EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sherp
#1899431
Witam . Mam pytanie . Obecnie posiadam stick prince lecz zastanawiam się nad kupnem jakiegoś moda . Zastanowiły mnie te dwa modele jakimi są ARMOUR PRO i Volish Tense . Mam do was prośbę abyście powiedzieli który z nich jest lepszy .
By Ginko
#1899478
Tense ma wbudowany akumulator i od razu atomizer. Jak dół jest spoko, bo ma te podstawowe opcji + krzywą watów, tak sam atomizer na początek też daje radę. Chociaż są lepsze od niego jeśli chcesz DL. Grzałka 0.3 pod chmurke, 0.5 bardziej pod smak, a 0.6 ma w sobie to i to i działa na wyższych watach.

Za to Armour ma wymienny akumulator i o wiele więcej trybów. Za to jest bez atomizera. Więc bardziej bym proponował armoura jeśli chcesz się bawić, a jak chcesz coś prostego to Tensik.

Oba naprawdę spoko, ale osobiście wziąłbym Armoura.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1899480
Ginko pisze:Oba naprawdę spoko

Chyba sobie żarty stroisz. Pojęcia nie mam spod którego kamienia żeś wypełzł, ale jeśli twierdzisz, że jakikolwiek Volish jest "spoko", to lepiej, żebyś pod niego wracał.
Jeśli chcesz używać badziewia - zrób to sam, a innych na miny nie ładuj.
By Ginko
#1899482
Spytał, który jest lepszy i poprosił o opinię o nich więc napisałem subiektywną opinie. Tense to Vaporesso Tarot rebrandowany na Volisha. To, że w nazwie ma "Volish" nie znaczy, że jest badziewiem.
Mam uprzedzenia np do marki Joyetech i Smok, ale nie piszę wszędzie, że te dwie marki są beznadziejne. Tak samo jest z Tensem, można dokupić inny atomizer, ale modzik ładny i zgrabny.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.