EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kt0_PL
#1818016
Witam,
Jestem w posiadaniu tanka TFV8 z grzałką v8-t8 (0.15ohm, 50w-260w). Jakie warunki musi spełniać box żebym mógł zapalić na 200w (ile amperów, volt) (to że box musi być do 200w to wiem :) )?
By Kt0_PL
#1818149
Przeczytałem ten artykuł o Prawie Ohma i dużo mi to nie mówi. Tam jest opisane to fizycznie a ja chciałbym żeby ktoś wyjaśnił mi to "łopatologicznie" na przykładzie e papierosów albo chociaż wysłał jakiś link do fajnego omówienie. Może to po prostu ja jestem ograniczony ale naprawdę chciałbym to ogarnąć (te wszystkie waty, ohm, volty, ampery i zależność między nimi.) :)

Ps.: A tak w sumie do dlaczego w takim razie na grzałce jest napasane że jest do 260w???
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1818157
Prościej niż tu koledzy tłumaczą już się nie da...
A co do napisu na grzałce to jest to produkt smoka i w tym tłumaczenie się zamyka. Nikt o zdrowych zmysłach nie poda na ŻADNĄ grzałkę 260W, nawet 150. Jeśli chcesz tworzyć cumulusy polecam zakupić wojskowy generator dymu GD-1... :mrgreen:
By Kt0_PL
#1818162
Dzięki za lina. Na prawdę się przydał, właśnie o takie wytłumaczenie mi chodziło. Mam jeszcze ostatnie pytane: jeśli mam w box'ie 2 akumulatory to jaki parametr akumulatora się podwaja, volty czy ampery???
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1818166
To już zależy od tego czy są połączone szeregowo czy równolegle.
By Kt0_PL
#1818287
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, przydały się.
Temat uważam za zamknięty.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.