym sylu).
Myślę też nad zakupem boxa np: Tpriva. Co sądzicie o tym dajcie jakieś porady czy coś, albo na zakup jakiegoś innego taniego fajnego boxa. Ale jak mówiłem bardzo mi się podoba mechanik. *BOR*
By FanatykEpetów
#1869786
No papierosy pale 8 lat, a po 15 papierosów dziennie. Ale już przerzuciłem się na e peta, ponieważ mam sicka v8, ale nie wystarcza mi wolę coś większego.
Awatar użytkownika
By erbis
#1869797
FanatykEpetów pisze:...mam sicka v8, ale nie wystarcza mi wolę coś większego.


Żartujesz - prawda?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1869883
To dokup drugiego i wal buchy z dwóch na raz, jak nadal będzie mało to weź trzeciego. Ewentualnie zalej tam liquid 18mg nikotynki to Cie z butów ściągnie.
By Maskota
#1869900
Może zamiast dwoch zasilań zakupi kolega Tesla CP Couples Double Barrel 220W. Na jednym zasilaniu 2 czajniki, 4 grzalki:D powinno wystarczyć..

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Byku z Plastiku
#1870446
Nie zabieraj się za mechaniczne mody, jeśli jesteś świerzakiem. Nawet gdybyś miał więcej doświadczenia, mody elektroniczne (regulowane) są lepszym wyborem, dlatego że są bezpieczniejsze.
By BezimiennyII
#1870449
Byku z Plastiku pisze:Nie zabieraj się za mechaniczne mody, jeśli jesteś świerzakiem. Nawet gdybyś miał więcej doświadczenia, mody elektroniczne (regulowane) są lepszym wyborem, dlatego że są bezpieczniejsze.

Ale się psują, żeby zepsuć mechanika trzeba się postarać :lol: Nie jest prawdą, że zasilanie mechaniczne jest niebezpieczne. Czy broń palna sama w sobie jest niebezpieczna? Nie. Poziom bezpieczeństwa zależy od użytkownika.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870450
BezimiennyII pisze:
Byku z Plastiku pisze:Nie zabieraj się za mechaniczne mody, jeśli jesteś świerzakiem. Nawet gdybyś miał więcej doświadczenia, mody elektroniczne (regulowane) są lepszym wyborem, dlatego że są bezpieczniejsze.

Ale się psują, żeby zepsuć mechanika trzeba się postarać :lol: Nie jest prawdą, że zasilanie mechaniczne jest niebezpieczne. Czy broń palna sama w sobie jest niebezpieczna? Nie. Poziom bezpieczeństwa zależy od użytkownika.

Chyba że ktoś wierzy w mit, że: "Raz do roku broń sama strzela!" :lol:
By Krasnal45
#1870451
BezimiennyII pisze: żeby zepsuć mechanika trzeba się postarać

Znam ludzi, którzy stalową kulkę z łożyska potrafią zepsuć.
Awatar użytkownika
By Byku z Plastiku
#1870452
BezimiennyII pisze:
Byku z Plastiku pisze:Nie zabieraj się za mechaniczne mody, jeśli jesteś świerzakiem. Nawet gdybyś miał więcej doświadczenia, mody elektroniczne (regulowane) są lepszym wyborem, dlatego że są bezpieczniejsze.

Ale się psują, żeby zepsuć mechanika trzeba się postarać :lol: Nie jest prawdą, że zasilanie mechaniczne jest niebezpieczne. Czy broń palna sama w sobie jest niebezpieczna? Nie. Poziom bezpieczeństwa zależy od użytkownika.


Pewnie, że można używać modów mechanicznych bezpiecznie, ale nie mają zabezpieczeń m.in. przed spięciami, jak mody elektroniczne. Zdecydowanie nie polecam kupowania mechanika komuś, kto jest w tym nowy, jak OP. Być może i łatwiej je zepsuć, ale na pewno nie dzieje się to na tyle często, żeby się tym zbytnio przejmować.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870453
Byku z Plastiku pisze:...... Być może i łatwiej je zepsuć, ale na pewno nie dzieje się to na tyle często, żeby się tym zbytnio przejmować.


Tutaj bym polemizował, oczywiście wszystko opiera się na tym, jakiego elektronika kupi.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.